BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 3 miesiąc temu #1024297 przez basiek149
Me.ch nie dziwię się, że Kornel śmiał się do odkurzacza bo i na mojej buzi wywołał on mega uśmiech :D Świetny jest! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024298 przez me.ch
Basiek, juz czekam az Kornel tak go polubi ze sam zacznie odkurzac hehehe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024299 przez mysia5
Basiu jaki śliczny Kubuś :)
I czapeczka suuuuuuper :woohoo:
widzę ze "na wspólnej" w tle :cheer:

Mech fajnie ze wrzucilas link :) bo ja też od razu szukałam i tylko widziałam alfabet, cyferki i same księżniczki :P wiec nie koniecznie :cheer:
a odkurzacz świetny po prostu ! :laugh:

u nas z ubieram jest to samo ... nie zdążę wyjść a już jestem cała mokra i najchętniej bym nigdzie nie szła. Ubieranie zimna takiego szkraba to masakra , ale już niebawem wiosna wiec pożegnamy kombinezony :)
Podziękowania: me.ch, basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024300 przez Zazanna
Mysia dopiero teraz się dopatrzyłam zdjęcia, dziękuję :)

Pesq jak zaczyna tak płakać to spróbuj wszystko powyłączać, może za dużo bodźców na raz i ją to drażni.. u nas w każdym razie tak się zdarza. A już najgorzej jak w tv coś migającego ala stroboskop, wtedy sracie obowiązkowo. Z resztą przed chwilą nawet, Bobas już spał i sobie oglądałam szklaną pułapkę 3 i na końcu tak zaczęło światło migać, a ten się oczywiście obudził -.-' Od głosu na bank nie, bo na jednej kresce oglądałam ;)

Basiek jaki szkrabek :woohoo:

A w ogóle to mój kot mnie pogryzł :angry: Przepędziłam łajzę (oczywiście przez kołdrę, bo lwica się niczego nie boi i jak się ją przepędza to wstępuje w nią tygrys i wcale nie zamierza nigdzie iść), no i położyłam się karmić maluszka i słyszę jej sapanie -ale jakby z parapetu i sobie pomyślałam "a zobaczysz małpo, wstanę i cię wyniosę z tej sypialni, nie ma litości", ja się odwracam, a to to wredne leży rozwalone na mojej poduszce i patrzy na mnie z wyższością :blink: Poszłam się poskarżyć T. a ten do mnie "daj pocałuję" -to dałam i z powrotem śpi :blink: A ty radź sobie babo sama :dry:
No ale wróciłam, patrzę, a ona już z "uśmiechniętą" miną i mruczy, więc jej wybaczyłam, bo to ewidentnie przeprosiny i zaraz się kładę spać między nią, a bobaska ;)
Podziękowania: basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024301 przez Zazanna
No tak jak człowiek chce wyedytować to nie może -.-'
Miało być darcie, a nie "sracie", przepraszam B)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024304 przez basiek149

Od głosu na bank nie, bo na jednej kresce oglądałam ;)

Zaz to chyba z ruchu warg im czytałaś hehe :D Nie no, śmieję się tylko :D

Mysia w "Na wspólnej" dopiero nie dawno się wkręciłam. W sumie odkąd Kubuś jest z nami. Ale niedawno odkryłam, że na tvn fabuła zaczęły lecieć pierwsze tego odcinki i jest super :D Fakt, że Kubuś w ciągu dnia średnio mi ostatnio daje to oglądać ale coś tam zawsze się zobaczy :)
A czapeczka się troszeczku odwróciła na zdjęciu hehe :) I oczy miał z tyłu a nie z przodu :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024306 przez Kasia888
Mech świetna ta mata :) a odkurzacz uśmiecha się do Kornelita ;)
Basiek Kubuś cudo, jak się zmienił ;)
mój się boi suszarki co niby ta ma uspokajać :blink: ostatnio susze włosy a mały zrobił rybkę
Zaz chyba Twoja kotka zazdrosna o Bartusia jest po prostu ;)
Podziękowania: me.ch, basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024311 przez kasandra9
U nas póki co sie nie boi urządzeń i do lustra a w nim siebie tez sie cieszy. Natomiast juz 3x sie zdarzylo ze sie wysyraszyla....Piotrka. Wrócił wczoraj - akurat jadla jablko-brzoskwinie...no i stamal za mną jak wszedł i do niej dzien dobry...a tak w ryk i to taki mega- po tym jak na 3sek zawisla z wywalonymi galami ..no szok, jej ukochany tatus....stwiwrdzilismy ze ona na niego w kurtce tak reaguje bo te 3x byl wlasnie ubrany...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024313 przez kasandra9
No i Agat nie zasnęła...pewnie zaraz za to będzie chciała drzemkę:/ ale już jem owsiankę a potem szybko się wykąpać to może akurat na suszarce zaśnie....;) no i dziś bezwzględnie wychodzimy....po zakupy - pokręcimy się po mieście...zawsze jakoś zaśnie i troszkę spokoju będzie a i ja odetchnę świezym powietrzem. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024315 przez pesq
Świetny odkurzacz! Basia ale wypas kolorystyka kuby!

Pobudka 00:30 i 4:30. Pierwsza cala Lukasza druga moja. Później spala od 6 do 7:30 i teraz drzemka w łóżku a ja na fb :P zaraz przyjeżdża babcia bo na wolne.

Wiecie co myślałam ze może na mm zacznie noce przesypiać albo chociaż 1 pobudka a teraz po tej wczorajszej nocy juz mogą zostać 2 byle bez histerii.. Ale jak ona ma przesypiax skoro zjada 90-120 i koniec to zaraz glodna a brzusio maleńki po kp 13/dobe i tak to jest.
Podziękowania: me.ch, basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024317 przez agatagama
hej :*
no odkurzacz wymiata :)
my też mamy matę piankową i jestem bardzo zadowolona. Ważne tylko, żeby nie było tam bardzo małych elementów, jak np kropka nad i, bo potem dziecko może wyjąć i chcieć zjeść. My mamy bez takich wkładanych zaraz wrzucę zdjęcie i dla Ciebie Zaz naszego zestawu do jedzenia :P
dziś pobudka tylko jedna...o 3, także suuuper :D
Kas ucałuj synową :*
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024319 przez asiekasiek
Basia Kuba jak słodko wygląda :) i jaki szczuplutki :)

Mech odkurzacz wymiata :lol: a mata super :) dzięki :)

Pesq no widzisz a kiedyś Mysia też pisała że jej Kacper na mm więc nie ma reguły...

a u nas była pobudka o 23 i jedzenie no to zasneła next 1:30 next 3:00 next 5:00 :pinch: :pinch: :pinch: :blink: :blink: koszmar... a jeszcze kozy w nosie miała i nie dała sobie wyciągnąć odkurzaczem :dry:

Pesq jak tam ten elektorniczny wynalazek do noska ??

ja już posprzątałam i ksiadz dzisiaj chodzi po kolędzie. ehh
Podziękowania: me.ch, basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024320 przez asiekasiek
Agata widzę że to samo myślimy odkurzaczu mech :P a zestaw super aż ja muszę coś takiego poszukać :)

kurde próbuje robić tabelkę i coś zawiesza mi się na niej laptop , jeszcze się nie poddaje :pinch: :pinch:

a tak wogóle zrobiłam sobie maseczkę z żelatyny na zaskórniki na nosie wielce miała działać a jest o du*e rozbić :angry: :angry: tylko śmierdziała mi przy nosie :pinch: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024321 przez asiekasiek
ejjj co mam wpisać w tabelce w kolumny bo se zapomniałam B) B) :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024328 przez kasandra9
Zjadłam śniadanie i się wykąpałam, Agat nakarmiony....teraz się ...suszymy:P ona drzemie u progu łazienki a ja przy okazji wstawiam pranie...ogarnęlam łóżko, wypatryłam butlę i idę się dalej suszyć...;) Boże, mam nadzieję, że wczotaj to był tylko wypadek przy pracy;) ps. w ogóle podobno wczoraj był najbardziej depresyjny dzień w roku czy coś takiego - Piotrek mnie pocieszyl:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl