BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #972749 przez Kasia888
Sylwia ostatnio byłam 5 marca, a teraz mam wizytę za tydzień 26.
Wtedy będę miała też zrobione usg. Czyli za tydzień, chciałabym już był 26 :(
No właśnie Jurada już na początku ciąży nawet jak jeszcze nie wiedziałam, że jestem to zeszczuplałam, zwłaszcza po twarzy było widać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972758 przez asiekasiek
mnie znow boli prawy bok. i to takie normalne że ma być ?? jutro idę do giną znowu z wynikami badań. zobaczymy co powie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972762 przez AgusiaKRK
Jurada: Ooo, rzeczywiście widać różnicę z tygodnia na tydzień, pięknie! :)

Kasia: Małym brzuszkiem się nie martw - wrzucę Ci mój w 16 tc i w 24 tc. W 15 tc właściwie nic a nic nie było widać, tyle że nie dopinałam swobodnie spodni, a teraz sobie powolutku rośnie. Z początku też się bardzo martwiłam, ale jeśli nie masz plamień/krwawień to prawdopodobnie wszystko jest dobrze. Dla pewności poszłabym do lekarza, bo stres nie służy przyszłym mamom. A jak zaczniesz codziennie czuć ruchy maleństwa to niepokoje pewnie Ci miną - to już niedługo. Trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972766 przez mysia5
Hej dziewczynki :)
Witam nowe mamusie :)
Ale stron do czytania miałam :P
Zazanka śliczny maluch i boskie kanapki :woohoo: poproszę !
Brzuszki piękne :)
Kasiu, ja mam identycznie jak Ty.. też jestem szczupła i nic nie widać, czasami panikuje... ale mam nadzieje ze jest dobrze. Idę dzień po Tobie do lekarza :)
Pesq jeśli chodzi o ból głowy, łącze się kochana z
Tobą w 100%. :blink:
Ostatnio pisałyscie o witaminach i cenach, ja też kupiłam i zapłaciłam ponad 40 zł.
No ale tak jak pisałyscie na maluszki nie ma co oszczędzać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972768 przez Lidziun
Ja jak prwcowalam i poszlak na zwolnienie to pierwsze 33 dni placil pracodawca a potem ZUS u mnie pracowało powyżej 200 osób, albo i jeszcze więcej , u mnie dzieci chore w sumie amelce katar został ale Olek to juz powazniej na antybiotyku siedzi wiec przechodzenia dramat z podawaniem mu leków. I nie chce jeść i to jest najgorsze, ja teraz odpoczywał głową mnie boli strasznie zatkany nos i przez to tez uszy mi się zatykaja ale tragedii jeszcze nie ma właśnie zjadał cos słodkiego i może dzidzia postanowi mnie "kopnąć"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972769 przez AgusiaKRK
Mysia: Wcześniej też brałam droższe witaminy, a ostatnio Pani w aptece poleciła mi Vitaminer Prenatal. Wychodzi bardzo korzystnie cenowo, a porównałam skład i doszłam do wniosku że ma wszystko w takich ilościach, jak mi lekarze zalecili (ginekolog i endokrynolog). Czuję się po tych witaminach tak samo dobrze jak po porzednich i są łatwe do przełykania. Możesz sprawdzić, może nie warto przepłacać za firmę, o ile skład jest taki sam. Są zarówno same witaminy z minerałami jak też witaminy + DHA.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972771 przez Kasia888
Dobrze, że Was mam dziewczyny. Ten tydzień jakoś wytrzymam.
Agusia faktycznie miałaś ledwo widoczny brzuszek jak ja a już na następnym zdjęciu widać ciążowy brzuszek-super :laugh:
Mam nadzieję, że i ja takiego doczekam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972772 przez basiek149
Kasia888 naprawdę nic się nie martw. ja w pierwszej ciąży jeszcze w 17tyg ciąży nie miałam dużego brzuszka. taka natura, taka uroda pierwszych ciąż. ze spokojem :)

a ja dziś pozytywnie się zaskoczyłam ponieważ w końcu weszłam na wagę. i jak się okazało obecnie ważę 57kg a w poprzedniej ciąży w tym samym tygodniu ciąży ważyłam 62kg :) i z tej okazji postanowiłam zjeść chipsy :D i jak się okazało, znalazłam w nich kupon w których wygrywam kolejną małą paczkę więc zaraz lecę do sklepu wymienić kupon na paczuszkę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972773 przez jurada
Kasia doczekasz sie. . Ja z synem ten sam czas ciąży termin tez miałam na wrzesień i w maju jeszcze nie było nic widac. Pare tyg. Pozniej Zdziwiłam sie jak pani w sklepie do mnie ze mi poda mrożonkę z lodówki żebym brzuszka nie ucisnęła schylając sie.... Wtedy dopiero poczułam ze JESTEM W CIĄŻY...

A miesiące lipiec sierpień czyli upały wspominam najgorzej z okresu ciszy. Nie dość ze juz miałam brzuchol ogromny to jeszcze spuchnięte nogi i ten gorąc... Masakra!!! Na nic sily... Najlepiej leżeć w chodzie i czekać na rozwiązanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972774 przez jurada
Basiek gratuluje szczęścia... Jedna paczuszka gratis dla maluszka :) ja w 14 tyg z synem ważyłam 76 a dzis rano 70 czyli 6 mniej niż z synem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972793 przez asiekasiek
Hej wreszcie w domku:P i mogę pisać z laptopa:D
Witam nowe mamusie:):)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972794 przez sabina
ja waze 62kg :D

w ogole zazanna ja Cie udusze ......jak ja bym zjadla takie kanapki a tutaj nie ma takiego chleba :( buuuuuu


juranda dokladnie ja tez lato tak wspominam .....nogi jak peklowane szynki :blink:

wszystkie brzuszki sliczne :) j anie mam weny jakos zeby sie fotografowac ....wygladam strasznie ostatnio wiec nie bd sobie robic zbyt czestych pamiatek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972799 przez Zazanna
Dziewczyny obiecuję, że jak zrobimy zlot to Wam coś upichcę :))) I kanapki i kotleciki i ciasteczka i co będziecie tylko chciały :)

Próbowałam sobie zrobić zdjęcie samowyzwalaczem aby Wam pokazać ale mi się tel przewracał, a jak się udało to się rozmazałam, albo zrobiły się tylko nogi, bo źle ustawiłam i po czwartej próbie się poddałam. Trudno, ale gruba jestem :D

Mama mnie wkurza, bo mi mówi przez telefon, ze oo za wcześnie jeszcze na brzuszek i w ogóle, no to co niby poduszkę noszę? B)
Ja nie wiem, a może mi subtelnie sugeruje, że za dużo jem heh B)

A przedwczoraj sobie wieczorem spałam, a mój T. jeszcze siedział i coś przy kompie dłubał, no i się przebudziłam i taki totalny rozczochraniec polazłam do niego zahaczając barkiem o framugę i tak stanęłam nad nim i pytam "A Ty mi mówisz, że jestem gruba, bo jestem gruba i Ci się już nie podobam, czy dlatego, ze jestem gruba ? " On na to: "Dlatego, ze jesteś gruba" ja na to "acha" -i poszłam spać dalej B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972800 przez jurada
Sabina rob zdjęcia na pamiątkę bo kto wie co będzie za pare lat...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #972807 przez mysia5
Asiek ja też mam bakterie w moczu ale chyba pojedyncze, pytałam położna i lekarza i na chwilę obecną nic mi nie dali ale zobaczymy co będzie w następnych badaniach. Najwyżej zmienię lekarza.

Zazanna ja się czyta Twoje posty to można płakać ze śmiechu :laugh: ale oczywiście w pozytywnym sensie ;)

Dziewczyny a Wy ostatnio pisałyscie ze pieniążki na zwolnieniu liczą jakoś z całego roku czy coś ;) a mi po prostu powiedzieli ze to jest 100% płatne i juz, ze nie będę strata :) bez zmian po prostu. To jak to jest? :)

Od dłuższego czasu meczy mnie dość mocno kaszel, wiecie może czy mogę kupić sobie jakiś syrop? Może coś mi pomożecie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl