BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 8 miesiąc temu #187197 przez monika1984lodz
Fanka nie ukrywam, ze jakos specjalnie mi nie zalezy na czlonkowstwie hehhe,
mam cicha nadziej, ze Nuna jednak postanowi wyskoczyc dzisiaj.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187203 przez fanka
Monika- no co Ty gardzisz uczestnictwem w takiej doborowej "drużynie" ;-)
a tak na poważnie ja mam jeszcze dziś i jutro i też mam nadzieję, że jednak się nie załapię!!!A wiecie co mnie najbardziej śmieszy teraz- , że wszyscy tak mi strasznie szybszy poród wróżyli, rodzina , znajomi, wszyscy, że ja 2 tyg przed terminem to najpóźniej urodzę.A tu na przeterminowanie się zapowiada.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187204 przez slowiczek
cześć dziewczynki, melduję w dalszym ciągu brak jakichkolwiek objawów :]

ej o co chodzi z tym olejkiem rycynowym ? skąd się to bierze :P ?
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187205 przez mgielka22
Monia to tak jak ja i Gosia mowimy lyzeczka olejku rycynowego teraz i wieczorem i pojdzie :)
mala buteleczka kosztuje 2zl z groszami :)co prawda smakuje jak olej ale moze podzialac :D
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187206 przez Ewcia22
Ja też boję się porodu wszyscy mówią że tego bólu się nie pamięta może i nie na codzień ale jak trzeba znowu rodzic to wszystko wraca szczególnie kiedy tak jak ja rodziłam niedawno bo 1.5 roku temu mój poród wyglądał wtedy tak:
z soboty na niedzielę o 1 w nocy zaczęły się skurcze co 7 min siedziałam w łóżku do godz 5 chwilę później pojechałam do szpitala bo tak bolało tam mnie zbadali miałam rozwarcie tylko 2 cm więc musiałam czekać i tak czekałam całą niedzielę i noc ze skurczami co 7 min, w poniedziałek rano o 9 podłączyli mi oxy i wtedy to zaczęło boleć (byłam podłączona pod kroplówkę ktg i musiałam skakać na piłce)przed 10 pękł mi ten worek odeszły wody i urodziłam o 9.55 nie obeszło się bez nacięcia potem było tak dobrze nic nie bolało znieczulenia działały a potem przez tydzień chodziłam z poduszka żeby moc siąść poród trwał 54 godz i nigdy go nie zapomnę dlatego teraz z dnia na dzień stresuje się coraz bardziej :-/
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #187209 przez Agusia83
Fanka, ja to samo mialam, tym bardziej, ze wczesnie poczulam ruchy krolewny...ale ona sie nie spieszy...kto wie, moze i ja sie przeterminuje...chociaz wczoraj moj maz oznajmil, ze w tym tygodniu na 100% bedziemy rodzic....jutro jade na ktg.....ciekawe czy cos sie bedzie dzialo...

Ewcia, przerazasz mnie....mam nadzieje, ze moj porod nie bedzie tak dlugo trwal...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187210 przez mgielka22
slowiczek napisał:

cześć dziewczynki, melduję w dalszym ciągu brak jakichkolwiek objawów :]

ej o co chodzi z tym olejkiem rycynowym ? skąd się to bierze :P ?


Slowiczku to w aptece dostaniesz, to jest oficjalnei na zaparcia i powoduje skurcze jelit ale polozne polecaja to po 38tc lyzeczke rano i wieczorem jesli macica jest w pelni gotowa to zaczna sie skurcze i urodzisz jesli nie to po prostu sie tylko oczyscisz :) to nie jest w ogole szkodliwe w zaden sposob ani na Ciebie ani malenstwo:)

Ja jeszcze sobie skacze na pilce :P
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187214 przez monika1984lodz
jakos ten olejek do mnie nie przemawia, ja wogole nie znosze konsystencji takiej.
Jesli ma sie zaczac to sie zacznie.JAk wlazla to i wylezie heheh.
Puki co mma brzuch caly czas twardy odkad wstalam

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187215 przez Agusia83
Ja nie mam pilki, ani tego olejku...chyba musialabym po kryjomu go zazywac....bo maz mowi bysmy w zaden sposob nie przyspieszali porodu, widocznie malej tam dobrze, nic jej sie zlego nie dzieje i tak ma byc....ale on nie rozumie, ze ja juz chce urodzic....wyrodna ze mnie mama bedzie?
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187220 przez fanka
Agusia- jeśli chęć urodzenia na tym etapie świadczy o byciu wyrodną matką to ja też jestem wyrodna. i to bardzoooo !!!! ;-)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187224 przez monika1984lodz
no wlasnie Agus zgadzam sie z Fanka hehhe- a jak mezus taki madry to niech sam z brzuchem pochodzi chociaz jeden dzien i noc niech zobaczy jak to fajnie.hehe

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187227 przez mYSZA
no wlaśnie dziewczyny- koneiznie do szpitala miejscie suszarki do suszenia krocza i takie koła "ratunkowe" dmuchane jak do kąpieli dla dzieci w jeziorze- żeby móc siadać. Ja do tej pory czasami muszę na nim siadać bo tak mnie dupsko boli ze masakra

a mój synek dziś mamunie rano okupkał strumieniem takim, że musiałam zmienić koszulę, przescieradło i rozek. Nie wiedziałam co sie dzieje i zaczełam wzywać ratunku. maz przybiegł i prawie ze smiechu się położył;P





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #187228 przez Agusia83
No moj maz ma troszke brzuszka i ciagle mi mowi, ze on w ciazy chodzi 49 miesiecy, a ja tylko 9 :silly: ale wiadomo, ze jego ciezar jest inny :silly: ...on po prostu chce by malutka miala wszystko rozwiniete....tyle, ze ja mu tluke do glowy, ze juz dawno ma....ale to jest myslenie mezczyzny...

Hahaha...Mysza,to bombardowanie musialo niezle wygladac :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187229 przez monika1984lodz
HEhe Myszka to cie Janek przywital hehhe :)
Moj M to ostatnio Nunulce pokazywal pluszaki i jego ulubione ubranka, zeby ja zachecic do wyjscia :P

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187233 przez mgielka22
Hahah to ladnie Myszko mialas na dzien dobry :D

Zgadzam sie z dziewczynami niech maz sam ponosi taki ciezar i zobaczy jak to dobrze...
Boshe wy wyrodne a ja to juz nie wiem jaka jestem ja skoro dopiero 37 tc:P a chce zeby juz wylazla :P ale mojemu to nieprzeszkadza:) pokazalam mu wszytsko do przeczytania i w ogole :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl