BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #963097 przez basiek149
Zresztą ja już nie wierzę w dobrą służbę zdrowia na nasz fundusz. Moja była ginekolog podczas pierwszych 3 wizyt ja chodziłam prywatnie była przecudowna, w dupsko właziła, z uśmiechem odpowiadała na każde pytanie. a jak tylko przeszłam do niej na NFZ to normalnie zupełnie inny człowiek. jak zapytałam się kiedy poznam płeć dziecka to ta na mnie nawrzeszczała jakbym nie wiem o co ją zapytała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963108 przez mysia5

sabina napisał: a mialas juz usg robione?

miałam usg na pierwszej wizycie - 24.01 i lekarz widział pęcherzyk 4mm, powiedział ze to wczesna ciaza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963109 przez 25malinka
Ehhh... ja juz miałam nieprzyjemna wizytę u nas w przychodni, chciałam się przebadac ale nie doszło do tego., bo pan dr nie był zbyt chetny, pisałam już o tym szkoda gadać juz więcej tam nie pojde, a w szpitalu lekarze ok, położne tez, najgorsze są pielegniarki, które jedna ręką szarpaly główkę dziecka a druga moja pierś żeby mała chciała ssać a i tak nic nie wyszło z tego, nigdy tego nie zapomnę i jak jeszcze raz trafię na ta zołze to jej wygarne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963121 przez Scarlett86
Czesc :lol: Mam 28 lat i jest to moja trzecia ciaza. Od ponad dwóch lat mieszkamy w Anglii. To bedzie mój pierwszy poród tutaj.
Z jednej strony sie ciesze a z drugiej jestem przerazona :silly: wizja porodu mnie przeraza :( Midwife obliczyla mi termin porodu
z ostatniej miesiaczki i wychodzi mi 02.09.2015. W lutym mam miec w szpitalu USG genetyczne a w marcu kolejne spotkanie z midwife.
Mam dwóch synków cieszylabym sie gdyby byla córeczka :laugh: ale najwazniejsze zeby malenstwo bylo zdrowe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963124 przez Lidziun
Dlatego mówią ze dziecko po porodzie trzeba przy stawić najpóźniej 2 godz ja z 1 czekalam z półtorej a w 2 przynieśli mi go dopiero po ponad 6 godz. Pamiętam te zniszczone brodawki bardzo to bolalo ale miałam masc bepanthen może źle napisała, niewazne fakt faktem ze po dwóch dniach miałam juz prawie zdegenerowane sutki. Także wszystko się uda wystarczy tylko chciec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963134 przez sabina
mysia moze sprobuj sie nei martwic ...usg mialas wiec pozamaciczna ciaza to nie jest ...plamien nie masz wiec mysle ze bd ok

czesc scarlet ja tez pierwszy raz bd rodzic w uk :)

ja w sumie nei mam co narzekac na ginekologa chodz tez byl z nfz bylo ok ....tylko w szpitalu meczylam sie 3 dni ze skurczami i nic se z tego nie robili :( jak przyszlo do porodu to nie mialam sily po prostu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963148 przez melisamienta
Hej dziewczyny. Jak tak czytam wasze wypowiedzi to nie mogę się doczekać pierwszej wizyty.
A czy odżywiacie się normalnie czy zmieniłyście swoja dietę jakoś? Jak wygląda wasz dzień pod względem posiłków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963156 przez 25malinka
lidziun ale moja mała wogóle piersi ssac nie chciała, po porodzie dały mi ja i przystawiały do piersi a ona głowe odwróciła, potem okazało sie, że ma jakos infekcie, ale piersi nie chciała, moze ze 2 razy posala chwilke,ale zobaczyla ze nic nie leci i zaczela bardzo plakac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963162 przez pesq
Witam Scarlet,

Melisamieta moja dieta ostatnio to jeżeli coś mi się uda zjeść to sukces.. :dry: :dry: :dry: :dry: W ogóle dziś wybrałam się na sniadanie na miasto, pomyslalam ze zajde na jakies super nalesniczki czy cos.. Zjadlam 1/3 i niedobrze.. wróciłam do domu spalam do 14, takie to życie. Moje mdłości strasznie sie nasiliły w ostatnim tygodniu, ale lekarz powiedział, że to właśnie w 7 t. kobiety się na nie najbardziej skarżą.

Miłego popołudnia dziewczyny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963165 przez Scarlett86
Ja sie troche obawiam bo pierwszy synek mial 62 cm i wazyl 3910 a drugi synek 60 cm i 4710 :) ciezko bylo oby dwa porody naturalne. Pamietam ze moja ginekolog ktora prowadzila moje dwie ciaze powiedziala mi ze kazde moje kolejne dziecko bedzie wieksze, az strach pomyslec ile bedzie wazylo moje 3 dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963168 przez Zazanna
Cześć Scarlet :)

Ja na NFZ chodziłam do gin do póki pracowała tam babka, która prowadziła moją Mamę ze mną i z moim bratem, była super, cierpliwa, zawsze mi wszystko tłumaczyła i w ogóle.. No ale niestety już jakiś czas temu przeszła na emeryturę, a jej zastępczyni jest "sztywna" :) Teraz mam pakiet medyczny w pracy i chodzę z tego.

Melisa ja zmieniłam, bo byłam na "diecie" do póki się nie dowiedziałam, a teraz jem normalnie -tyle, że włączyłam pieczywo, bo mam na nie ochotę, a wcześniej go nie jadłam :)

A tak w ogóle to pospałam i spałabym bym jeszcze, a powinnam się uczyć, bo mam 4 egzaminy w weekend, a nawet jeszcze nic nie przeczytałam... No po prostu nie mam siły na nic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963193 przez 25malinka
Witamy scarlet no 4 700 to niezła waga.. moja mała ważyła 3250☺

Melisamieta ja jem w sumie normalnie tak jak wcześniej a może więcej nawet, hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963199 przez basiek149
jejciu...ja ostatnio narzekałam na brak objawów, a od dzisiejszej nocy mam takie mdłości,że ciężko mi cokolwiek zjeść... zaraz mam odruch wymiotny. niedawno przyjechaliśmy do teściów - tak mi się chciało jakiegoś owocka, patrze gruszka. wzięłam, zjadłam i od razu uciekłam do łazienki. oficjalnie teściowie jeszcze nie widzą o ciąży ale jak tak dalej pójdzie to już nic nie będę musiała mówić ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963205 przez niezapowiedziana
A ja mam dobrą nowinę!
Mój chłopak mi się dzisiaj oświadczył!!!! <3
Tak się ciesze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963207 przez Zazanna
Niezapowiedziana gratuluję !!! Ale cudownie !!! Same dobre wieści dziś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl