BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #975656 przez me.ch
Fajna ta lista Kasandra, pomocne żeby o niczym nie zapomnieć:)

U nas ja początku też mały bedzoe z nami w sypialni, ale jak już kupuje te wszystkie rzeczy to z myślą o tym ze po jakimś czasie go przeprowadze do małego pokoiku, z tym ze malować tez nie będziemy bo wynajmujemy i nie wiadomo na jak długo tu będziemy, ale myslalam o pościeli czy tam innych gadżetach jak lampka albo małe dekoracje, pokój jest taki jasny kremowy, mebelki białe będą bo szafa w tym pokoju jest biała tez a dywanik jest szary juz z myślą o tym właśnie, żyrandol tez biało szary i tez resztę planuje utrzymać w tych tonacjach z turkusem jako dodatek żeby nie było smutno :)

Tak się ciesze ze nie musze juz leżeć dziewczyny, normalnie mega! Dalej musze uważać i się oszczędzać ale przynajmniej mogę jakieś małe pranie zrobić i coś ogarnąć :)

Zazanna, udało Ci się przekonać T do Karmelka? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975657 przez me.ch
a to mój brzuch z zeszłego tygodnia, sobota chyba czy jakoś tak:)

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975658 przez Zazanna
Kasandra dzięki :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975660 przez Zazanna
Mech nie udało się_jeszcze, ale będę pracować dalej :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #975662 przez me.ch
Wstawiam tez fotkę Kornela z wczoraj, wygląda jakby banki puszczał;)

Załącznik nie został znaleziony



Zazanka, warto;) zresztą mówiłaś ze T nie ma alternatywy, a słyszałam że jak ktoś nie głosuje znaczy ze się zgadza z wyborem pozostałych hehe;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975663 przez kasandra9
fajowy chłopczyk, jaki duży!:)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975666 przez asiekasiek
Cześć :)

Mech no już widać brzuszek :) w sumie już u każdej widać :D

Ja też nie będę mieć pokoju dla małej:( bo mamy tylko jeden pokój :( ale jakoś damy radę :)

Kassandra a te z eco skóry nie są droższe?? Ja chyba kupię taki normalny.
Znalazłam podusię taką jak ty kupiłaś wczoraj, ale nikt mi nie odpisuje :angry: jest pełno w sumie tkich poduch z formy motherhood i są tańsze, ale jak ta wypróbowana przez Pesq i Niezpaowiedzianą to też chcę :D

Mech te bańki wyglądają fajnie :D ja dzisiaj idę do lekarza :D
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975667 przez mysia5
Hej :)
Mech śliczny maluch :) super ze wszystko ok.
Dziewczyny zrobiliście mi "ochotę" na to poduszkę i tez zaczynam jej szukać :)
Kasandra bardzo fajna ta lista, jjest tyle rzeczy które będą potrzebne dla maluszka :)

Miłego dnia, u mnie słoneczko dziś ;)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975668 przez pesq
Hej,

mech, niezapowiedziana - cuuuuuuuuuuuudne brzunie! Też chce zdjecie ale nie wychodzi :P Wszedzie tylko gruba i kwadratowa a brzuch niewidoczny ;)

Co do pościeli - mi się bardziej podoba ta z allegro, którą wrzuciła chyba Basia (przepraszam, jeśli się myle) z poduszkami, szczegolnie niebiesko szare są cudoooooooowne! ale a) boję się że jakoś gorsza niż z tej sennej sowy - tam ponoć jest naprawdę super, b) tam jest moskitiera i przybornik z komórkami oraz rożek a cena nieznacznie wyższa, więc chyba jednak zdecyduje się na ten zestaw sklepowy (chociaż nie powiem, ten z allegro ahh <3 ) .

Co do pokoju - my mamy 2 - sypialnie i salon z kuchnią.. narazie maluch bedzie z nami w sypialni a później sama nie wiem :( martwie sie troche, a z drugiej strony nasze mamy większosć (dużo) z nas wychowały w gorszych warunkach i co, jakie jesteśmy super :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziewcyzny a pytanie z innej beczki - czy któraś w domu ma problem z suchym powietrzem? JA nie dość, że suche powietrze to i alergia i szukam jakiegoś nawilżacza i za bardzo nie wiem od czego zacząć..
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975670 przez Zazanna
Pesq fajne są te takie stojące z misą, z których leci jakby "dym" i jest podświetlany i to ślicznie wygląda :woohoo:
Takiego do powieszenia (zbiorniczka) na grzejnik nie polecam, bo nic nie daje, a takich mega drogich z kolei nie próbowałam :) Też mam suche i też już mnie kręci, bo mi zaczęło pod oknem kwitnąć drzewo takie z białymi kwiatuszkami.. Ale jestem masochistką i i tak je wącham, bo uwielbiam ten zapach achhh :)

Dziewczyny co do stanika, to ja miałam ogromny problem, ten co sobie kupiłam ostatnio jednak za małe miseczki :/ I teraz mam tak, jak kupuję mały obwód z dużymi miskami, to miski dobre, obwód za ciasny, jak biorę odpowiednie miski i większy obwód, to jednak miski zaczynają mnie cisnąć, a jak biorę duże miski i duży obwód, to to mi miseczki zachodzą prawie pod pachy i mnie obcierają :blink: No i wczoraj zrobiłam patent (heh), że wzięłam mały obwód z dużymi miseczkami (dostałam od Mamy) i ze starego stanika do sprzątania wycięłam "zapinki" i wszyłam do dużych misek i teraz mam duże miski nie wchodzące pod pachy z odpowiednim obwodem taaa daaammm B)

Mech ile ma cm Twój Maluszek śliczniasty? :)

Chciałam zrobić brzuch ale nie umiem ustawić telefonu tak aby wyszło mi zdjęcie, w sensie mechanicznym, bo ustawiam samowyzwalacz, a tel. się przesuwa i nie trafiam w siebie łech, pokażę jak mi ktoś zrobi :)
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #975671 przez kasandra9
Asiu, nieco droższe, jakieś pewnie 200-300zł. na tym 2w1:) Zamierzamy polować na coś z drugiej ręki, ale tak, jak pisałam wcześniej - nie jest to takie łatwe, bo ludzie ich nie sprzedają...:P trzymają dla kolejnego dziecka albo jakoś w rodzinie przekazują, bo właśnie ciężko je "dojechać" ;))) Zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu :) Jeszcze jest trochę czasu, ale od czerwca to już poważniejszych zakupów typu łóżeczko, itp. można dokonywać.
U nas dziecko też niestety nie będzie mieć swojego pokoju, będzie stało w naszej sypialni, chociaż tu też miejsca specjalnie nie ma, więc będzie pod balkonem, inaczej będziemy musieli wyrzucić komodę, a też się przyda chociażby na rzeczy dziecka....planujemy odświeżyć nieco ściany, jakoś tam kącik się też zaaranżuje, ale bez przesady:) To i tak bardziej dla nas, bo dziecko nic nie będzie pamiętać i będzie mieć gdzieś moje lampki i bajerki na ścianach, haha;) Raczej będzie zainteresowane cyckiem lub butelką i pieluchą:P
A lista też mi się spodobała - wrzuciłam ją sobie do Worda i zmodyfikuję po swojemu..przy pierwszym dziecku jednak człowiek nie wie, co i jak i trzeba to jakoś przemyśleć i zorganizować:) może doświadczone mamuśki niech nam nieco podpowiedzą, co ważne, a co zupełnie niepotrzebne i przereklamowane:)
Asiu, co do poduch - to też brałam pod uwagę te z Motherhood, ale minusem dla mnie jest niezdejmowany pokrowiec...ostatnio pisalam Wam, że kupiłam podkładki na krzesła w Biedronce, śliczne, bo białe w groszki i się cieszyłam, że tyłek ma miękko..no i co..jedna nawet tygodnia nie wytrzymała i do kosza, bo akurat wylałam herbatę na stole i ściekło na krzesło:(
Co do staników - ja polecam Esotiq. Kiedyś koleżanka mi poleciła w moim mieście, bo jest super pani, która idealnie dobiera rozmiar! Całe życie myślałam, że noszę 75c....po czym dzięki niej od kilku lat noszę 70G .....teraz ciążowo też noszę te same i na razie są idealne:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975681 przez Sylwia-89
Hej dziewczyny:)

Me.ch super ten Twój maluch i w ogóle fajnie, ze juz dobrze u Ciebie ;)

Jesli chodzi o pościele do łóżeczka, to ja cały zestaw wraz z łóżeczkiem dostanę od siostry. Jej synek wcale nie spał w nim, więc wszystko jak nowe, chociaż kto wie może jeszcze zaopatrzę się w jeden komplet, bo bardzo mi się podobają, te które wstawiłyście :lol:
Ostatnio przeglądałam allegro i znalazłam świetny kocyk nazywa się jakos minky chyba. Jest bardzo delikatny i w ogóle nadaje się tez do wózka :)

Nie wiem czy któraś z Was kupuje już ubranka, ale znalazłam stronę sklepu internetowego, gdzie na wyprzedaży są tanie ubranka i takie nawet dosyć ładne. Ta strona, to : sklep.pinokio.net.pl
Nie wiem czy dobrze napisałam, ale nie mogę skopiować strony bo z telefonu piszę.
Może którejś się przyda :)

Miłego dnia :) W końcu czuć wiosnę w powietrzu :woohoo:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #975688 przez asiekasiek
Kassandra zauważyłam że one nie mają pokrowca zdejmowanego :( ja właśnie upolowałam jeden w sumie i się zastanawiam w sumie mam dwa w cenie po 120 zł nie chcą zejść z ceny:P matołki jedne a ja nie umiem targować się :P

ja też muszę wybrać się na zakup stanika w końcu bo w jednym i tym samym łażę :P bo reszta mała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975693 przez Kasia888
Cześć dziewczyny :)
Mech super zdjęcie dzidziusia i woow brzuszek już widać konkretnie.
Kasandra i Pesq widzę, że zaraziłyście wszystkie dziewczyny na zakup poduszki, sama też zaczynam się zastanawiać ;)
Super, że myślicie już powoli o wyprawce, moje zakończyły się na zakupie paru ubranek :P
Myślę, że na takie konkretne przyjdzie czas w czerwcu. Na razie chcemy kupić szafę na rzeczy dla dziecka.

P.s wczoraj strasznie rozbolała mnie głowa takie pulsowanie i kłucie, może też brakuje mi żelaza. Dziś ciut lepiej.
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975697 przez basiek149
hej hej :)
jejciu ale dzisiaj poszalałyście tutaj na forum, miała co czytać :) aż boję się pomyśleć co to będzie jak pójdę do szpitala a później wrócę to ile będę miała tutaj zaległości :) bo nie posiadam internetu w telefonie, w szpitalu też nie ma więc przez jakiś czas nie będę miała z wam kontaktu ;/

dzisiaj mój ząbek dał mi pospać, całą noc nic mnie nie bolało :) odpukać! :) ale żeby nie było różowo to to nie była noc w całości przespana bo oczywiście męczył mnie pęcherz i chyba z 3-4 razy na pewno byłam dziś w toalecie...ja nie wiem co to później będzie, jak już teraz Bąbel tak naciska na pęcherz to co to będzie później...;p

zaraz idę na jakieś drobne zakupy i gotuję obiadek :) dzisiaj w końcu mogę jeść więc nie będzie zupki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl