BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 9 godzin temu #120804 przez beti
My razem będziemy rodzić :-))
Temat został zablokowany.
13 lata 8 godzin temu - 13 lata 8 godzin temu #120825 przez Agusia83
ja jeszcze nie wiem jak bedziemy rodzic....chcialabym razem, ale wszystko zalezy od tego czy maz w danej chwili bedzie mial odwage :silly:
Dziewczynki przed chwila zrobilam zdjecia brzuszka...chcialabym Wam pokazac....to nie brzuszek ale bambaryla, ktora jeszcze urosnie :silly:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
13 lata 8 godzin temu #120836 przez mYSZA
e tam babaryła... raczej kołyska Twojego Maleństwa...;) Mój maż mówi na mój brzuszek balonik. i to chyba tak jest- jakbyśmy połknęły baloniki bo ja np. jakos nie widzę żeby mi gdziekolwiek indziej coś przybyło ( no oprócz piersi, ale tutaj to mój jest bardzo zadowolony;P )





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
13 lata 8 godzin temu #120844 przez monika1984lodz
Agusia piekna ta Twoja bambaryła hihi :)napewno bardzo wygooodna :)

JA normalnie czuje jak mi rosnie brzuch, tak mnie ciagnie po bokach skora i wogole jest taki twardy po bokach.Mysza mi tak samo jak Tobie wszystko w brzuch idzie, piersi puki co sa takiego samego rozmiaru, ale nigdy do malych nie nalezaly.... moze nie urosna??mam cicha nadzieje... ;)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
13 lata 7 godzin temu #120875 przez bewipo
Agusia to sporo już masz ciuszków. Brzuszek fajniutki, na pewno maleństwo zadowolone :)
Co do rodzenia to ja chcę żeby mój był przy mnie, przynajmniej w tym czasie kiedy będę czekac na ostatnią fazę porodu. Nigdy nie wiadomo ile to zajmie, a jak zostanę sama w sali porodowej to pewnie zacznę panikować. Wsparcie musi być ;) A jak sie juz zacznie ten ostateczny poród to ewentualnie może sobie wyjść i poczekać na korytarzu jak nie da rady patrzeć, słuchać czy co tam. A mój mężuś to nie wiem czy zechce tak w ogóle, ale mam nadzieję, że zrozumie i zechce :)
Temat został zablokowany.
13 lata 7 godzin temu #120886 przez gosia2324
Agusia brzuek LICZNY :kiss:
Dziewczyny jutro idea na Glukoze :P :P :P :P
Temat został zablokowany.
13 lata 4 godzin temu - 13 lata 4 godzin temu #120985 przez slowiczek
O jaaaak dobrze ze poruszylyscie temat tarczycy...dzis odebralam wyniki tsh ft3 i ft 4...tsh mam 4.05 ft 3 w normie ale ft 4 mam 0.84 podczas gdy norma jest od 0.93..gin mowi ze to lekka niedoczynnosc, dostalam dzis euthyrox 25 i mam konsultacje u endokrynologa...na pewno na poczatku ciazy bylo wszystko ok bo mialam badana tarczyce, dopiero w 5 mc tsh mi uroslo do 4 i to zastanowilo mojego lekarza i zlecil mi dodatkoe badania...ja jak to ja oczywiscie sie poplakalam po dzisiejszej wizycie :D bo naczytalam sie okropnosci w necie...ale dobrze, ze mam tu pokrewne duszyczki :)

strasznie w ogole zabiegany dzien mialam, padam....

Agusia, sliczny brzuszek :)))

A co do porodu to my tez rodzimy razem, jakos nie wyobrazam sobie, zeby bylo inaczej :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120993 przez gosia2324
Słowiczeka to wysokie masz TSH ...

Po leklach spadnie, lepszy niski wynik ( 1,20) niz wysoki, ja tez dzis robilam TSH i glukoze :P dwa łyki glukozy i dwie łyzki Nutelli :(
No nisetety cofneło mnie ... :P Nie dalam rady wszystkiego wypic :)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121021 przez Mała
Agusia brzuszek śliczny.
Ja z Kamilem na tym etapie ciąży byłam duuuuża, a teraz to ja normalnie chudzina jestem :laugh:
U nas dzisiaj śliczna pogoda, nawet nie wiem czy nie za ciepło nawet będzie.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121033 przez monika1984lodz
dziewczynki kochane dzisiaj w nocy obudzil mnie straszny bol w klatce piersiowej.nie bylam w stanie podniesc sie z lozka ani ruszyc rekoma :( miala tak ktoras??
To jest taki bol jakby mi ktos rozrywal klatke piersiowa.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121059 przez Pyśkaaaa
o jej dziewczynki to moze ja zaczne tez sama prosic aby ktos mi miejsca ustapil... ale mi glupio..

Agusia ale masz cudny brzuś :D wiesz wydaje mi sie ze mąż moze przezywa nie martw sie zmieni sie jak tu dziewczynki pisza aby byl dobrym tatusiem potem nic na sile :)

moj K. non stop głaszcze caluje mowi a jeszcze czyt mu ze to pomaga bo dzidzia przyzwyczaja sie do jego głosu :D

Monia ja nie mialam takze nie pomoge :kiss:

my nie bedziemy rodzic razem ja nie chce z wielu względow moze to i pomaga ale na chwile obecną ja sama :P

slowiczku 3mam kciuki aby wyniki sie po lekach poprawiły :D
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121097 przez kasia79
Zanim przeczytam o czym dzisiaj piszecie chcę się poradzić, jak myślicie 33 tydz ciąży waga dziecka 1700 to o wiele za mało?
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121102 przez monika1984lodz
www.babycenter.com/average-fetal-length-weight-chart
tu sa srednie normy wagowe.

Mi sie wydaje, ze dzidziolek miesci sie w normach, moze poprostu jest drobniutki.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #121112 przez kasia79
dzieki minika.
Klatina wklej prosze zdjęcie wózka:)
ja 2 razy rodziłam sama, ale teraz mój mąż powiedział że nie przepuści tego, nasłuchał się od moich braci którzy poród wspominają fantastycznie, twierdzą że to przeżycie nie do opisania kiedy rodzi się twoje dziecko, po porodzie mama zostaje na sali porodowej i tam szyją itd. ,a tatuś bierze maleństwo i idzie z położną badać maluszka.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl