BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 2 tygodni temu #974811 przez pesq
Hej dziewcznyny, pogoda :( :( .

Dziś mam pierwszy poranek od wieeelu tygodniu bez wymiotów i czuję się... NORMALNIE! Aż boję się zapeszać na jak długo, cieszę się z każdej godziny :).

Ale żeby nie było tak super, wczoraj zasypiając bolało mnie... wszystko! Tak jak "kręciły/darły" mnie nogi, brzuch to zaczęły też plecy , ramiona - miałyście tak kiedys? Ajj sama nie wiem o co chodzi. Zdarzało mi się to wcześniej (w ciąży) czasami ale oczywiście zapomniałam o tym powiedzieć lekarzowi...

Jeszcze jedna rzecz, ktorą powiedzial mi lekarz - biore od miesiąca pregne + i kazał mi ją na jakiś czas odstawić, zobaczyć jak się będę czuła, bo podobno czasami jest zła rekacja na witaminy. Więc od dziś tylko magnez i zobaczymy. Trzymajcie kciuki, chciałabym mieć normalne święta :(( .

Zazanka jak u Ciebie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974812 przez pesq
ALEŻ mnie wkurza to, że nie widać pierwszych postów na następnej stronie!!!!!!!!!!!!! GRR!

:unsure: :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974814 przez melisamienta
Dzień dobry. Byłam dziś w poradnie po skierowanie na echo serca. Lekarz nie chciał mnie naciągać na koszty i kazał mi przyjść do poradni po skierowanie na nfz.
Dobrze ze chodzę prywatnie, nie dała bym rady tak na dłuższą metę. siedziałam tam od 6.30 do 10.00.
Jeszcze mnie gardło zaczęło boleć i łamie mnie w kościach więc zaraz łóżko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974815 przez me.ch
Hej dziewczęta,

Ale się tu podziało w ciągu jednej doby!

Zazanna, mam nadzieję że wszystko już dobrze! Dobrze, ze to nie krwiak ani tym bardziej nic gorszego :)

Asiek, ja dostałam wczoraj od szwagierki książkę W oczekiwaniu na dziecko, nie pamiętam czy to ta o której już była mowa tu na forum ale w każdym razie jest super i tam też pisze ze do 17 tyg jest 4ty mc a od 18 tyg 5ty ale to w przybliżeniu bo oczywiście miesiąc kalendarzowy ma ok 4,5 tyg wiec spokojnie się ciesz i tyle :):):)

U nas teściowie od wczoraj - przyjechali na święta i teraz są, na szczęście mój P ich zabiera na zwiedzanie itp a ja z przykazem leżakowania zostaje sobie w domku i spokojnie będę Przygotowywać sobir Wielkanoc :)

A i tez mnie kluje w pochwie i do tego rwie po bokach brzucha czasem też w dole, czasem pobolewa ale myślę że w granicach normy wieczorami głównie. Myślę że skoro wszystkie to mamy to chyba tak ma być.....

Życzę Wam miłego dnia i bez Niepotrzebnych stresów!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974816 przez jurada
Puste jajo to dochodzi do zapłodnienia, testy wychodzą pozytywne... Nie wiem jak u dziewczyn które to miały ale u mnie byla bardzo ale to bardzo słabiutka ta druga kreseczka. Na usg wychodzi pęcherzyk ciążowy i zazwyczaj lekarze mówią żeby za tydzień zrobić powtórne usg... U mnie do niego nie dochodziło bo mój organizm sam wydalal takie ciążę. Przed zabiegiem owszem miałam usg i nic nie bylo... Pecherzyk byl bez zarodka juz przy ujściu macicy wiec sama bym się nie oczyscila... To naprawde nie sprawiedliwe ze tak się zdarza... Ale mysle ze dobrze, ze nie bylo zarodka, bo jakby byl i serduszko by bylo a potem by sie nie udalo to to jest dopiero strata i rozpacz...


A teraz pokazuje sie :


Załącznik nie został znaleziony



Brzusio mi stanął na razie w miejscu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974819 przez anisia27
U mnie bylo tak ze w 5 tygodniu zaczelam plamic i dostalam luteine i tak 3 tygodnie okropny bol krzyza i co tydzien usg az w koncu mialam lyzeczkowanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974828 przez jurada
Ale mnie dol brzucha boli.... Ajc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974830 przez Kasia888
Mech też mam tą książkę jest świetna :) kupiłam ją na początku ciąży sugerując się pozytywnymi opiniami w internecie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974837 przez niezapowiedziana
Ej dziewczyny znalazłam takie coś! Wiem że to tylko takie zabawy ale jestem ciekawa czy któreś z was sie sprawdza? :DBo mi wyszło że będzie dziewczynka (moje marzenie) więc się nastawiłam że COŚ musi w tym być :D
dzidziusiowo.pl/images/stories/dzidzius/...arania/kalendarz.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974838 przez Kasia888
Niezapowiedziana też to sobie sprawdzałam wyszedł chłopiec no i faktycznie będe miała synka także kto wie ;) a Wy dziewczyny korzystałyście z tego kalendarza na płeć dziecka? :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974839 przez agatagama
heh mi też wyszedł synek, więc może coś w tym jest ;)
chociaż wcześniej też robiłam jakiś chiński inny i wtedy wyszło, ze dziewczynka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974840 przez pesq
Jurada - mnie to samo! boli dół brzucha troche w pochwie troche plecy ale brzuch najbardziej :/ mówie wczoraj sie zdenerwowalam ze w podobny sposob cale ciało mnie bolało :( ale moze to na zmiane pogody kurcze, skoro wszystko ze mna i dzidzia ok (wczoraj wyniki i ginekolog przeciez :|)

Niezapowiedziana - robilam, wyszedł mi chłopiec.. i bedzie chłopiec na 70% :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974841 przez pesq
Niezapowiedziana -ja też marzylam o dziewczynce, przed ciążą (to straszne, wiem już teraz) myślałam jak to zrobić żeby była dziewczynka - a jak się okazało na usg że chłopiec, to nie poczułam absolutnie ŻADNEGO rozczarowania! Wręcz teraz nie chcialabym, żeby sie zmieniło. A co, jesli okaże się, że u Ciebie jednak chłopiec? Będziesz mocno rozczarowana?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974844 przez me.ch
Ja Sprawdzałam ten kalendarz i jestem w kropce, bo zakładam ze poczęcie było albo na koniec grudnia albo na początku stycznia i sama nie wiem bo jeden to chłopiec a drugi dziewczynka ;)

5 maja mam polowkowe wiec pewnie wtedy się dowiemy dopiero ;)
Ostatnio na genetycznym mówiła ze coś tam jest ale ze w tym wieku to może być i to i to bo wygląda podobnie u dziewcząt i chłopców więc lepiej jeszcze się nie nastawiać... Ja mam przeczucie ze może chłopak ale tylko podświadomie, i jakoś tak zazwyczaj mowie 'on' - tłumacze ze on bo dzidziuś ;) ale ktokolwiek bedzie to będzie wielka radość :):):)
Podziękowania: anisia27

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #974847 przez niezapowiedziana
Pesq nie będę zawiedziona :D Ogółem chcemy mieć dwójke, najlepiej parke, a to nasze pierwsze :D
Chciałabym ogółem mieć dziewczynke ale jeśli tym razem okaże sie że to chłopak to też będę bardzo szczęśliwa! Ostatnio nawet zaczęłam się nastawiać bardziej na chłopaka, bo będzie starszym bratem, bo będę miała dwóch słodkich chłopców w domu itd itp :D
Więc i dziewczynke i chłopca bym chciała, nawet chłopiec byłby lepszy jako pierwszy, ale ogółem córeczke bardzo chce mieć, żeby ją czesać, ubierać, i mieć dobry kontakt jak już dorośnie. Jak ja i mama :D
Więc cokolwiek mi tam siedzi, jak się dowiem co to to pewnie będę wszystkim rozpowiadać że to właśnie spełnienie marzeń i najlepsza opcja! :D
Ja jestem wielką optymistką i mało co mnie zasmuca :D
Me.ch a według USG Twoje maleństwo jest młodsze, starsze czy w tym samym wieku co z OM?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl