BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 3 miesiąc temu #1024257 przez mysia5

asiekasiek napisał: allegro.pl/avent-natural-butelka-antykol...nie-i5400297360.html kurczaki moje znalazlam :D


Aśka my mieliśmy tą butlę od początku i ładnie z niej pił :) moim zdaniem bardzo fajna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024258 przez mysia5
Zaz proszę :)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024259 przez mysia5
Mech, jaka super maaaata ! :woohoo:
też chcę, gdzie kupić ? :) :) :)

Juradka jakie słodkie ! i za taką cenę super :)

Pesq u nas dzisiaj też dzień maruda... więc witam w klubie... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024260 przez me.ch
Dziewczynki, ja te puzzle zamowilam na amazonie, firma LUDI, ale widzialam dzis w necie ze jak wpiszecie "piankowe puzzle podlogowe" to masa tego wyskakuje :D moim glownym kryterium bylo zeby nie brac z alfabetem albo cyframi bo wszyscy ktorych znam zeby to mieli takie maja i chcialam inne :D nasze sa tez o tyle fajne ze zwierzatka tez wychodza z tego i mozna wszyatko rozkladac i ukladac wiec jak kornel bedzie wiekszy to bedzie fun :D a i jeszcze kazdy kolor ma rozna teksture wiec interesuje go to jak dotyka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024263 przez me.ch
Wlasnie!! juz od miesiaca chce Wam o tym napisac i zawsze mi z gloqy wyleci.

Kupilam Kornelowi takie udawane golfiki na szyjke na zimełkowe dni i musze powiedziec ze to jest chyba najlepsze mozliwe rozwiazanie na szalik u niemowlaka!
Cos takiego --> www.smyk.com/cool-club-szalik-chlopiecy-...ubranka-dla-dzieci-p
Moje sa akurat z H&M ale to to samo :)
Zakladam to kornelowi zanim jeszcze bluze zalozymy i jak ma kurteczke/kombinezon to nic a nic mu w szyje nie wieje:)

Dodatkowo czuje ze na poczatek wiosny i jesien to tez bedzie super, a nawet jak juz bedziemy chodzic bez kurtki ale trafi sie chlodniejszy dzien albo jakis wiekszy wiatr to mysle ze nawet to i grubsza bluza to bedzie bomba.

Jak Ko urosnie i nie bedzie juz udawal ze nie ma szyi to pewnie w celach FASZYN bedziemy nosic tez komin, ale cos czuje ze golfiki zostana z nami na dlugo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024264 przez me.ch
A i jeszcze jedno, Kornelowi chyba juz na 100% te zeby ida/przeszkadzaja bo nawet mu sie dziaselka troche zmienily i takie lekko rozpulchnione sa....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024265 przez kasandra9
u nas dziś jeden wielki marud, problemy z zaśnięciem - właśnie trwa trzecia drzemka. Dziwnie w ogóle Agat wygląda, jakąś chorobę podejrzewam, choć gorączki nie ma. Bolą mnie ręce, plecy...teraz na Piotrku śpi....daliśmy jej paracetamol - może ją coś boli...
Meszku, te puzzle superowe, już obczajam na allegro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024270 przez Zazanna
Juradka i prawidłowo ! :laugh:
I jakie super pacynki ! :woohoo:

Kas, Meszku współczuję, bądzcie dzielne :*

Matko jakie jego ciuszki były maluuutkieeee...... <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024272 przez asiekasiek
Zaz wzięłam uruchomilam ponownie i było git :) a tyle namyslalam się ;) co do prezentu to właśnie fajne kieliszki do wódki i do tego literatki na przepitke ale jakieś ciekawe a nie z krosno zwykle heheh :D

Mech ja mam takie coś na szyjkę :) a kurde na allegro widzę właśnie wszystkie z alfabetem :/

Kas mam nadzieje ze to nic poważnego :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024281 przez basiek149
hej
U nas znowu kolejny ciężki dzień po nieprzespanej nocy... Normalnie nie mogę się nadal ogarnąć :pinch: A Kuba w świetnym humorze, zero zmęczenia i świetnie bawi się na macie heh :P Można? ;)
Mieliśmy dziś kolędę. Ale jakiś inny ksiądz był, nie znałam go. A tak niewyraźnie mówił, że w sumie troszku się umęczyłam żeby go zrozumieć. Kubuś oczywiście dzielnie nam towarzyszył i całe wydarzenie bacznie obserwował. A to ministrantów, a to księdza hehe :)

Kas miejmy nadzieję, że nic poważnego Agatki nie rozkłada :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024283 przez kasandra9
To pewnie skok;) najważniejsze ze temp nie ma, miala placki czerwone na pultynkach to posmarowalam maścią. Miejmy nadzieje ze jutro bedzie lepiej. Oby zadne choróbsko!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024285 przez pesq
Mech super golf! U nas wstyd się może przyznać ale całą jesień i zima tylko to - mamaplus.pl/spree/products/9506/large/ap...-ecru.jpg?1392135358 i zapięty kombinezon pod szyję.. w oogole ja tak nienawidzę jej ubierać zimowo że pakuje ją wręcz na siłęw to wszystko :/ a jak nadchodzi czapka to rozpacz.. aż się wychodzić odechciewa.

Dziewczyny ja też dzis myslalam ze to jakaś choroba.. W sumie u dziadków śmiała się i super, mamę moją bardzo lubi i się do niej wręcz tuliła ale w pewnym momencie jak zobacyzła siebie w lustrze to krzyknęła :huh: :huh: naprawde - A! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Odwrociła się i wyyyyyycie. Wzięłam ją i sie wtedy uspokoiła. A popołudnie - o 18 drzemka i pobudka z krzykiem jakby coś się działo. Wzieliśmy ją do kąpieli krzyk, a ubieranie po kąpieli to aż się dusiła i nie pomagały rączki ani nic. Od razu butle w buzie wypiła 60 krzyk.. Myślałam że kolka czy Bóg wie co... Wyłaczyliśmy telewizory, zgasiliśmy światła utuliłam ją tak mocno nagle patrze a ona śmiech do Ł. w głos :huh: :huh: w trakcie płaczu :huh: :huh: I zaraz dopiła reszte butelki (150 ! drugi raz bo tak to w nocy po 70 w dzień 110) i śpi.

Skok.

Ustaliliśmy że jak dziś się w nocy zaczną histerie do bezwzględnie idzie do łóżka. Oboje dziś nie funkcjonujemy.
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024289 przez basiek149
Kubuś śpi... :)
A to mój Łobuziaczek za dnia... :) Żeby nie było, że się nie pokazujemy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


I moja szara foczka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pesq u nas podobnie z ubieraniem w kombinezon... Aż się nie chce nigdzie wychodzić... :pinch: Tylko czekać do wiosny... :)

W ogóle wiecie, że Kubuś boi się odkurzacza? :blink: Ja nie wiem co mu się stało. Kiedyś mu nic nie przeszkadzało i można było przy nim robić wszystko. A teraz w sobotę jak byłam sama to chciałam sobie posprzątać. Wzięłam odkurzacz, włączam, patrzę na Kubę a on przestraszone oczka i zaczyna płakać. Więc wzięłam go na ręce i chciałam z nim odkurzyć. Ale to samo. Zaraz był płacz. Dzisiaj byliśmy wszyscy w domu i mąż chciał odkurzyć. I to samo. Musiałam z nim iść do innego pokoju ale i tak był tak przestraszony, że nie wiem... Szum z karuzelki mu nie przeszkadza, wręcz przy nim się uspokaja, zasypia a tu nagle mamy problem z odkurzaczem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024295 przez me.ch
Golfik polecam z calej mocy Pesq, nie taki drogi byl w h&m:) a w PL jak byl mroz to tym bardziej:)

Basiek, mamy ten sam kocyk :) sliczna Twoja foczka, a jak stylowo w tej czapeczce ;)

A co do odkurzacza....my mamy taki:

Załącznik nie został znaleziony



Ostatnio odkurzam, kornel w lezaczku i nagle slysze go przez odkurzacz, mysle ze moze placze, patrze a on sie tak cieszy do niego ze szok ;P Henry the hoover, przyjaciel dzieci:)
Podziękowania: basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024296 przez me.ch
Asiek, to te co ja mam tylko inne wydanie kolorystyczne:)

allegro.pl/ludi-kolorowa-mata-piankowa-p...eci-i5891063910.html
Podziękowania: asiekasiek, mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl