BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2011

12 lata 11 miesiąc temu #120657 przez beti
Mysza,
popatrz na allegro, ja biorę Femibion z DHA, u mnie w dwóch aptekach był po 59 i 69 zł a ja na allegro kupiłam za 42, wzięłam kilka opakowań to i przesyłki nie odczułam...

Agusia, a może wyszukaj mu jakiś artykuł, że dziecko już słyszy głos, czuje, że bardziej lubi niskie męskie tony niż kobiece, że się przyzwyczaja do głosu...w którymś m jak mama ostatnio o tym było ale w necie też na pewno znajdziesz...może go to ruszy...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120671 przez kasia79
pati ja kupiłam te pieluszki, rzeczywiście strasznie cienkie, ale ja potrzebuję tylko do karmienia wieć mogą być, nie prałam ich to nie wiem czy wzór schodzi, ale są naprawdę piękne.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120674 przez monika1984lodz
Mysza ja na tabletki wydaje co 3 tygodnie okolo 150 zloty :angry: a czasami nawet wiecej
Wiec rozumiem Twoja zlosc ....

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120675 przez kasia2024
Wiesz co mi tez sie tak wydaje ze on sie denerwoje i nie wie co go czeka. nie wszyscy faceci sa tacy sami ze przyjmuja ta wiadomosc od razu. moj maz potrzebował czasu zeby do niego doszlo ze zostanie tata ale jest juz ok z twoim tez tak bedzie. tylko sie nie demerwoj. bo w naszym stanie sie nie wolno denerwowac:-).
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120681 przez gosia2324
Kasia Witam serdecznie :)

Agusia a czemu bierzesz leki na tarczyce ?
Ja tez zazywam w 2005r miala usuniet oba platy.
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120694 przez Paletka
hejka;)

ale wy laseczki duzooo piszecie nie to co u nas....

widze ze przygotwania trwaja do przywitania dzidziusow...

ide nadrobic 10stron





3-Grudniowe Szczescie!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120695 przez fanka
Agusia- nie denerwuj się, faceci to " skomplikowane stworzenia", napewno Mąż się denerwuje i przeżywa, bo widzi już brzuszek, wie , że maluch w nim już sobie skacze i dopiero zaczyna sobie uświadamiać, że to jednak prawda i będzie ojcem. My też przecież mamy swoje strachy i niepewności, szczególnie te, które pierwszy raz zasmakują macierzyństwa, ale facetom się wydaje, że dla nas to naturalne i my niczego się nie obawiamy. A faceci , w większości o swoich lękach nie umieją rozmawiać, tylko kryją wszystko w sobie i potem na nas się to odbija. Mój co prawda pogłaszcze brzuch, da buziaka ale to też nie zawsze , jak go najdzie, a ja go do tego nie zmuszam, on sam powoli oswaja się z sytuacja. A w końcu najważniejsze żeby później okazali się dobrymi ojcami, a takimi napewno będą, jak zobaczą swoje maleństwa już na świecie, "oswoją" się z nimi to będą się nad nimi trząść bardziej nić my!!!! :-) i tego sobie i Wam wszystkim życzę! amen :-)
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120699 przez Agusia83
Dziewczynz zobaczymy...przysieglam sobie, ze narazie nic mu nie bede mowila...jak sie czuje, jak czuje sie dzidzia...moze w koncu sam zrozumie.....dam mu troche czasu...

Gosia, ja mam hashimoto, to jest rodzaj zapalenia tarczycy...a euthzrox bede musiala zazywac juz do konca zycia, ale jakos sie przyzwyczailam..na dzien dzisiejszy mam 150 euthyroxu...
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120708 przez Paletka
DZIEWCZYNKI:
1. Marta M: MAJA IZABELA,
2. ewelinaa: KINGA,
3. gosia2324: JAGÓDKA,
4. słowiczek: NATALIA,
5. martysia0110: LENA,
6. bewipo: ANITA,
7. monika1984lodz,
8. klatina,
9.Paletka: Antosia lub Gabrysia

9. Mała (?)ALEKSANDRA

CHŁOPCY:
1. mYSZA: JAN ANDRZEJ,
2. pati-m: KACPER,
3. Pyska: FRANEK,
4. fanka: DAWID,
5. kasia79: SZYMON PIOTR,
6. beti: FILIP,
7. SYLWIA: LEON,
8. magdamagda1982: KEVIN,
9. smerfetka: LEONARD,
10. katy25 SAMI,

11. Edyta1986 (?),
12. Agusia83 (?)

jesli moge to sie dopisuje





3-Grudniowe Szczescie!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120710 przez klatina
Ja też zamówiłam te kolorowe pieluszki i czekam na przesyłkę - dużo rzeczy zamówiłam za jednym zamachem u tego sprzedającego. Ceny są ok, więc jak coś będzie godne polecenia to dam Wam znać :) Ja często wołam mojego M jak dzidzia kopie i na szczęście, jak przyłoży rękę, dostaje mu się kopniaczek czy więcej. Cieszymy się wtedy bardzo :lol: Z leków biorę "Pola zieleni" - 1 tabl, magnez z wit.B6 - 2 tabl i teraz dostałam Biofer Folik (żelazo z kwasem foliowym) - 1 tabl. Kwasu foliowego mi chyba troszkę brakuje, bo mam straszne plamy na twarzy od słońca, mimo stosowania filtrów. Z tymi przebarwieniami już miałam od dawna problemy, ale taraz to wyglądam jak krowa łaciatka :silly: Glukozy jeszcze nie miałam, dopiero dostałam skierowanie i za Waszą radą napewno wezmę cytrynę ;) Ciuszki mam dostać po córuni koleżanki, ale też powiedziała że nie da mi wszystkich bo musi odrzucić te przyniszczone. Z rodziną najlepiej na zdjęciu :silly: , a szwagierki to już takie są chyba wszystkie zołzy :P Dziś kupiliśmy wózek, moj kochany M jeździ po domku i testuje :laugh: Dziękuję Wam za wcześniejsze info o wynikach badań. Widzę, że każda z nas ma inne. Na szczęście dostałam tylko żelazo i trzeba wrócić do buraczków. Piłam wcześniej sok z buraków i kisiłam, ale odpuściłam na jakiś czas...no i masz!


Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu - 12 lata 11 miesiąc temu #120761 przez Agusia83
Dziewczyny przed chwila postanowilam policzyc wszystwie ciuszki dla dzidziusia jakie mam i naprawde nie wiedzialam, ze tyle tego juz jest...same zobaczcieŁ
2 sliniaczki,
1 niedrapki,
2 pary skarpetek,
7 czapeczek,
6 body z dlugim rekawem,
5 body z krotkim rekawem,
1 polspiochy,
5 kaftanikow,
1 bluzeczka,
3 spioszki,
9 pajacykow,
1 kurtka na jesien,
1 koszula.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
dzieki tej liscie w koncu bede wiedziala co mam jeszcze kupic
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120771 przez mYSZA
ładny zestaw nie ma co;)





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120783 przez gosia2324
Agusia ja tez mam euthyrox 175. i tez do kona zycia :(

Dziewczyny a Wy macie w planach rodzic same czy z Mezami... Wiem ze sa na ten temat obmienne zdania,
Ja rodzilam z mezem, porod byl szybki wszystkiego 3 godz , byl ze mna i nie wyobrazam sobie zeby teraz bylo inaczej :) A Wy ???
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120789 przez monika1984lodz
ja na poczatku nie chcialam zeby M byl ze mna, ale ostatnio coraz bardziej chce.jednak osateczna decyzje pozostawie M. przeciez nic na sile.

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 11 miesiąc temu #120792 przez mYSZA
ja ze względów seksuologicznych mam obawy i zresztą dość potwierdzone niektórymi przypadkami. Ale mój maż ich nie ma i chce być przy porodzie. Ja sie coraz bardziej skłaniam na tak, tym bardziej, że jest to raczej polecany sposób...

ale do wyprawki szpitalnej wtedy trzeba dodać suchy prowiant dla męża- gdyby twało to jednak wiecej niż 3 h... chociaż mój to i w ciagu tych 3 h pewnie już byłby głodny... chyba, ze go emocje zjedzą to może nie;P





Janek z nami!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl