BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 1 miesiąc temu #975465 przez agatagama
allegro.pl/koszula-do-porodu-karmienia-1...s-m-i5071599829.html
allegro.pl/koszula-ciazowa-nocna-roz-s-m...hit-i5070990652.html
allegro.pl/koszula-nocna-dla-karmiacej-s...daz-i4857542724.html
ja o tych tańszych mówiłam, bo raczej nie będę się wykosztowywać na te koszule...
no piękne brzuszki macie, postaram się też za niedługo sfotografować ;)
mam nadzieję, że już za niedługo wszystkie będziemy czuć nasze maleństwa ;) i te przykre dolegliwości nam miną...
co do pracy to ja planuję od maja iść na L4, ciekawe jak to będzie tak zmienić tryb życia ;) któraś z Was jeszcze pracuje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975470 przez pesq
Asiek - jaki serial ogladasz? Super to jest co :laugh: :laugh: taki tupot mróweczek <3 :)))))

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #975471 przez asiekasiek
spoko pesq chyba tak zrobimy jak piszesz ;)
a serial ogladałam przyjaciółki na ipla :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975476 przez Kasia888
Hej dziewczyny :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wczoraj po kolacji wsłuchiwałam się swój brzuch i może jakieś gulganie było a tak to nic.
Zaczynam świrować.... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975477 przez Kasia888
Was bolą brzuchy, ścięgna- a mnie nic nie boli, może jedynie plecy drętwieją czasami i to wszystko.
Na prawdę znowu nachodzi mnie ta głupia myśl: Czy ja jestem w ciąży? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975482 przez mysia5
Dzień dobry :)
Sylwia a to nie wiedziałam że lepiej przetrzymać aparat jeszcze pół roku po porodzie, w takim razie tez wytrzymam się jeszcze i nie będę go ściągać :)
Agata ja byłam na zwolnieniu trzy tygodnie ale obecnie wróciłam i pracuje nadal :)
Ja wczoraj wieczorem jak leżałam tez czułam takie delikatne coś w brzuszku :) po ściankach brzucha takie ślizganie jakby, nie potrafię tego opisać. Ale jeszcze bardzo delikatnie i nie wiem czy to maluszek. Czekam ciągle na wyraźne ruchy :)
mnie też dziewczyny długi czas męczyły codzienne bóle głowy, ale zauważyłam że jak za dużo śpię to ból jest jeszcze większy. Teraz troszkę rzadziej mnie boli ale zdarza się. Kręgosłup tez daje znać o sobie.
Kasandra jak Cię bardzo będzie bolało to uciekaj do lekarza, choć ja też miewam silne bóle brzucha i pachwin ale po jakimś czasie mija, nie mogę za długo leżeć na plecach.
Kasiu nie denerwuj się nie potrzebnie , na pewno jest wszystko w porządku :) na pewno lada moment poczujesz maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975484 przez basiek149
hej hej :)

Kasia888 spokojnie, jak będziesz w ten sposób myśleć to zwariujesz. Na pewno wszystko jest ok, dzidziuś zacznie nie długo kopać...:) będzie dobrze :)

asiekasiek ja się wkręciłam w serial "Wspaniałe stulecie" ... :) tylko powoli zbliżam się już do końca i będę musiała sobie coś innego później wymyślić :)

wczoraj poprosiłam męża żeby kupił mi coś na tego mojego zęba. kupił jakiś płyn do płukania, fakt - po nim mi przeszło, ze spokojem położyłam się i zasnęłam. ale jak mnie w nocy zaczęło na nowo rwać to pół nocy przeryczałam z bólu...a ten płyn tylko 2 razy na dobę można używać :( tak więc mam kolejny cudowny dzień z nieprzespaną nocą...masakra jakaś :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975489 przez pesq
Kasia - bylas niedawno u lekarza, wszystko jest ok, ciesz się że tak dobrze znosisz ciąże (chociaż wiem ze latwo powiedziec).

Ja oglądam serial orange is the new black - maż mi skądś ściągnął. Ogólnie to poczytałabym jakąs dobrą książke - czytałam ostatnio 2 Zaginioną dziewczynę i mroczny zakątek Gilian Flynn (zaginiona dziewczyna był film - ale książka lepsza) i teraz szukam czegoś w takim podobnym, kryminalnym stylu - te dwie polecam. Jutro jak będę w miarę się czuła to może spotkam się z koleżanką coś pozycze od niej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #975493 przez mysia5
Basiek biedna, spróbuj jakoś odespac. A paracetamol jakbyś wzięła? Ból zęba to jest coś strasznego tez to przechodziłam kilka razy.
Pesq ja z kryminałów czytałam książki Harla Cobena i niektóre mnie wciągaly :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975496 przez pesq
Mysia a moglabyś podsunać jakiś dobry tytuł ? Może bym coś kupiła..


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975506 przez kasandra9
Zasnęłam po tym śniadaniu i dopiero sie obudziłam. Leze jak placek:) ogólnie prawie nie boli, jesli sie nie ruszam. Mysle kupić ta poduszkę dziewiatke, myślicie, ze warto zainwestować?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975511 przez asiekasiek
oj fajna taka podusia :) ja rogalika kupuje chociaż t 9 tkę bardzo chciałabym :)

ja i mój mąż jak mamy ochotę to figlujemy jak mnie nie boli prawy bok bardziej. Jakoś teraz mam wielką ochotę na igraszki, ale nie świrujemy jakoś bardzo :P

Ja polecam książki alex kava jeszcze z serii z agentką o'dell ja tylko takie kryminały czytam :) i też fajnie pisze tess geristsen albo jakoś tak ogród kości, dawca, chirurg :) uwielbiam książki trzymające w napięciu :)
a książki harla cobena też polecam, raczej jaką nie weźmiesz to nie będziesz zawiedziona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975513 przez asiekasiek
współczuje wam z tym 8kami, ja na szczęście pozbyłam się ich ok 5-6 lat temu, wyrzynaly mi się i mówili, że będą rosnąć itp, nacinali mi dziąsła żeby wyrosły, ale poszłam do takiego chirurga co mi wyciął te zęby z dziąsła :) bo w ogóle nie mogły wykluć się i rok męczyłam się. Miałam baaardzo silne znieczulenie, schodziła z 6 godzin, bo w końcu pierw rozcinał dziąsło a później wyrywał, ale nie żałowałam że poszłam:) i mam spokój teraz :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975524 przez mysia5
Pesq jest duży wybór :) mnie chyba bardziej się podobały " jedyna szansa " i " bez skrupułów " czytałam je dawno ale mnie wciągnęły :)
Tez Lubie bardzo książki które trzymają w napięciu i z chęcią się pochłania każda kolejna stronę.
Asiek to masz spokój z zabkami :) jeśli chodzi o igraszki to mamy podobnie, choć teraz za bardzo boję się wariowac żeby maluchowi nic się nie stało :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #975525 przez asiekasiek
[quote="mysia5" post=975524jeśli chodzi o igraszki to mamy podobnie, choć teraz za bardzo boję się wariowac żeby maluchowi nic się nie stało :blush:[/quote] no ja tak samo boję się warować... :) kurcze mam nadzieję, że po ciąży seks wróci do normy... chociaż wtedy będzie non stop dziecko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl