- Posty: 2057
- Otrzymane podziękowania: 249
- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie Wrzesień 2015
Mamusie Wrzesień 2015
- Zazanna
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Asiek pod kołdrę i się wygrzewaj.. i odpoczywaj
Kurcze my o ślubie nawet za bardzo nie gadaliśmy jeszcze
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lidziun
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 616
- Otrzymane podziękowania: 20
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Zazanna
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2057
- Otrzymane podziękowania: 249
Dziewczyny chcę smalec.. taki domowy.. i z ogóreczkiem...
Myślicie,że ta senność trochę przejdzie z czasem?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Zazanna
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2057
- Otrzymane podziękowania: 249
EDIT: ok, już zauważyłam, to imię od drugiego paseczka -ale jestem zakręcona
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- 25malinka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- ....
- Posty: 1148
- Otrzymane podziękowania: 3
wogole to nic mi sie nie chce, zrobiłam pranie, rozwiesilam i siedze zdalo by sie jeszcze troche ogarnac chate, ale to moze pozniej,
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sabina
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 381
- Otrzymane podziękowania: 33
ktora tu o ogorkach wypisuje i smalcu................teraz mam ochote i co mam zrobic????
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mysia5
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 717
- Otrzymane podziękowania: 135
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sylwia-89
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 542
- Otrzymane podziękowania: 100
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mysia5
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 717
- Otrzymane podziękowania: 135
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasandra9
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1874
- Otrzymane podziękowania: 189
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sylwia-89
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 542
- Otrzymane podziękowania: 100
No to niewesoło. Ja taki kryzys miałam tydzień temu, teraz jest troszkę lepiej na szczęście. Myślę, ze to kwestia czasu i Tobie tez przejdzie...mysia5 napisał: Sylwia ja juz próbowałam herbat zwykłych, ziołowych, owocowych, napoji gazowanych, soków nic mi nie pomaga. Idę spać mam mdłości, budzę się mam mdłości i tak całymi dniami. Mam nadzieje ze to minie jak najszybciej.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- niezapowiedziana
-
- Wylogowany
- gaworzenie
-
- Posty: 69
- Otrzymane podziękowania: 1
Mysle ze wszystko obgadam z rodzicami jak wroca, oni tez brali slub jak mama w ciazy byla..
ja zasypia wszedzie gdzie sie da jak tylko moge usiasc i jest cieplo! Spalam juz w autobusie i na krzesle po obiedzie a teraz sie polozylam u tesciowej i chyba znowu zaraz zasne bo juz czuje ze trace przytomnosc
to jest bardzo dziwne uczucie! Nigdy nie potrafilam spac w ciagu dnia, chocbym nie wiem jak zmeczona byla a teraz ciezko mi nie zasnac w ciagu dnia
dzisiaj o dziwo nie mialam mega mdlosci, tylko troche rano, ale jem tylko to na co mam ochote
mialam poledwiczki ryz i mizerie
ale mnie odrzuca od wszystkich slodyczy!
Mysia po tojest to forum zeby sobie troszke ponarzekac
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- pesq
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2308
- Otrzymane podziękowania: 313
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasandra9
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1874
- Otrzymane podziękowania: 189
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Zazanna
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 2057
- Otrzymane podziękowania: 249
Ja robię z jedzeniem tak, że najpierw w głowie sobie wyobrażam każdą potrawę i na każdą, która mnie mdli odrzucam, a te przy których się ślinię, to sobie robię
I tak oto zasliniłam się na myśl o pyzach z mięsem, poszłam do sklepu i wróciłam z pizzą mrożoną i puszką coli
O smalcu też ja gadałam
A w ogóle to mam dość obrzydliwe pytanie, mam nadzieję, że nikogo nie urażę..
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











