BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #972723 przez asiekasiek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972724 przez Kasia888
Hej dziewczyny.
Strasznie się martwie, w ogóle nie czuje się jakbym była w ciąży.
Zaczęłam panikować od paru dni a dziś na domiar złego się zważyłam, bo minęłam 3 tygodnie od ostatniej wizyty i chciałam sprawdzić czy przytyłam choć trochę i niestety nic nie przytyłam co gorsza nawet schudłam z 0,5kg.
Nie wiem co mam robić mdłości w sumie przeszły a ja nadal nie mam jakieś specjalnego apetytu.
Coraz częściej myśle, że coś jest nie tak a wizytę mam dopiero za tydzień.
Co robić??? :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972725 przez pesq
Zazana piekny i duży maluch!!! Ale tymi kanapkami to pozamiatalas......... Chceeee!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972726 przez Sylwia-89

asiekasiek napisał:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972728 przez Zazanna
Czyli mi będzie płacił pracodawca? U mnie jest duuuużooo powyżej 20 osób ;)

Oj pyszne były, aż szkoda, że mi się więcej nie zmieści w brzuchu :D

Kasia mnie też wszystko opuściło i tez panikowałam a tu niespodzianka i maluch rośnie jak na drożdżach :) Pozostaje nam się cieszyć, że wszystko przestało nam utrudniać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972731 przez pesq
Dziewczyny naprawde, jak bedzie Wam smutno że nic Wam nie dolega to pomyslcie o pesq która nie pamieta dwóch dni pod rzad bez wymiotow i bolu glowy... :huh: :huh:
Podziękowania: jurada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972734 przez jurada
Jako ze zaczynam nowy tydzień wstawie zdjęcie brzuszka :)
Wstawiam 13 i 14 tydzień i jestem zdumiona jak urósł przez tydzien...

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972739 przez Kasia888
A to mój w 15 tygodniu. Same widzicie jaki mały

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972740 przez Kasia888
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #972741 przez Sylwia-89
Jurada, piękny brzuszek :silly: Ja też muszę się zmobilizować i zrobić zdjęcie, chociaż mi się wydaje, że za bardzo nie urósł jeszcze, albo zaczynam się z nim oswajać i nie widzę różnicy :D

Kasia, Ty pewnie wkroczyłaś w ten czas, kiedy ciąża to mniej zmartwień, a więcej radości :) Wszystko jest na pewno w najlepszym porządku, więc głowa do góry ;) A brzuszek rzeczywiście maleńki. Po prostu pewnie w tłuszcz nie obrastasz, tylko maluch rośnie :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972742 przez Kasia888
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy.
Po prostu martwie się tym nieprzybieraniem na wadzę, no i wrzuciłam zdjęcie brzuszka.
15 tydz i brzuch mały, kiedy urośnie? Czy wszystko jest ok? Kiedy przytyje? Takie pytania nękają moją głowę :blink: .
Nie zauważyłam też żebym więcej jadła.
Jurada śliczny brzuszek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972743 przez jurada
Kasia jak widac po zdjęciu jestes szczupla a zazwyczaj u szczuplutkich dziewczyn i tych coo nie rodziny jeszcze brzuszki wychodzą pozniej. Ja zawsze borykalam sie z kg. Dużo schudlam a teraz jak wiem ze jestem w ciąży to się nie pilnuje jak przed ciaza i juz mam +5kg. Mój brzuszek ma tez tluszczyk a ty jestes szczupla wiec się nie martw...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972744 przez me.ch
Dzień dobry wszystkim,

Ja dzis skromnie, zjadłam płatki na śniadanie ale za to od rana za pieczenie się wzięłam bo mam masę orzechów włoskich i trzeba coś z nimi zrobić, wiec robie ciasto z jabłkami i orzechami, pachnie juz w całym dom, mam nadzieję że będzi bez zakalca bo musiałam trochę zmodyfikować przepis mojej mamy;)

Fajne brzuszki dziewczyny, i super zdjęcie dzidzi Zazanna :) mój mąż wczoraj stwierdził że urósł mi brzuch znów, ale myślę że wieczorami on po prostu jest mega napchany wiec może mu się zdawało ;)
Jutro idziemy na genetyczne wieczorem i zobaczymy jak tam dzidzia i ile urosła od kontroli w poniedziałek :)

Sprawdzałam co do bólu w dole (z boku) brzucha i wygląda na to ze to coś w związku z więzadłem oblym czy coś, po polsku nie było zbyt wiele wyjaśnień ale na angielskich stronach były opisy i pasują dokładnie do tych rwan które się u mnie zdarzają - round ligament pains to sie zwie jeśli ktoś chciałby wujka Google zapytać dokładniej ;) takie ostre dosłownie sekundowe rwanie np przy przewracaniu się z boku na bok itp. I podobno to jest normalne bo macica się rozciąga i tyle, ale i tak spróbuję jutro zapytać.

Niestety nie tłumaczy to tych pepkowych Laskotan :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972745 przez Sylwia-89
Kasia, a u lekarza byłaś jakoś ostatnio? Może powinnaś się wybrać na usg dla własnego spokoju?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972746 przez me.ch
Kasia, nic się nie martw, moja znajoma tez jest b szczupła i dopiero w 5 miesiącu wyszedł jej brzuch, za to jak wyszedł to konkretnie i to w tydzień:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl