BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

13 lata 1 tydzień temu - 13 lata 1 tydzień temu #121240 przez Agusia83
Pati, wspolczuje stresu....ciesze sie, ze juz sie dobrze czujesz...takie dni z goraczka moga sie zdarzyc u kazdego czlowieka...a temperatura nie powinna zaszkodzic malenstwu bo w ten sposob nasz organizm daje nam sygnal, ze walczy z choroba...ale rozumiem Cie z calego serca, ze sie martwilas, ja pewnie tak samo bym sie zachowala...na szczescie z malenstwem wszystko w porzadku...zrelascuj sie i odpoczywaj :laugh:

Pyskaa, wierze, ze glowa bardzo boli, a raczej nap.......dala...mialam tak samo...postaraj sie wyciszyc w jakims ciemnym pokoju...zasun wszystkie story, otworz okno i okladaj czolo kompresami....moze uda Ci sie zasnac...powinno choc troszke pomoc...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121261 przez pati-m
Właśnie leżę i odpoczywam po wczorajszym. Wpadła siostra na chwilę i na poprawienie humorku kupiła bodziaka dla małego z napisem "Chodzą pogłoski, że jestem boski" :) Mała rzecz, a cieszy :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121296 przez monika1984lodz
Pati to dobrze,z e z dzidziolkiem ok wszytsko.Teraz najwazniejsze odpoczywac.

Pyska wypij duszkiem szklanke zimnej wody, mi ostatnio to pomoglo.

ja wlasnie wrocilam ze spacerku :) piekna pogoda :)
W drodze do domu odwiedzilam mame ktora dala mi kilka bluzek wiec oszczedzila mi lazenie po sklepach hihi9 przynajmniej narazie :P ).
teraz czekam na M.
Co do tego mojego bolu, to powiem, ze wystraszylam sie na calego i mam nadzieje, ze juz sie nie powtorzy eh

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121307 przez Pyśkaaaa
dzieki babeczki przespałam się i trochę mi lżej :D ale masakra ja tak nie miałam chyba nigdy:(

pati odpoczywaj sobie :*
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121308 przez slowiczek
Agusia - pocieszyło mnie to co tu napisałaś :), jestem oczywiście dobrej myśli, ale wiadomo, że wolałabym nie mieć takich zmartwień....dziś wzięłam rano pierwszą tabletkę euthyroxu, za tydzień mam wizytę u endokrynologa i zobaczymy co on na to..

byłam za to odebrać dziś wyniki badań z tej glukozy i po godzinie wyszło mi 112, więc to chyba jest ok :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121347 przez monika1984lodz
dziewczynki jak mnie przeczyscilo masakra.Nie mam sily na nic.Myslalam , ze zaczelam rodzic takich skurczy dostalam, ze cala sie zlalam potem i lzami.a potem 40 minut na kiblu i czuje, ze zaraz znowu polece..... :(

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121351 przez Pyśkaaaa
monia kochana moze Ty jedz do szpitala? albo dzwon do lekarza takie przeczyszczania sa niebezpieczne... 3mam kciuki aby lepiej Ci się zrobiło :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121355 przez slowiczek
:( monika, ja też trzymam kciuki, żeby Ci odpuściło ale tak jak Pyśka pisze lepiej skonsultuj się z lekarzem..
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121359 przez kasia79
Kurcze dziewczyny, mój Szymon okazał się DZIEWCZYNKĄ :laugh: mąż w szoku, syn płacze że on chce braciszka, ja i córka się cieszymy :silly:
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121361 przez mYSZA
Kasia, ale numer Wam córka zrobiła, nie ma co:P

dlatego ja tak drżałam na ostatnim usg ( drugim od potwierdzneia płci) ale jak już pisałam- wyszło, ze z takimi dorodnoścmai nie ma dyskusji;P





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121362 przez kasia79
monika może ty masz jelitową?
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121367 przez slowiczek
haha kasia :D nieźle...a podobno rzadko zdarzają się pomyłki w tą stronę, częściej dziewczynki są mylone z chłopcami :D
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121369 przez kasia79
w poniedziałek idę na 4d.
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121374 przez Agusia83
Kasia, niesamowite, ze synek okazal sie dziewczynka...haha...ladny Wam prezent zrobila :laugh: ...A moze po porodzie okaze sie, ze jednak to chlopak? haha :silly:

Monia, moze faktycznie to grypa jelitowa? ja przechodzilam zoladkowa, targalo mna calusienki dzien i to dalej niz widzialam...jesli to grypa, to lekarz nic na to nie poradzi, bo nie ma na t lekarstwa, ale musisz duzo pic by sie nie odwodnic....ale oczywiscie lepiej cos takiego skonsultowac z fachowcem....

dziewczyny, widze, ze Wy macie czesto robione usg...tez czasem bym chciala....narazie mialam 3, a na kolejne zanosi sie ale po 30tc...
Temat został zablokowany.
13 lata 1 tydzień temu #121376 przez monika1984lodz
Dziewczynki przeszlo mi puki co, ale padnieta jestem strasznie.
Z tego wszystkiego az sie Nuna obudzila ....
zrobilam sie glodna ale jakos nie mam ochoty nic do ust wkladac.


Kasia to wam Cora numer zrobila :)

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl