BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #963210 przez Zazanna
Basiek a nie pytali Was po tym? :) Na pewno się domyślają :)

Ja mam dziś tylko problem z lodówką -nie mogę jej otwierać łee. Otwieram z zakrytymi rękawem nosem i ustami ;)
Teraz jem zupę, a na późny obiad jak wróci mój partner będą ziemniaczki z jajkiem sadzonym, mizerią na słodko i kefir do tego -mam nadzieję, że to właśnie jest "to" co za mną dziś chodzi :)
Spałam w dzień, więc jest szansa, że nie zasnę znów o 20 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963211 przez melisamienta

niezapowiedziana napisał: A ja mam dobrą nowinę!
Mój chłopak mi się dzisiaj oświadczył!!!! <3
Tak się ciesze!


Gratulacje ")

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963212 przez asiekasiek
witam Nowe Mamy !
gratulacje niezapowiedziana!!

ja dzisiaj umieram dość ze mam mdłości to jeszcze do tego doszło przeziębienie:/ nos mam zatkany głową boli odbija mi się chlebem z masłem i chyba zaraz ja zwymiotuje:/ koszmar... dobrze ze miałam dzisiaj wolny dzień a jutro mam na popołudnie...
mam nadzieje ze maleństwu nic nie będzie przez to...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963213 przez Zazanna
Asiek jak Ci tak niedobrze to może weź się napij albo zjedz coś od czego Cię "popędzi" -w sensie żebyś zwymiotowała. Ja tak zrobiłam przedwczoraj z herbatą -nęciło mnie strasznie i wzięłam i wypiłam kubek, od razu zwróciłam i się uspokoiło wszystko.. Po pół godziny byłam jak nowo narodzona :)

Kurcze czyli Wam też się tak odbija co chwilę? Myślałam, że to dlatego, że piję wodę gazowaną, ale dziś piłam niegazowaną i to samo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963216 przez basiek149
niezapowiedziana wow! gratulacje! ale pięknie zaczynacie nowy rok :] :] :]

Zazanna nic nie pytają, ale po teściowej było już widać, że się domyśla i cieszy. ale cieszę się, że nie naciskają. jak we wtorek dostaniemy zdjęcie Brzdąca i upewnię się, że wszystko jest ok to im powiemy.
co do odbijania to niestety też to mam ;/ ja ze względu na mój pęcherz piję tylko wodę czasami dla urozmaicenia wodę z cytrynką :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963221 przez asiekasiek
Zazanna zrobiłam właśnie tak i przytulilam toaletę:) także na razie jest ok. a odbija mi się po jakimś jedzeniu:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963222 przez Zazanna
Ale się ucieszą :)

Ja się już nie mogę doczekać piątku -Mama jedzie ze mną do lekarza i będę mogła jej pokazać zdjęcie z dziś :)
W ogóle mam wrażenie, że byłam na tym USG z tydzień temu heh, ale to pewnie przez to spanie w dzień :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963225 przez niezapowiedziana
Dziewczyny a może któraś z was zna jakiegoś dobrego lekarza z Katowic? Taki który nie bierze za USG 250 zł, jak widziałam na niejednej stronie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963226 przez mysia5
Niezapowiedziana gratuluję!!! :)
Ślub planujesz przed narodzinami maluszka? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963227 przez asiekasiek
g

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963229 przez 25malinka
Niezapowiedziana no serdeczne gratulacje ☺
Kurde drogie to usg U nas wizyta 100 zł a usg osobno 80 zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963232 przez Zazanna
Asiek i jak lepiej? :)
Niezapowiedziana ja niestety nie pomogę :( Kurcze ale drogie te badania, nie zdawałam sobie z tego sprawy o.O Jak ja się cieszę, że stwierdziłam, że będę dopłacać 15 zł do pakietu medycznego z pracy żeby mieć pełny pakiet -firma opłaca podstawowy. I dzięki temu mam wszystkie badania w tym..

Nie wytrzymałam i wysłałam Mamie maila ze zdjęciem i zaraz zadzwoniła zapytać gdzie ma patrzeć :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963240 przez asiekasiek
Zazanna o wiele lepiej :) po tym miałam ochotę na cheetosy serowe i mąż musiał pójść do sklepu... a nigdy nie kupowałam sobie o takim smaku a tu taka zachcianka... kurcze trochę się martwię o to jak odżywiam się... nie jem nic poza chlebem z masłem może jajecznice na masełku zrobie sobie i zupki jakiejś pochlipe troszkę. a na pomarańcze nie mogę patrzec na mandarynki i jabłka też :/ nektarynkę lub brzoskwienię zjadłabym :)

Niezapowiedziana strasznie drogo te USG, ale pewnie też taniej gdzieś znajdziesz....
nie mogę doczekać się wizyty u ginekologa za dwa tygodnie... maleństwo będzie już większe i jakoś tak może wtedy dojdzie do mnie, że jestem rzeczywiście w ciąży!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963273 przez Angelika
Witam :)

Jestem już po 2 wizycie u lekarza! Serducho bije, maluszek rośnie, a ja jestem prze szczęśliwa:D
Jak widziałam dzisiaj u lekarza te wszystkie panie z brzuszkami to, aż mi się uśmiech na twarzy pojawiał:)
Nie sądziłam, że maleństwo w brzuchu sprawia tyle radości- co to będzie jak się urodzi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963309 przez 25malinka
witam czwartkowo, jak ten tydzień szybko leci :)

Angelika juz 2 wizyta, co tak często chodzicie do tego lekarza, ja jeszcze wcale nie byłam.....ale widac u kazdego inaczej, u nas na wizyty zapisuje co miesiąc, chyba ze przejde na chorobowe to co 3 tygodnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl