BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #972620 przez agatagama
niezapowiedziana ja płacę za wizytę z usg 120 zł. Myślę, ze to dobra cena ;) Lekarz przyjemny, konkretny :) poza tym sprawdzony u koleżanek :) on przyjmuje w belgu.
za prenatalne w I trymestrze 200 zł w angeliusie, potem 220.
Szczerze mówiąc jakby mi lekarz nagadał tak jak Tobie to bym już do niego nie poszła... lekarz na prenatalnych powiedział, że synek na 90% więc myślę, że wie co widział :) przysięgam, że nie okłamuję i inne dziewczyny podejrzewam, że też nie :P a gdzie chcesz rodzić?
witaj anisia :) wpisuj się do tabelki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972622 przez asiekasiek
niezapowiedziana rozsmieszyl mnie ten twój lekarz:)
w sumie ja to załatwiłam tak ze spytałam się od którego tygodnia widać płeć lekarka powiedziała ze to jeszcze długo przede mną nie poznam. a zaraz mi mówi ze prawdopodobnie dziewczynka ale ze wszystko może zmienić się :) ja nie powiedziałabym ze siedzę na forum :) bo pewni by sobie pomyślała tak twój:)
nikomu nie mowie ze mam takie forum jedynie mąż wie i śmieje się ze mnie :) ale nie przejmuje się niech się śmieje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972631 przez anisia27
Me.ch to zapytaj, az jestem ciekawa. Ale skoro wiekszosc cos kluje to chyba nie ma sie czym niepokic :D


Mnie dzisiaj tez cos rozlozylo, narazie sie wygrzewam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972632 przez me.ch
Śmieszny ten lekarz, żałosne w jaki sposób Cie potraktował szczerze mówić, bo w końcu to niech będzie ze to my jesteśmy zielone a oni są specjalistami ale bez przesady. Totalnie źle wychowany po pierwsze, bo jak ktoś czegoś nie wie to należy im wytłumaczyć a nie wyśmiewac a po drugie chamskie yo dosyć, bo nawet jeśli myśli ze forum jest głupie, to nie jest jego biznes żeby się wypowiadać i osądzać.. Zwłaszcza że nie powiedzialas mu ze juz inne rodzą, tylko ze niektóre znają prawdopodobna płeć...wiec powinien się wstrzymać Z takimi komentarzami...raczej by się zajął przyciąganiem osób do siebie a nie odpychaniem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972633 przez me.ch
Ale się uniosłam...wybaczcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972636 przez anisia27
Spokojnie, zgadzam Cie z Toba heh :D moze ten specjalista jest zacofany? Jest wiele przypadkow, gdzie kobiety poznaja tak wczesnie plec dziecka... ale coz widac jest madrzejszy... :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972638 przez Sylwia-89
Moze po prostu na slaby sprzęt albo nie potrafi ocenić tak wcześnie i jest mu wstyd a jak wiadomo najlepsza obrona jest atak, wiec nie ma czym się przejmować tylko olać go i znalezc sympatyczniejszego lekarza. :)
Jak mowilam ostatnio mojemu ginekologowi o tym, ze mam klucia w różnych miejscach, to powiedzial, ze od samych warg sromowych większych do jakiegoś tam poziomu są te więzadła macicy, które mogą dawać i sobie znać. Najważniejsze żeby nie było bóli typowo jak na miesiączkę. Tyle się dowiedzialam, ale mimo wszystko stresuję się jak mnie boli to podbrzusze (mięśnie) bo sobie wyobrażam nie wiadomo co... Ale taka panikara ze mnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972639 przez asiekasiek
takie uwagi mógł sobie darować ten lekarz... ale widocznie jest zacofany :) ja zmieniła bym lekarza na twoim miejscu w takim razie. widocznie ma słaby sprzęt ze nie widzi płci :):)

ja siedzę i kwitne w pracy :(:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972642 przez me.ch
Asiekasiek, jak kwitniesz to lepiej niż jakbyś wiedla:) głowa do góry, już niedługo tez idziesz na urlop :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972649 przez asiekasiek
w sumie racja mech :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972657 przez AgusiaKRK
Dobry wieczór Mamusie Wrześniowe! Jestem czerwcówko-lipcówką, ale czasem do Was zaglądam z osobistego sentymentu do września ;) I mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko :) A chciałabym Wam opisać przykłady z życia co do spodziewanej płci maluszków. Otóż i ja i żona kuzyna jesteśmy na mniej więcej tym samym etapie ciąży. Na pierwszych badaniach prenetalnych, doktor powiedział jej, że prawdopodobnie będą mieli chłopca. Jednak na usg połówkowym okazało się, że to dziewczynka! U nas za to na badaniu w 20 tyg. ciąży pani doktor typowała dziewczynkę, a zaledwie 3 tyg. później na usg połowkowym doktor zaskoczył nas, że to jednak synek :) Na nasze pytanie, czy jest pewien (bo byliśmy zaskoczeni) odpowiedział, że na pewno to będzie wiadomo dopiero po porodzie ;) A już przez 3 tygodnie mówiliśmy do niego Zosiu i przeglądałam sukieneczki... :) I teraz już sama naprawdę nie wiem, kogo tam mam ;) Wiadomo, że większość z nas chciałaby wiedzieć jak najwcześniej, ale zachęcam Was, żeby się nie nastawiać po pierwszych sugestiach lekarzy, bo później żeby się przestawić trochę to trwa ;) I lepiej za wcześnie nie kupować typowo dziewczęcych albo typowo chłopięcych rzeczy. Teraz z niecierpliwością czekam na trzecie badanie, ale zakładam, że pewnie będzie chłopczyk. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i życzę miłego wieczorku! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972658 przez niezapowiedziana
No mnie dzisiaj bardzo zaskoczył :D Zazwyczaj taki nad uprzejmy był... Ale macie racje że zacofany jest... A sprzęt ma bardzo kiepski bo nawet nie przybliżył mi mojego maleństwa!
Na szczęście nie przejmuje się takimi rzeczami, nie dyskutowałam z nim bo to byłoby bez sensu, jeszcze dwie wizyty zdzierże a potem już w maju do mojej lekarki pójdę! A jak wyszłam to obdzwoniłam mame, przyjaciólki i M. i pośmiałyśmy się z tego gbura :D Więc jako tako mżna nawet powiedzieć że nawet przysporzył mi trochę śmiechu :D
No i rozmawiałam z M. i pójdziemy prywatnie zrobić prenatalne!
W tym angeliusie dają zdjęcia? dużo zdjęć? :D

A rodzić będę w szpitalu Bonifratrów. Sama sie tam urodziłam :D Ale mieli generalny remont wszystkiego i bardzo ładnie tam teraz jest no i lekarze i położne baaardzo mili i cierpliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972660 przez Lidziun
AgusiaKRK oczywiście jesteś mile widziana u nas zawsze jakieś opinie się przydadza ja to juz doczekać się nie mogę kiedy się dowiemy chciałam iść przed świętami ale chyba jednak się wstrzymał i pójdę po świętach i może się malec pokarze chciałabym mieć córkę i czuje ze tak właśnie będzie ale oczywiście z chłopca tez się uciesze byle by zdrowe było, ja juz 2 razy byłam na polowkowym na 3d iprywwtnie na wileńskim i byłam bardzo zadowolona Amelia pokazała się od razu a Olek nie chciał ale lekarz powiedział ze widział siusiaka i miał racje teraz tez chętniessię do niego wybiore, moja siostra dowiedziała się dopiero 3 tyg przed porodem lekarz jej powiedział bo myślał ze ona juz wie i taka miała niespodzianke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972664 przez agatagama
niezapowiedziana dają dużo zdjęć :P
wyobraź sobie, że ja mieszkam zaraz koło bonifratrów, a dokładnie wygląda to tak, że na górce za szpitalem, więc mam plan się sturlać w dniu porodu ;P może się spotkamy ;p
AgusiaKRK dzięki za sugestię ;)
u mojej koleżanki było podobnie, najpierw miała być dziewczynka, potem wyszło, ze chłopiec ;) ale jeszcze nie urodziła więc nie wiadomo :P ciężko było jej się przestawić, tylko, że chyba nie da się nie nastawiać i nie wyobrażać ;)
hehe mi już wcześniej śniło się, że dotykałam sobie brzuch i wyczułam małe bobo...a połowa z tego bobo to był siusiak :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972665 przez pesq
Dziewczyny, ja z nowym problemem. BOLI MNIE ÓSEMKA! :dry: :dry: :dry: Wyrośnięta a boli jak cholera :( :( . Wcześniej wyrywałam jedną, ale oczywiście nie byłam w ciąży. RTG znieczulenie i jazda. A teraz? Jeju co to bedzie :( Ktoś miał albo słyszał o takim problemie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl