BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 tygodni temu #975415 przez agatagama
ja też chyba jednak kupię te tańsze koszule ze dwie w misie czy żyrafki :P
pesq też mam codzienne bóle głowy już 3 tydzień. Jak byłam u lekarza to mu o tym powiedziałam. Mnie zawsze bolała głowa w okresie miesiączki i powiedział, że teraz to też normalne bo jest wysoki progesteron. I też nie brałam leków, bo się bałam, że zaszkodzę, ale zapewnił mnie, że paracetamol jest całkowicie bezpieczny i mogę brać go normalnie w takich dawkach jak jest napisane nawet na opakowaniu. Więc teraz jak już na prawdę umieram to biorę bez wyrzutów sumienia... Wprawdzie tylko jedną tabletkę ale pomaga :)
słuchajcie dziewczyny, w przeciągu kilku dni dostałam tyle rzeczy!! ubranka, przewijak, łóżeczko turystyczne, pościel, masakra!! a to jeszcze nie koniec! normalnie szok i radość :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975416 przez Zazanna
Basiek zazmaczylam sobie dokładnie te same co Ty tylko bez tej z sercem, bo cos ki w niej jie pasuje, a ye dwie pozostale chyba kupie jak nie znajde nic ciekawszego :)
Ja jak znam życie wyladuje w szpitalu wcześniej i bede tam czekac killandni na porod itd. i wole byc przygotowana bo jednak cale tłumy tam laza..
No i pamietajcie, ze tam się nie je przy stole tylko przy łóżku i ja juz pierwszego dnia teraz zmienialam pizame jak sobie wylalam kakao na biala koszulke ;)

Pesq a imbir probowalas?
Ponoć jest świetny na bole migrenowe.. to ju ostatnia rzecz jaka mi przychodzi do głowy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975418 przez Zazanna
Agatka ale Ci super :woohoo: Zrob zdjęcia i się pochwal :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975421 przez asiekasiek
mi się też te dwie pierwsze podobają ewentualnie :P
kurcze to ja też może już sobie kupię... a wy jakoś kupujecie o numer większe czy jak ??

Jejku to mnie na szczęscie tak często głowa nie boli:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975423 przez Lidziun
Ja tez juz wczesniej patrzylam i na koszule i na pisany oczywiście kupiec jedna tę najtańsza do porodu a potem nie wiem pamiętam ze wczesniej jakoś nie zależało mi na rozpinanej miałam biustonosz do karmienia koszulki i spodnie pizamowe i jakoś wystarczyło wszystko jeszcze zależy jak bardzo się krwawi po porodzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975435 przez ana23
A to mój brzuszek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #975442 przez asiekasiek
Cześć:)

Ana śliczny brzuszek:)
ja też pokazuje swój :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975443 przez asiekasiek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975444 przez kasandra9
Dziewczyny, ratunkuu!!! Pol nocy nie spalam, tak mnie boli brzuch:( jeszcze kość krzyzowa, ale teraz przeszlo, natomiast brzuch nie, normalnie poplakalam sie w nocy:( czy ja cos mogę wziac na to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975449 przez Lidziun
nie wiem jak brzuch ale jak kosc ogonowa boli to dobrze to oznacza ze cialo powoli przygotowuje sie do porodu (poszerza sie miednica), tak przynajmnie moil mi lekarz w poprzednich ciazach, a brzuch zalezy jak bardzo boli, bo moze powinnas gdzies pojsc, na pewno mozesz wziac nospe, ale jezeli jest to bol nie do wytrzymania to do lekarza lub szpitala, ja tak mialam jak bylam w 7 miesiacu i okazalo sie ze mam rozwarcie i w szpitalu lezalam, wiec lepiej dmuchac na zimne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975450 przez asiekasiek

kasandra9 napisał: Dziewczyny, ratunkuu!!! Pol nocy nie spalam, tak mnie boli brzuch:( jeszcze kość krzyzowa, ale teraz przeszlo, natomiast brzuch nie, normalnie poplakalam sie w nocy:( czy ja cos mogę wziac na to?


kurcze Kassandra może lepiej jechać do szpitala, czy też do lekarza jak tak z bólu nie mogłaś wytrzymać ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #975451 przez kasandra9
Na nospie wyczytalam, ze coś tam przenika przez lozysko, wiec mialam obawy, czy mozna brać. Teraz bol jest do zniesienia, nawet kanapke poszłam zrobić i wrocilam do łóżka. Ale w nocy to aż mi na noge promieniowało. Wpisywałam w nocy do netu, co to moze byc i najbardziej prawdopodobne w tym czasie to rozciąganie wiazadel. Nie wierze, ze Gagatka mnie tak skopala tyle czasu i tak dosadnie:) ale w każdej pozycji mi bylo zle, chyba jeszcze najlepiej na stojąco:/

Zastanawiałam sie nad szpitalem, ale w sumie to TYLKO bol brzucha...nie mialam plamien ani nic, wiec chyba to tak musi byc:/ teraz o wiele, wiele lepiej, jestem zmęczona i dzis na pewno nic nie robię, nawet korki odwołałam. Znow Glowa boli, ale sie przyzwyczaiłam chyba juz:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975456 przez pesq
Kasandra kochanie - Co do takiego bólu brzucha z promieniowaniem mówiłam Wam już kilka razy, że czasami tak mnie "kręci" "drze" od pasa w dół aż po kolana, że ledwo siedzę - ALE - nie zaszkodzi pojechać do lekarza, chociaż ja już przywykłam bo mam to co dziennie. Ból głowy tez właśnie rozpoczynam.... Wczoraj nie brałam apapu ale dziś, jak będzie tak źle to wezmę, bo mi lekarz powiedział że na pewno bardziej szkodzę cały dzień umierając z bólu.

Agata - gdzie te pidżamy w misie i żyrafy? Widziałam tylko serduszka i kratkę

Poza tym dziewczyny super brzuszki, ja też chcialam zrobic zdjecie ale jakoś nie wychodzi - mam ciemno w korytarzu tam gdzie lustro - później pokombinuje.

Aha, najważniejsze - wczoraj jak leżałam czułam dzidziusia!!!!!!!!!! A to chyba dlatego że sprawą osobistą tak się zdenerwowałam że popłakałam z pół godziny, i pewnie mały to mocno odczuł - normalnie na dole brzuszka czułam pyk pyk pyk albo pyyyyyyk :) bardziej z lewej strony :). Mi to przypominalo takie mega delikatniutkie skurcze albo tupot mrówek :). Na początku nie byłam pewna czy to to to co :P ale pomyślałam, że jednak to to. Może już się zacznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975457 przez pesq

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #975460 przez asiekasiek

pesq napisał:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ja dzisiaj rano wypiłam kawkę i położyłam się na lewym boku i oglądałam sobie serial i tak jak pisałaś pesq czułam takie pykanie :) to chyba to bo jelita raczej nie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl