BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 tygodni temu #974745 przez pesq
Grrrrr - Jurada mowilas o tym bólu brzucha i pochwie i ja dziś mam to a oprócz tego "kręci" abo "drze" albo "rwie" (nie wiem jak u was sie mówi) mnie cały dół - od brzucha po łydki :/ Ale chociaz nie wymiotowalam po poludniu! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974766 przez anisia27
Zazanna ja przy pierwszej ciazy zaczelam plamic, znajomy lekarz ginekolog odwiozl mnie do szpitala i mowil mi ze w takim przypadku powinni zostawic mnie chociaz 2 dni na obserwacji ( u niego w szpitalu tak robia) pojechalam okazalo sie ze ciaza mlodsza o tydzien:O i ze to "okres" haha zostalam odeslana do domu... i chyba w szpitalu bylam jeszcze z 4 razy i za kazdym razem mlodsza ... a to o tydzien a to o dwa trzy i tak o to skapneli sie ze to puste jajo:) Wiec teraz jestem tam zeschizowana jak mnie boli ze jutro chyba jeszcze wyblagam innego lekarza:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974785 przez jurada
Dzien dobry! Ale zimno i ponuro :( nie lubię takiej pogody... Chce słoneczko :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974788 przez asiekasiek
Anisia ale Zazanna widziała dzidziusia i nawet płeć wiadomo jaka:p

a tak w ogóle jak tam Zazanna ? obiad znosny? przespalas noc ? chrapaly "współlokatorki" ? i oczywiście jak dzidzi????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974790 przez anisia27
Mnie chodzilo, ze Zazanna dobrze trafila bo mnie przyjac nie chcieli:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #974794 przez asiekasiek
aha o to chodzi :p jeszcze rano zaspana byłam:p ale jak to wszystko wychodziło na to ze jesteś w ciąży ? tzn bo jak ja dowiedziałam się że jestem w ciąży to byłam w 6tyg ciąży okres spóźnial mi się noi test wyszedł pozytywnie. w sumie nie spodziewałam się jestem w ciąży :) kurcze to nie mogli wyznać się lekarze... hmmm... a tutaj jajo było puste? wcześniej lekarz tego nie widział? a ta służba zdrowia to szkoda gadać :(

kurcze dziewczyny w sumie zaczęłam jakby 5 miesiąc. .. bo zaczyna się od 18 tygodnia. jejku jak to leci:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974796 przez anisia27
No wtedy tak okres sie spoznil, test pozytywny i moj lekarz ptowadzacy mowil ze wszystko jest dobrze bo jest pecherzyk ale niestety pozniej okazalo sie ze pusty :D wiec jakie bylo moje zdziwienie gdy przy tej ciazy lekarka mi mowi ze jest zarodek doslownie szok:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974799 przez asiekasiek
to takie rzeczy tez mogą być :( kurcze tu człowiek cieszy się a później takie coś dowiaduje się :( to dobrze ze teraz udało się wam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974800 przez kasandra9
Cześć dziewczyny, ale się tu działo przez dobę:) Zazanka, to dopiero przeżyłaś!!! Współczuję...kurde, jak to wszystko nagle się zmienia, jak w kalejdoskopie!
Ja wczoraj miałam wizytę, już w nowym gabinecie, bo był remont gabinetów ginekologicznych:) szkoda, że nie mają jeszcze nowego aparatu usg, tylko nadal ten kiepski, więc mi nawet nie robiła. Było tylko badanie ginekologiczne i spoko wszystko. Wszystkie wyniki z krwi i moczu w porządku, miała też opis od tego lekarza-buraka, pamiętacie, jak się pobeczałam po wspaniałym szpitalnym usg:)? Wyobraźcie sobie, że ten pajac nie zrobił NT, czyli przezierności karku nie sprawdził...lekarka się lekko wkurzyła. Zatem w maju powiem jej, że pójdę prywatnie (bo teraz się nie przyznawałam), bo do niego to już dziękuję bardzo. Taki fachowiec, jak z koziej..........wiadomo co. Opowiedziałam też pani dr o tym swędzeniu i zleciła mi jakieś badania, w tym kwasy żółciowe i po świętach mam podejść z wynikami tylko, mówi, że raczej niemożliwe, żebym miała jakąś tam chorobę, bo to zbyt wcześnie, no ale trzeba sprawdzić, żeby wykluczyć. Zatem dziś już byłam na pobraniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974802 przez Zazanna
Hej Wam :)
Kasandra czytalam o tej chorobie i na pewno jej nie masz wiesz sie nie martw :)

Anisia najważniejsze, że teraz jest ok wszystko :)

Asiek juz 5 :woohoo:
Też chcę :laugh:

A jedzenia mało i takie sobie. Zupa była bardzo dobra, ale rybę na drugie to polykalam w całości Anny nie czuć smaku :blink: Na szczęście mam swoją walowke i dojadam :)
A spało mi się o dziwo świetnie :) Koleżanka miała podłączone ktg wieczorem i usunęłam słuchając tetna jej dzidziusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974803 przez Kasia888
Cześć dziewczyny :)
Faktycznie przez tą dobę sporo się wydarzyło.
Zazanka trzymaj się dobrze, że jestem pod dobrą opieką i nie trafiłaś jak Anisia.
Pesq mam nadzieje, ze będziesz się czuć coraz lepiej.
Kasandra dobrze, że z dzidziusiem wszystko oki.

Pogoda straszna, zimno, wietrznie i deszczowo, aż mnie chandra złapała od wczoraj.
Nadal nie czuje ruchów, ze dwa dni miałam bóle w dole podbrzusza i od tamtej pory cisza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974807 przez jurada
Asiek ja miałam puste jajo 2 razy testy wychodzily pozytywne tylko ze ja w 6 Tc zaczynałam plamic po czy mocno krwawić...

Nasza malinka25 miała to samo co anisia tylko ze malinka w 11 tc sie dowiedziała ze nie ma zarodka! To dopiero koszmar :'(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974808 przez agatagama
Dzień dobry :)
z tym pustym jajem to ja w ogóle tego nie rozumiem :( wcześniej nie wiedziałam w ogóle, że jest to możliwe...bez sensu :( ciąża, ciąża, każdy się cieszy a potem taka wiadomość :( no właśnie malinka tak miała, straszne!
ja wyczytałam, że 5 miesiąc zaczyna się od 19 tygodnia i trwa do 22 :) jeszcze trochę trzeba poczekać ;) ale i tak jak patrzy się z perspektywy czasu to ten czas tak minął !
ehh jeszcze będziemy tęsknić za rosnącym małym brzuszkiem coś czuję ;P
miłego dnia !! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974809 przez anisia27
Dziewczyny najwazniejsze, ze teraz mamy takie dzidziusie piekne! :D bylam na badaniu dzis w sprawie tego mojego pecherza, zrobil badanie i usg jak to powiedzial "obywatel sie rusza" a te niby moje bole to ze niby tak czasami bedzie mnie bolec wiec zgupialam, moze faktycznie bol podbrzusza jest normalny...najwyzej prywatnie dzis pojde:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #974810 przez asiekasiek
agatagama ohh zepsułas mi frajdę :p nie no żartuje właśnie różnie podają to na stronach :p

ja też nie rozumiem z tym pustym jajem:( no malinka to już w ogóle tak późno dowiedziała się:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl