BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #963406 przez Zazanna
Mysia ja jeszcze nie mam huśtawek -mam nadzieję, że mnie ominą... :)

Asiek pod kołdrę i się wygrzewaj.. i odpoczywaj :)

Kurcze my o ślubie nawet za bardzo nie gadaliśmy jeszcze :P Może za jakiś czas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963410 przez Lidziun
A jeszcze jedno co co badan prenatalnych, znam rodzinę w której babka urodziłachyba 12 dzieci i wszystkie ssą zdrowe rodzina trochę patologiczna ale chyba nie ma w niej przemocy no nieważne ale tez moje siostry maja znajomych rodziny normalne rodzice dobrze ustawieni bo są lekarzami psychologami itd a w ich rodzinach pojawiają się dzieci autystyczne, wiec można by rzec ze im więcej o siebie dbały tym chyba jest gorzej ale wierze i czuje ze u mnie juz kolejne będzie się zdrowo rozwijalo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963412 przez Zazanna
Ja to bym już chciała być po pierwszym trymestrze.. :)

Dziewczyny chcę smalec.. taki domowy.. i z ogóreczkiem...
Myślicie,że ta senność trochę przejdzie z czasem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963417 przez Zazanna
Lidziun a Ty już wiesz, że to dziewczynka? W sensie po suwaczku pytam :)

EDIT: ok, już zauważyłam, to imię od drugiego paseczka -ale jestem zakręcona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963421 przez 25malinka
zazanna mysle ze ta sennosc z biehgiem czasu Ci przejdzie, na poczatku zawsze tak jest, ja tez chodze non stop i ziewam, ale moja niunia nie bardzo mysli zeby isc spac tylko bawi sie w najlepsze takze musze jej pilnowac :)

wogole to nic mi sie nie chce, zrobiłam pranie, rozwiesilam i siedze zdalo by sie jeszcze troche ogarnac chate, ale to moze pozniej,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963439 przez sabina
u mnie tragedia w dalszym ciagu.... robie cebulowa .....zupe ....moze jej troche zjem nawet mam ochote poki co zgubilam 1 kg :/

ktora tu o ogorkach wypisuje i smalcu................teraz mam ochote i co mam zrobic???? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963440 przez mysia5
Mnie też nic się nie chce, na nic nie mam apetytu.. wiecznie mi niedobrze, mój organizm nie ma litości nade mną pod tym względem :sick: ale wymiotów jeszcze nie miałam yh.. musze coś zjeść bo nie mogę się glodzic, ale jak przeczytałam o tym smalcu to o rany.. moje mdłości zwiększyły się o 100% Hehe :p przepraszam was ze tak marudze ale gdzieś się musze wygadac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963442 przez Sylwia-89
Ja dzisiaj zrobiłam na obiad karkówkę w sosie własnym z ziemniakami i sałatę ze śmietaną. Nawet z apetytem zjadłam. Nie wiem jak jest u Was, ale jak ja czuję, ze robi mi się niedobrze, to robię słabą herbatę z dużą ilością cytryny i mi to pomaga. Od kilku dni piję tylko to i wodę gazowaną i tylko od czasu do czasu mam mdłości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963446 przez mysia5
Sylwia ja juz próbowałam herbat zwykłych, ziołowych, owocowych, napoji gazowanych, soków nic mi nie pomaga. Idę spać mam mdłości, budzę się mam mdłości i tak całymi dniami. Mam nadzieje ze to minie jak najszybciej. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963449 przez kasandra9
Byłam dziś u rodzinnego i jestem na zwolnieniu do końca następnego tygodnia, nawet na kod B mnie zapisał, więc w końcu mogę sobie zrobić do jedzenia coś dobrego i nie stresować się pracą, tym bardziej, że przez 2 tygodnie co najmniej musiałabym pracować charytatywnie za dwie. Przeszedł mi już wstręt do słodyczy, zaczęłam nawet miewać ochotę na słodkie - dziś od rana smażyłam już naleśniki;) A wczoraj gotowałam biały barszcz:) W końcuuuuuuuuuu normalny obiad!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963450 przez Sylwia-89

mysia5 napisał: Sylwia ja juz próbowałam herbat zwykłych, ziołowych, owocowych, napoji gazowanych, soków nic mi nie pomaga. Idę spać mam mdłości, budzę się mam mdłości i tak całymi dniami. Mam nadzieje ze to minie jak najszybciej. :dry:

No to niewesoło. Ja taki kryzys miałam tydzień temu, teraz jest troszkę lepiej na szczęście. Myślę, ze to kwestia czasu i Tobie tez przejdzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963452 przez niezapowiedziana
Lidziun dzieki za rade! Masz racje juz lepiej brac koscielny i cywilny razem.. wiadomo ze potem jest tyle na glowie ze sie o tym nie mysli...
Mysle ze wszystko obgadam z rodzicami jak wroca, oni tez brali slub jak mama w ciazy byla..

ja zasypia wszedzie gdzie sie da jak tylko moge usiasc i jest cieplo! Spalam juz w autobusie i na krzesle po obiedzie a teraz sie polozylam u tesciowej i chyba znowu zaraz zasne bo juz czuje ze trace przytomnosc :D

to jest bardzo dziwne uczucie! Nigdy nie potrafilam spac w ciagu dnia, chocbym nie wiem jak zmeczona byla a teraz ciezko mi nie zasnac w ciagu dnia :D no i klade sie spac juz kolo 20 :D

dzisiaj o dziwo nie mialam mega mdlosci, tylko troche rano, ale jem tylko to na co mam ochote :D
mialam poledwiczki ryz i mizerie :D a na sniadanie spaghetti z wczoraj :D
ale mnie odrzuca od wszystkich slodyczy!
Mysia po tojest to forum zeby sobie troszke ponarzekac :D lepiej tu niz non stop facetowi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963453 przez pesq
Ja to samo dziewczyny.. mdłości nie z tej ziemi wkurzam się bo co próbuje coś zjeść to mi niedobrze, zresztą jak nie jem to też.. a znowu jak próbuję spać to siiiiiiiiiiiiiiiiiiikuuuuuuuuuuuuu.. fajnie, fajnie, ale początki ciąży :sick: :sick: :sick: są straszne.. byle do drugiego trymestru!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #963458 przez kasandra9
U mnie w tym tygodniu o wiele lepiej, też jestem śpiąca i marudząca nadal bywam, ale ogólnie dużo mniej mdłości, wahań nastroju, problemów z jedzeniem. Nie mogę doczekać się wizyty, a jeszcze 20 dni;( Tymczasem pozostało dbać o siebie...tylko co tu robić:) No a przed wizytą - czeka mnie zrobienie kompletu badań, chyba wszystkie możliwe, bo jest ich tyllllllllllllllllllllle na skierowaniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963468 przez Zazanna
Kasandra co Ci zlecił? :) Bo chcę z kimś wyniki porównać :D -zwolnienie jest mega, ja też jestem w domu i śpięęęę soobie do oporu :)

Ja robię z jedzeniem tak, że najpierw w głowie sobie wyobrażam każdą potrawę i na każdą, która mnie mdli odrzucam, a te przy których się ślinię, to sobie robię :)
I tak oto zasliniłam się na myśl o pyzach z mięsem, poszłam do sklepu i wróciłam z pizzą mrożoną i puszką coli :blush:

O smalcu też ja gadałam :D Jestem trochę bezczelna, bo zadzwoniłam do Mamy żeby zadzwoniła do swojej koleżanki z pracy, która cudownie gotuje (np. na święta pierogi sprzedaje) i poprosiłam aby przygotowała dla mnie domowy smalczyk taki prawdziwy B)

A w ogóle to mam dość obrzydliwe pytanie, mam nadzieję, że nikogo nie urażę.. :( Dziewczyny mam "problem łazienkowy" w sensie nie mogę zrobić hm.. No i się zaczęłam zastanawiać czy jak tam siedzę i napinam mięśnie celem (...) to czy nie zaszkodzę Maluszkowi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl