- Posty: 570
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
- aganio87
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Ksawery i Kajetan rosną zdrowo sialalalala :)
Gratuluje każdej z osobna rozpakowanej mamusi :*
My jesteśmy w połowie 9 tygodnia życia
Przepraszam że tak długo sie nie odzywałam ale podczytywałam bo byłam przeważnie sama z chłopakami bo mężulek od rana czyli od 4 w pracy a po pracy na budowe robić i w domu dopiero po 21 to my już w łóżeczku leżymy a w ciągu dnia nie miałm za bardzo jak pisać bo jak jeden skończy sie wiercić to drugi zaczyna więc nie wiem czasami jak sie nazywam...
wczoraj byliśmy na szczepieniu i chłopaki byli bardzo dzielni jestem bardzo dumna z nich
Anulka super pomysł z tym zdjęciem siteczko już wysyłam zdjęcie chłopaków na maila do Ciebie
Anulka przy mleku Nan 1 trzeba dopajać wodą albo herbatką by normalne kupki robić my wypijamy już 120 ml co 4-5 godzin i w między czasie dopajam wodą lub herbatką rumiankową i koperkową....
PolaL teraz panuje wirus grypy więc może sie akurat Twojej Królewnie to przytrafiło...
A tu moi przystojniacy:
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Jussstyś
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jesteś całym naszym światem Córeczko:*
- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
dziewczyny super, że już jesteście z maluszkami w domku
Ja ostatnio mam malo czau, mąż po poludniu pracuje, ja zostaję sama z Julką i jakoś muszę pogodzić obowiązki z opieką nad malutką
Podczytuję was na bieżąco ale jakos nie mam czasu pisać
Śliczne te wasze dzieciaczki są
Aganio a te Twoje chłopaki już ponad dwa miesiące mają, ale ten czas leci, a jakie duże i papuśne
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- makrelcia
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jurek 25.08.2012
- Posty: 757
- Otrzymane podziękowania: 7
Ja jakoś nie mam czasu z wami pisać. Jaak już doczytam to nie zdążę odpisać bo mały już się budzi.
U nas ogólnie ok. Już umiemy sobie radzić i jakos się zorganizowaliśmy
A co polecacie na zaparcia ? Teściowa namawia mnie na len mielony ale nie wiem czy mogę jak karmię ?
O a to mój pocharatany maluch
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moniab26
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 742
- Otrzymane podziękowania: 3
Ja do picia podaję jak aganio87 herbatkę rumiankowo koperkową ( jest od 1 miesiąca ale sam koperek jest już od 1 tygodnia )i nie mamy problemów z kupkami. Jak podawałam Bebilon malutki straszliwie się prężył więc też przeszłam na Bebiko i teraz jest w porządku.
Ja też już wysyłąm foteczkę do siteczko - i oczywiście proszę o zbiorową foteczkę jak już będzie gotowa
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasia7775
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- nasz skarb Oliwier
- Posty: 928
- Otrzymane podziękowania: 5
Mój wypija 150-170 ml mleka co 3 godziny w dzień, w nocy trochę dłużej wytrzymuje.
makrelcia mój tez zaczyna mieć ciemieniuchę na brwiach, próbuję oliwka, bo krem specjalny kosmos kosztuje.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- PolaL
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 949
- Otrzymane podziękowania: 2
Moja mała po wczorajszym spaniu w dzień a właściwie odsypianiu środowej "gorączkowej" nocy - dziś normalnie wisi mi na rękach; no w sumie wisi mi na cycu a z racji musu i na rękach
Tak sobie was czytam i zastanawia mnie jedno. Mi pediatra kazał dawać dziecku pierś najpóźniej co 3 godziny. Wam tak nie mówili, bo czytam że karmicie i dzieci wam śpią po 4-5h. A ja małą budzę w nocy, jak sama się nie budzi, na jedzenie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chłopek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka
- Posty: 8750
- Otrzymane podziękowania: 1
makrelcia mozesz małemu trochę dosłodzic glukoza mleko
aganio śliczne chłopaki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moniab26
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 742
- Otrzymane podziękowania: 3
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chasiami
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- 21.08.2012 - Alicja i czekamy na Paulinkę :)
- Posty: 821
- Otrzymane podziękowania: 19
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chłopek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka
- Posty: 8750
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chasiami
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- 21.08.2012 - Alicja i czekamy na Paulinkę :)
- Posty: 821
- Otrzymane podziękowania: 19
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chłopek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka
- Posty: 8750
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chasiami
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- 21.08.2012 - Alicja i czekamy na Paulinkę :)
- Posty: 821
- Otrzymane podziękowania: 19
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- PolaL
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 949
- Otrzymane podziękowania: 2
Dochodzę do wniosku że co lekarz to inne zalecenia.
Czasiami bardzo ładnie wyszłyście na tych zdjęciach. A mała jaka już fajniutka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chłopek
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka
- Posty: 8750
- Otrzymane podziękowania: 1
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











