BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 tygodni temu #975351 przez Sylwia-89
Hej ;)

Zazanna, rozumiem Twoje obawy, bo ja też jestem taka panikująca i przymierzam się do kupna tego monitora. Powiem szczerze, że nie będzie mnie obchodziło zdanie rodziny jeśli stwierdzą, że przesadzam. To moje dzieciątko i zrobię wszystko żeby było w jak najlepszym porządku. Nie dziwię Ci się, że teraz się martwisz o malucha... mam nadzieję, że już nie będzie niepokojących sytuacji i w końcu będziesz mogła się cieszyć ciążą ;) Trzymam kciuki

Kasia, na pewno wszystko z Twoim maleństwem jest w porządku. Przecież chodzisz na wizyty i jakby było coś nie tak, to byś się dowiedziała. Musisz być cierpliwa, bo pewnie już w ciągu kilku dni poczujesz kopniaczki :)

Basiek, mi też na dole wychodzi ósemka, ale ja mam aparat ortodontyczny, więc na bieżąco odrobinę miejsca się na nią znajduje. Miałam 5 usuwaną i teraz 6 i 7 przesuwają się do przodu i jakoś się wybija ta 8.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975358 przez basiek149
Zazanna ja też nie lubię koszuli dlatego do tej pory żadnej nie posiadałam heh ale muszę kupić chociaż jedną właśnie na badania w szpitalu a tak to będę leżeć w spodenkach.

Sylwia-89 moja ósemeczka też się wybija na dole ;/ ale zobaczymy co to z nią będzie.

na obiad dziś gotuję ogórkową bo nie mam dzisiaj weny na nic innego. zresztą dawno jej nie jadłam. a mąż nie protestuje więc będzie zupka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975361 przez asiekasiek
Cześć :)

jeżeli chodzi o ruchy w brzuszku, to ja też wyczekuje ich z niecierpliwością :) jakieś niby właśnie bulgotanie łaskotanie czuje ale czy to to :)
chciałabym poczuć już kopniaka :P

dzisiaj mam zajęty dzień bo zajmuję się córką mojej szwagierki zajmuję, ehhh gaduła z niej jest, że może zagadać na śmierć ...:)

Zazanna ja nie będę kupować monitora chyba, ale ten pierwszy lepszy jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975367 przez mysia5
Ja monitorka raczej też nie będę kupowała, nie spotkałam się nigdzie żeby ktoś go miał, i nie znam się na tym :)
Sylwia ja też noszę aparat i prawdopodobnie wybija mi się ósemka wiec rozumiem doskonale, a mówiłaś ortodoncie o ciąży? Bo chyba nie trzeba :)
Basiek mmm ogórkowa :) bardzo lubię, miałam ostatnio i Zjadłam sama prawie wszystko. W ogóle chyba teraz mam od kilku dni większy apetyt, czy u Was tez tak jest? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975372 przez kasandra9
Hej dziewczynki, jak tam u Was po świętach:)? Zajęta byłam strasznie, pojechaliśmy do rodziców i dopiero mam chwilę, żeby usiąść przy komputerze:) W domu sajgon, syf i burdel dosłownie, muszę się zaraz wziąć za sprzątanie! Od kilku dni boli mnie głowa strasznie, ratuję się paracetamolem, wczoraj wzięłam pół tabletki....ani jedzenie, ani spanie nie pomaga na to:/ nie wiem, skąd to się bierze:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975374 przez Sylwia-89
Mysia, powiedziałam ortodontce o ciąży, bo miałam mieć usuwaną dolną ósemkę z drugiej strony, która rośnie w ukosie i napiera na siódemkę :unsure: Poza tym już niedługo mogłabym ściągnąć aparat, ale ze względu na ciążę kazała mi poczekać jeszcze pół roku po porodzie, bo zęby teraz są podatne na przesuwanie i dziąsła są bardziej wrażliwe. Niby mogłyby wrócić na poprzednie miejsce, wiec lepiej nie ryzykować.

Kasandra, mam to samo z bólem głowy. Ostatnio jak mnie tak bolała, to okazało się, ze mam bardzo niskie ciśnienie. Teraz jak czuję taki ból to wypijam słabą kawę i przechodzi. Moze tez masz niskie i trzeba lekko podnieść...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975376 przez kasandra9
Mierzyłam ciśnienie w święta i aż takie niskie nie było, ale może masz rację. Myślałam, że to może od pogody, staram się też wietrzyć, bo wydaje mi się, że wówczas nieco lepiej, tak samo chłodne okłady na czoło, oczy. Kawy nie ma opcji - nie lubię :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975385 przez ana23
Hej. U mnie dziś w końcu wyszło słoneczko :cheer:. A po świętach super spedzilismy u rodziny mojego. A co do wagi to w ciągu 3 tygodni przytylam 3 kg i zauważyłam ze uda mi Przybyły i apetyt mam ostatnio straszny ale teraz mnie jakoś do słodkiego ciągnie a na poczatku to tylko kwaśne wchodziło mi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975387 przez Zazanna
\Ana to dobrze, że "rośniesz" :)
Mi też się w końcu ruszyło jjjeeejjjj :)

Oglądam koszule nocne na poród i do karmienia (zainspirowana przez Basiek) i powiem Wam, że masakra :)
Jak byłam teraz w szpitalu to leżałam z trzema dziewczynami i one były przed porodem i szczerze to ja bym chciała się czuć dobrze w szpitalu jak będę, a jakbym była w takiej koszuli to bym się czuła źle.. Były krótkie i jakieś takie bez wyrazu i w smutnych kolorach -znaczy zadbane i w ogóle, ale bezkształtne i bryłowate -zero kobiecości, jakby od teraz było się już TYLKO mamą, a nie AŻ mamą. A ja lubię spać "ładnie" -w sumie jak każda kobieta. A mam wrażenie, że producenci koszul nocnych w ogóle nie myślą o tym, że mimo, że będziemy "grube" i zmęczone to chciałybyśmy wyglądać ładnie w takim dniu nie wydając majątku.
W granicach 50 zł znalazłam tylko jedną koszulę, która mi się podoba. A uważam, że to i tak dużo jak za "piżamę". No i przecież szperam na allegro, bo jak sobie pomyślę ile zapłacę w sklepie za taką co mi się podoba to bez sensu. Już nie mówiąc o tym, że przecieź trzeba mieć minimum dwie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975392 przez asiekasiek
no mi też brzusio juz taki zrobił :)

co do koszuli nocnych ja też nie lubię ich. ale wtedy jak będę rodzic to wszystko mi jedno będzie jak będę wyglądać. a i tak taka piżama podobno idzie do wyrzucenia bo krwawi się i plami. tak słyszałam a jak jest naprawdę to nie wiem :)

kurcze jeszcze z godzinę jest u mnie ta dziewczynka jejku heh. tego nie je tamtego tez nie je. gra cały dzień no ale w domu jak widzę to tez gra. ja w jej wychowanie nie będę ingerować:p w sumie mam spokój ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975397 przez basiek149
Zazanna to prawda, te typowo ciążowe pidżamy do karmienie są okropne. nie dosyć, że nie lubię tego typu rzeczy to jeszcze na takie paskudztwo muszę wydać kasę.
asiekasiek może i podczas porodu też mi jest wszystko jedno jak będę wyglądać ale trochę się jednak przebywa jeszcze po samym porodzie a w tej koszuli do karmienia to tak średnio się będę czuła. poza tym w szpitalu, w którym rodziłam pomimo, że miałam na sobie koszulę to i tak mnie na samej porodówce przebierali w taką...płachtę...bo inaczej chyba tego się nie da nazwać...no może według szpitala to jest ta koszula nocna heh ;p to był dopiero dramat. fakt, że na samej porodówce nie specjalnie się zastanawiałam w co oni mnie ubierali ale jak już urodziłam i minęło kilka godzin żebym mogła wstać to masakra jak to zobaczyłam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975400 przez asiekasiek
ja sobie będę chciała kupić taką jedną brzydsza na początek a druga taka ładniejsza. w sumie jeszcze nie wiem:p jejku to jeszcze oni ubierają w "swoje sexi" piżamy ?? jejku nie mam pojęcia co i jak :p jak znajdzie na allegro jakieś fajne koszulki to wklejajcie :) może tez skuszę się :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975401 przez kasandra9
ja też któregoś dnia oglądałam koszule, bo pidżamki na ciążę kupiłam ładne, w sumie jeszcze nie zaczęłam ich nosić:P kupiłam, bo mówię, że może nagle do szpitala trafię czy coś to trzeba być przygotowanym:P A te koszule to faktycznie tragedia w 3 aktach:) no ale będzie trzeba coś kupić...innej opcji nie będzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975411 przez pesq
Cześć dziewczyny,

ruchów też jeszcze nie czuje :(

co do monitorka - Zazana nie ma jakiejś opcji "pośredniej?" - bezprzewodowy ale nie taki drogi ?

ja niestety znowu czuję się źle.. brzuch boli codziennie wieczorem (ale to normalne), natomiast bóle głowy mam STRASZNE! Nie wiem zbytnio co robić , bo mam je dzień w dzień a nie chce faszerować się paracetamolem. Leżenie/ spanie/ wietrzenie / spacerowanie/ okłady - wszystko o kant d... nie wiem już co bardziej szkodzi, czy apap codziennie czy męczarnie codziennie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl