BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #963311 przez pesq
Dziewczyny ja nie wiem co mnie ciągnie do czytania o tych poronieniach.. Znów dziś zaczełam czytać i od rana taki mi się humor kiepski zrobił... :blink: :blink: zła jestem na siebie kurcze.. wszystko dobrze a ja swoje.. byle do tego 12 tygodnia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963329 przez Zazanna
Angelika super ! :) Ja też chcę na drugie USG :D

Pesq proszę w tej chwili wyłączyć wszystkie głupie strony !!! Nie ma czytania takich rzeczy, wszystko jest ok, a Ty się nie możesz teraz denerwować !

Dziewczyny wczoraj mój partner był u swojej siostry i ona też jest w ciąży ! Też w 6 tyg :D Ale nie powiedział jej o nas, bo będziemy mówić dopiero po pierwszym trymestrze i badaniach prenatalnych :) A tak w ogóle to któraś się orientuje kiedy dokładnie robi się te badania?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963336 przez 25malinka
pesq nie czytaj takich rzeczy bo sie zamartwiasz cały czas

Zazanna ja nie wiem bo nie miałam robionych takich badan

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963339 przez pesq
Zazana ponoć koło 13 tygodnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963345 przez Lidziun
witajcie, badania prenanatalne robi sie w tym samym czasie co pierwsze usg czyli miedzy 11 a 14 tyg czytalam o tym troche i dowiedzialam sie od jednej mamy ktora takie miala, mowila ze miala usg jakies bardziej dokladne i badania z krwi na rozne choroby genetyczne i po drodze sprawdzili jej plec dziecka, ja myslalam nad takimi badaniami, chociaz robia dopiero po 35 r.ż., ale ze wzgledu na mojego syna chcialam tez takie zrobic, ale wiadomo jak to jest na nfz a prywatnie kosztuje ok 500zł, takze jestem skazana na "łaskę Boga"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963346 przez niezapowiedziana
Dziekuje wszystkim!:*
Wczoraj jak zadzwonilam do babci powiedziec o zareczynach to powiedziala "tylko nie robcie nic glupiego! Na dziecko jeszcze czas a ty masz najpierw studia skonczyc! To juz nie nauka przy dziecku... itd itp ":D
ciekawe co powie jak w sobote do niej pojedziemy z nowina ze zostanie prababcia :D

mysia zalezaloby mi na slubie przed narodzinami.. zawsze chcialam wziac go w maju bo to moj ulubiony miesiac (wiem ze nie powinno sie brac w miesiacach bez r ale ja lubie sie wylamywac z systemu) ale mamy sporo wydatkow na glowie z remontem domu no i szczerze mowiac nie mam bierzmowania... najwyzej wezmiemy tylko cywilny a cywilny za rok w maju!;P obgadamy ta sprawe z rodzicami jak sie dowiedza o wnuku!

Pesq nie ma co przegladac takich stron! Jeszcze to wymusisz na swojej podswiadomosci! Lepiej glaszcz sie po brzuszku i mow do malenstwa!
nie mozemy myslec negatywnie!
Wiadomo ze szczegolnie duzo teraz o tych poronieniach wszedzie jest ale mowie wam ze to nie my!
my wszystkie we wrzesniu bedziemy wrzucaly tu zdjecia naszych pociech! I nie wiem jak mozecie w to choc odrobinke watpic!
Podziękowania: pesq

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963347 przez Zazanna
Dzięki Dziewczyny :)

Ja tak trochę panikuję, bo mój partner jest starszy ode mnie, a do tego ma brata z Zespołem Downa -z tymże jego brat urodził się jak jego rodzice byli już po 40..
W każdym razie i tak czuję, że wszystko u nas będzie ok :) Nie wiem skąd takie przeświadczenie :)

A Wy będziecie robić te badania? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963349 przez pesq
Ja będę robila te badania, akurat na to mam odłożone już pieniądze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963352 przez sabina
Ja robię wsxystko co tutaj oferuja hiv,syfilis,zespol downa i tam inne duperele
kobiety ale sie kiepsko czuję porazka jem glownie suchy chleb :/ a zmęczona jestem tak ze moglabym caly dzien przespac tylko moj synek na tym cierpi bo matka wieczna łazi jakaś nie w sosie :/
Niezapowiedziana gratuluję
pesq zalacz se jakas fajna komedie albo coś :)

Bleeee od razu czuje jak sie obudze czy bd znosny dzien czy kiepski dzis jest kiepski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963355 przez 25malinka
Ja raczej nie będe robiła, tamtym razem nie robiłam, było wszystko ok, mam nadzieję, że i tym razem tak będzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963359 przez sabina
Blleeeeeeeee :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963368 przez Zazanna
Sabinka to kładź się ! Małego bierz ze sobą i mu poczytaj z kanapy albo bajkę obejrzyjcie.. Ale odpocznij jak potrzebujesz:)
Kurcze zmywałam lakier z paznokci i po prostu zmywacz to coś strasznego, no chciało mi się zwymiotować :(

Ja będę robiła te badania. Jutro się dowiem od lekarza co kiedy i jak dokładnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963376 przez mysia5
Cześć dziewczynki ! :)
Kurcze te nasze humorki są niesamowite, czasami jak patrze na to co robię to aż śmiać mi się chce, ale naprawdę bywam niedozniesienia :/ o wszystko się czepiam i wszystko mnie denerwuje.. :dry:
tez chciałabym robić te badania, ale nie wiem jak będę stała finansowo, drogie są.
A gdzie inne rzeczy związane z maluszkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963397 przez asiekasiek
cześć dziewczyny:)
a ja dziś ledwo żyje :/ wczoraj w nocy wymiotowalam...
dzisiaj jeszcze przeziębienie mnie dobija:/ cały nos czerwony mam od kataru. właśnie czekam do lekarza bo nie mam siły iść do pracy:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963398 przez Lidziun
Niezapowiedziana jeżeli chodzi o ślub to moim zdaniem lepiej poczekać rok i wziąć od razu kościelny. Ja właśnie jestem w takiej sytuacji, najpierw mój obecnie juz maz dluuuuugo się zastanawiał na ślubem w końcu wzielismy tylko cywilny, w tym roku mijają 3 lata. O kościelnym juz w ogóle nic nie wspominał no a ja po głębokich zastanowienia ch doszlam do wniosku ze tak być nie może bo jak córka pójdzie do 1 komunii to jak to będzie wyglądało itd wiec teraz jest załatwianie kościelnego i wiadomo jak kksięża patrzą na ślub cywilny oczywiście ja się aż tak tym nie przejmuje(ze mamy juz cywilny) no ale... Oczywiście zrobisz jak uwazasz. Życzę Ci szczescia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl