BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 7 miesiąc temu #747559 przez Ania14.09
ja już odbyłam dwa spotkania forumowe, więc chyba jestem w czołówce,ale ze szczecina, to ile kasia do ciebie?
Nie mam czasu popisać,a tyle chciałam napisać i odpisać

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747564 przez Anulka
Agnessa ja nie zdążyłam zrobić zdjęcia tej babki galaretkowe, gdy tylko wyciągnęłam ją z lodówki w mig została zjedzona przez gości. :lol: Ale naprawdę warto zrobić, bo bardzo ładnie wygląda i smakuje. Ja brałam do białych warstw mleko słodzone skondensowane ale można też brać śmietankę 30 lub 36 %. Robi się ją troszkę długo, ale ja zalewałam kolejne warstwy w międzyczasie i robiłam dalej inne rzeczy. Ja robiłam w formie do baby ( ale bez dziury), apotem zanurzyłam na kilka sek w mocno cieplej wodzie i ona ładniutko wy wyszła z formy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747584 przez Ania14.09
szef pojechał i trochę popiszę :)

dziś u nas piękne słoneczko, bo wczoraj cały dzień lało :huh:

makrelcia to masz pierwsze miłości dziecka, moja Madzia w przedszkolu miała takiego chłopaka :laugh: panie nie mogły wyjść z podziwu jak oni się kochali leżakując zasypiali koło siebie trzymając się za rączki było dużo tych rzeczy,ale nie rozpiszę się, bo nie mam tyle czasu, może innym razem

anulka a są to produkty pewne? zn atestowane? chodzi mi czy nagle nie zejdzie mi potym skóra, albo czy nie będzie nagle zielona ;)

madzia tak kiedyś pisałam. dla mnie dzień matki, to dzień urodzin naszych dzieci. Ja od jakiegoś czasu składam w swoje urodziny życzenia mojej mamie ;)

sandra powrtu do zdrowia bruna i długi twój chłopak.

zmierzyliśmy wczoraj filipa,ale on jest krótki, ma ok. 75 cm. Chyba muszę sie przyzwyczaić, że nie będzie duży, ale oby nie miał 150cm, bo dla faceta, to jakaś tragedia by chyba była :huh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #747617 przez agnesssa
Anulka No jak mówisz, że taka furorę zrobiła babka to pomyślę :D Jak tylko starczy czasu :)

Sandra Biedy Bruno, mam nadzieję, że będzie coraz lepiej :kiss: No zobacz jaka różnica to jest prawie 5cm między naszymi chłopakami, a jaka różnica w rozmiarach ubranek :huh: Ciekawe z czego to wynika :) Mój mąż jest wysoki więc pewnie Maksiu za nim będzie :woohoo:

Ania No a Fifuś to już w ogóle o ile mniejszy od Maksia, jak by stanęli przy sobie to nikt by nie powiedział, że Twój synek jest starszy od mojego :blink:

Kasia współczuje akcji z telefonem, ale może Anulka ma rację i uda się chociaż kontakty odzyskać :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747639 przez Anulka
Ania, tam sama wybierasz z jakiej kategorii produkty chcesz testować. Mogą to być AGD/rtv alkohol, spożywcze lub perfumy, kosmetyki. Produkty są jak znanych tak i nowych, dopiero wchodzących na rynek producentów. Mi skóra nie zlazła :lol: :lol:.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747649 przez czajusiątko
A jak Wy mierzycie maluchy?? Ja postawiłam przed chwilką Oliwkę pod ścianą i zmierzyłam od miejsca gdzie się kończy głowa. Wyszło 77 cm, a ubranka nosi 86,więc coś tak dziwnie. Wychodziłoby na to,że waży tyle co Maksiu, a jest 12 cm niższa ;)

Justys Justys to gdzie Ty mieszkasz bo ja nie mogę znaleźć żadnego Brzegu w pobliżu 90km :)

Kasia to,że będzie 30 km mniej mnie ostatecznie przekonało i też przyjadę :P a Twoja dzieciaki na pewno się odnajdą w nowej sytuacji. W końcu nie Wy pierwsi i nie ostatni :)

Anulka my mamy swoje jajka więc nie mam obaw przed podaniem surowego :)

Agnessa no staraj się zaglądać bo bez Ciebie będzie nam tu smutno :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747660 przez Anulka
czajusiątko ja też ma jajka albo od teściowej albo od szwagierki kupuję, ale jednak mimo wszystko bałabym się, bo je nie zbadam a salmonella lub inne dziadostwo wydaje mi się może być nawet w domowych. W każdym razie wolę dmuchać na zimne. Myślę, że po ugotowaniu w żółtku coś zostaje z wartości :). Poza tym ja Julkowi codziennie daje do obiadu min. 2-3 warzywa, do tego lub ryż brązowy lub kasz gryczana lub jaglana, czasem ziemniaczki. Często dostaje buraczka, kalarepę, cukinię, szpinak, cebule, czasem czosnek. Ogólnie korzystam z tej tabeli:
www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/...2-miesiac-zycia.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747700 przez Patka0308
hej :)
pytanie mam dziewczyny jakie potrawy robiłyscie lub robicie na roczek maluchow?? my robimy w niedziele tak jak faktycznie wypadaja urodzinki i potrzebuje troche pomysłów bo nie mam weny ;) mianowicie na drugie danie i przystawki jakieś ;)
POMOCY!!!

miłego dzionka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747705 przez agnesssa
Czajusiątko :woohoo: :kiss:

Patka Ja robię klopsiki pod pieczarkami, karkówkę piekę, de volaie ale pokrojone na kawąłki, żeby wyszła przekąska, białą gotuje w kapuście, sałatkę gyros i warzywną, myślałam jeszcze o jakiejś chińszczyźnie ale to już sobie odpuszczę :) Nie wiem cy pomogłam :) Mam nadzieję, że tak :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747748 przez Jussstyś
kasia no to mnie pocieszyłaś :silly:
czajusiątko Brzeg jest między Opolem a Wrocławiem (50km od Wrocławia 40 od Opola)
Moze się machnełam i jest troche więcej do Częstochowy :-) wiesz Brzeg to male miasteczko i trudno znaleźć na mapie :silly:
Poszukaj jeszcze raz w obrębie ok. 130km ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747758 przez makrelcia
ja robiłam oprócz grilla kurczaka w cytrynach, roladkę z żółtego sera z piersią z kurczaka i pieczarkami.
O na przekąskę super jest ciasto francuskie :D zawijasz ser i szynkę w ciasto, kroisz na plastry i pieczesz 20 min :D fajna sprawa :) albo schab lub szyneczkę zalać galacikiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #747770 przez kasia7775
Ania 220 km od ciebie :)

Patka, tak jak pisze Makrelcia, z ciasta francuskiego można cuda robić :) ja robię ser, szynka, pieczarki i zawijam w rożek, w całości na stół podaje na ciepło i z czosnkowym sosem :) a na dodatek też szybkie i fajnie wygląda na stole: brokuł i kalafior w sosie beszamelowym zapiekany z serem :)

Sandra pokoje będę dopiero malować, bo teraz były fajnie pomalowane, ale już zniszczone i brudne są :silly: Zdrówka dla Bruna :kiss: Oliwier też ciągle ma katar, ale teraz to może od zębów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747863 przez PolaL
Kasia u nas ząbkowanie zawsze z katarem ... No to się pocieszam że mam nieco bliżej od Ani bo o 25km mniej :lol:

Patka my też mieliśmy robić w niedzielę ale że mamy gości dojezdnych więc przełożyliśmy na sobotę :silly: Ja mam nieco łatwiej bo imprezka wspólna z dziadkiem więc część jedzonka nam przyniosą :woohoo:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747892 przez Anulka
Ja też robiłam kopertki z francuskiego ciasta : pieczarki+cebula; Oraz szynka+pomidory suszone;
oraz zrobiłam ptysie i nadziałam je jajeczna pastą(jajka, szynka,majonez, szczypiorek) oraz pomidorową( pomidory, ser feta, jogurt bazylia lub zioła prowansalskie),
i robiła jeszcze ogórki nadziewane ( przekroić ogórka długiego w poprzek na 3,4 części i wykrajasz trochę środka i w to wgłębienie wkładasz takie nadzienie: serek śmietankowy lub feta, szczypiorek, sól, pierz). Tort robiłam marchewkowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747959 przez czajusiątko
Justys no już znalazłam. Wyszło ode mnie prawie 160 km bo ja mieszkam jeszcze jakieś 20 km za Czewą

My na roczek robimy obiadek (rosół+ ziemniaki, dewolaje,szwajcary) a z zimnej płyty gyros, rybę po grecku i zimne nóżki- tak żeby prababcie miały co jeść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl