BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991221 przez jurada
Zaz a to nie mozesz zamawiać do domu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991226 przez basiek149
hej :)
mama sobie pojechała :( ale powiedziała, że postara się jeszcze wpaść na koniec miesiąca więc czekamy :)

wczoraj jeszcze mieliśmy przygodę na koniec dnia tak więc na pewno mama nie zapomni tego pobytu u mnie :D
a mianowicie dochodziła jakoś 23.00 a my siedziałyśmy w pokoju przed tv i paplałyśmy przy otwartym oknie. nagle patrzę a coś wleciało do pokoju, tak jakby ptak. nie miałam pewności co to bo strasznie szybko latało poza tym mieliśmy ciemno w pokoju. nagle mój mąż stwierdził, że to ... nietoperz :blink: dawno tak szybko nie wstałam z kanapy i nie uciekłam do drugiego pokoju. najgorsze jest to, że my na parterze mamy otwartą przestrzeń i jedyne drzwi, które są na dole to drzwi od wc. tak więc jak wskoczyłam do drugiego pokoju na łóżko to tylko pod koc i jedyne co mi wystawo spod tego koca to oczyszka bo musiałam widzieć jak potoczy się akcja :P mój T. pootwierał wszystkie okna ale ten gacuś ani nie myślał żeby opuścić nasz dom i tak sobie krążył po pokojach. w końcu mama i mój T. próbowali go jakoś skierować do okna ale ciężko było tego łobuza zatrzymać. po dobrych 30min nietoperek w końcu przysiadł na oknie i wtedy mój T. założył na niego wiaderko i tak go zabrał i wypuścił na dwór.
a ja się tylko upociłam pod tym kocem ale tak się bałam tego nietoperza że nic nie zmusiłoby mnie żeby opuścić mój schron :D fakt, że cały czas tylko chichotałam z mojej bezpiecznej kryjówki bo to jak dzielnie walczyła moja mama i mąż tak śmiesznie wyglądało :D

a teraz muszę was podczytać bo dzisiaj nawet nie wchodziłam na forum a widzę, że wena was nie opuszczała bo ładnie naskrobałyście :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991227 przez pesq
Zaz - tadaaaaaaam.. mi od trzech dni zdejmuje posciel z szafy żebym mogla przeprać.. i ciagle zapomina albo odwleka albo PO CO CI TO TERAZ...

Basiek - ojacie.. ja bym uciekla gdzies dalej niz pod koc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991228 przez glooria
Basiek ale akcja
widzisz taki nietoperek a ile smiechu :P oczywiscie teraz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991235 przez basiek149
przeczytałam :)
cały czas czytając was zastanawiałam się jak skończy się historia z me.ch... ale w końcu doszłam do strony, w której się wszystko wyjaśniło. tak więc me.ch musisz teraz duuużo odpoczywać, dasz radę. mnie też strasznie drażni syf i ta bezradność, to nic nie robienie. ale wiem, że jeśli chcę doczekać bezpiecznych tygodni to chcąc nie chcąc muszę odpuścić. ale mąż na szczęście bardzo dużo wziął na siebie tak więc jakoś musimy przetrwać. i wierzę, że i tobie się uda :)

co do nietoperka to mój T. oczywiście należy do takich osób, które nie skrzywdzą nawet pająka... więc tak później się użalał, że musiał go wypuścić bo bardzo go polubił przez ten czas jak sobie u nas latał... super... ten to ma pomysły.
ale ja już nigdy nie otworzę tak szeroko okna. zwłaszcza nocą....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991238 przez kasandra9
Wpadła do nas koleżanka, także miły wieczór nawet był. Zmobilizowało nas to i mąż sprzątnął, ja Mu nieco pomogłam. Tak ogólnie, podłogi i kurze mniej więcej;)
Od jutra już chłodniej!
Basiu, w końcu będziesz na forum!:P hihi;) a na serio - fajnie, że sobie troszkę czasu z mamą spędziłyście:)

Właśnie spaliłam zapiekanki...zaczytałam się i leci "Złap mnie, jeśli potrafisz" - już oglądałam kilka razy, ale fajny film, no ale jedzenia ni ma;((((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991242 przez jurada
Basiek co za historia! Haha uśmiałam sie czytając:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991252 przez asiekasiek
Mech to tam odpoczywaj sobie, będzie dobrze!!!

Melisa ja na ciemieniuchę nie myślałam jeszcze, pewnie co pediatra poleci bo na razie nie kupuje...

Pesq Ty szaleńcu !! :D nie pomyślałabym żeby dzwonić do gina... bo w sumie musi być dobrze !!

Zazanna nie rób mu jutro obiadu niech ma!!

Basia no to miałaś przeżycie :D musiałoby to wyglądać komicznie :D jejku teraz mi się przypomniały wakacje jak wieczorami grało się w lotki na drodze, a nietoperze latały nisko nad głowami... i trzeba było uchylać się teraz ich jest jakoś mniej :dry: to mogłabym wam klatkę pożyczyć jakbyście nietoperka zatrzymali ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991263 przez basiek149

to mogłabym wam klatkę pożyczyć jakbyście nietoperka zatrzymali ;)

Dzięki Asia ale ja aż taką miłośniczką zwierząt to nie jestem :P wystarczy mi mój króliczek i piesek :)
ten wczorajszy najpierw latał przy samym suficie ale jak już się oswoił z otoczeniem to tak coraz niżej, raz nawet właśnie głowę mojego T, zahaczył. gdyby mi się to przytrafiło to był się popłakała a tak to się tylko śmiałam spod koca :D
w ogóle z nietoperzami kojarzy mi się to, że wplątują się we włosy :blink: (ale nie wiem ile jest w tym prawdy :D) i wczoraj pierwsze co pomyślałam to właśnie o tym. dlatego ukryłam moją czuprynkę pod kocykiem B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991271 przez Lidziun
ja to sie dziwie skad bierzecie te energie na pisanie, ja to nie mam na nic sily, znowu bola mnie stopy z tej goraczki ale jakos daje rade, maly tez dzisiaj nie ma ochoty na wygibasy, aleod czasu do czasu sie "odzywa", dostalam ubranka od siostry ale jak juz pisalam X stron wczesniej ubranka w stanie tragicznym kilka wybralam, ale jakos tak, ciesze sie ze chodz w rozmiarze 56 i 62 mam nowe a potem zobaczymy, zreszta wydaje mi sie ze nie wszystko dostalam jakos chyba wiecej bylo ubranek przy olku, no ale niewazne, wiec czekaja mnie wydatki na kupowanie nowych ubran, a wiadomo ze tanie nie sa, takie zycie, dzisiaj znowu kupilam 2 ubranka w rozm 62, 56 juz mam troche a wole by maly nosil wieksze i mial na dluzej niz by mial miec za male, musze pozamawiac jakies kosmetyki i wlasnie tez patrzylam na ziaje, sama uzywam te kosmetyki, uwazam iz sa dobre i takie tez, takze czeka mnie zamawianie, teraz ide spac, bo padam na twarz, a wam zycze milej i wietrznej nocy (u mnie brak wiaterku nawet malutkiego), dobranocka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991283 przez asiekasiek
Dzień dobry :D

Dzisiaj już chłodniej na polku chociaż w domu duszno :( otwarty balkon jest i przydałby się lekki wiaterek, żeby te chłodne powietrze wdmuchiwał do mnie.

Dzisiaj już obudziłam się przed 6 bo wiatr i grzmoty obudziły mnie, na szczęście powiało u mnie i popadało... musiałam zebrać Lolkę z podwórka bo spała na fotelu swoim, i tak idę do ganku słyszę kota jak przeraźliwie miauczy jak nigdy dotąd, otwieram drzwi a ten dalej tak miauczy i podkulony ogon ma, aż tata przyleciał bo myślał że mu coś stało się, a on po prostu przestraszony aż taki był. Bo wiatr był strasznie mocny... a patrzę na Lolkę, a gdzie tam ją wiatr i deszcz zgania z fotela, śpi dalej... co za pies zamiast schować się do budy, to ta leży i pada na nią!! Przechyliłam fotel to nie chciała zejść, musiałam wziąć ją na ręcę i wepchać ją do budy!! Księżniczka jedna!!

Śniadanko już zjadłam i nic mi się nie chce muszę prasować, ale to może później... skorzystam z urok leżenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991285 przez Zazanna
Dzień dobry :)

Juradka teraz już będę, to miało mi ułatwiać abym nie miała problemu z wyjściem na spacer z psą itd. żebym nie musiała siedzieć przykuta i czekać na kuriera..

Basiek ależ przygody :) Nietoperki są słooodkiee –w telewizji heh ;)

Pesqu nic nie mów… co oni mają z głowami? o.O

Asiek ja nie gotuję codziennie, więc to nic nie zmieni ;)
Jak Ci się nie chce to kładź się i odpoczywaj :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991287 przez pesq
Hej kochane..

Ostatni raz wazylam się na czczo w piatek u gina bylo 78,3 a dzis rano.. 76.9... Bozeee ona mnie zabije :( wiecie jabteraz te pare dni faktycznie mniej jadlam ale to upały niesamowite raz a dwa dziewczyny.. Ja mam juz dosc. Chwalicie ze wymyślam dania itd... Milo zjeść takie rzeczy ale nie ciągle, ku.wa mac! Wciskam w siebie ostatnio jak trociny... Fajnie zjesc brokula czy dwa pomidory jesli możesz wziąć bułeczkę do tego albo popić sokiem ale nie.. Czarny trocinowy chleb i woda. I psychika siada zaczynam nieświadomie nawet jeść piec razy dziennie kromkę a nie półtorej zapijajac jak lekarstwo.. Ahhhh plakac sie chce.

Jedynie szansa taka ze we wtorek chyba jadę na piec dni do teściów tam zawsze cos nowego.. Chociaż chleb domowy żytni mniej trocinowy.. Taka atrakcja. :/

Przepraszam za narzekanie wiem ze Wy musicie też pilnować wagi ale nigdy nie sądziłam ze pilnowanie w druga stronę może być takie trudne

Edit. Wczoraj zrobiłam sobie zastrzykiem siniaka na siniaku na .. Lewym boku. Kochana insulinka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991289 przez Zazanna
Pesq Bidulku :( A ten siniak boli ?
U teściów na pewno się troszkę podtuczysz, już oni o to zadbają.. nawet trocinowym jedzeniem..
No i już Kochana tylko 2 miesiące z kawałkiem :)
Damy radę :)

Rany jaka jestem zła dalej ;/
I niby chłodniej a taka wilgoć w powietrzu, że aż oblepia..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991290 przez pesq
Boli i fioletowy zaraz idę nakłuwać drugi bok :( zaz trzymaj się jakos..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl