BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 7 miesiąc temu #750758 przez Anulka
Jussstyś jaka Wasza Julcia słodziuuuuutka . Taki śliczny buziaczek do schrupania :laugh: :laugh:

No a ja wczoraj jednak miałam USG , czyli tą przezierność karkową bo mam 12 tc. Wszystko dobrze w parametrach, widziała nóżki i rączki i dzidzia ruszała się i serduszko biło :D.
Dziś szczególnie dla mnie to jest ważne....dziś już druga dziewczyna z kwietniówek 2014 napisała "....niestety lekarz powiedział, że serduszko maleństwa przestało bić". Takie wiadomości jak gwoździe wpijają w podłogę.... . U nas wrześniówek takich "przykrych wydarzeń" nie było...a może były tylko te osoby nie pisały o tym....kilka osób nagle zniknęło pamiętam z forum...Stokrotka, Kemliczka, Majsterka...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750762 przez czajusiątko
Agnessa a mi się coś wydawało, że Wy teraz dopiero będziecie robić roczek :unsure: czekam niecierpliwie na zdjęcia :)

Justys no to super, że akurat taka porządna babka znalazła portfel i udało Ci się go odzyskać. Julka jest śliczna, a powiedz nie kusi Cię żeby jej warkoczyka zapleść?? :laugh: :laugh:

Polal my jak byliśmy jakieś 2 tyg temu u lekarza to Oliwka w ubranku ważyła 11100 :)
ale tak normalnie bez to ok 10500 miała :)

A i Oliwka wczoraj zaczeła jeszcze pokazywać jak robią kurki imówi daj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750781 przez Ania14.09
czajusiątko to oliwka mądra,a dziewczynki szybciej mówią, bo mój dziabąg tylko się śmieje jak naśladuję zwierzęta, a moja córa miała 1,5 roku, to mówiła już pełnymi zdaniami,ale to była baba, za to Filip szybciej o jakieś dwa tygodnie poszedł sam

jusstyś Julia prześliczna

anulka informuj nas na bieżąco o ciąży, a fakt nagle przestały pisać i jeśli straciły swoje dzieci, to rozumiem, że nie pisały, bo w ciąży jest inna wrażliwość i nie chciały pewnie nas martwić, ja przynajmniej bym tak zrobiła, z drugiej strony mogło to być zbyt bolesne by w ogóle o tym pisać i tu też rozumiem

agnessa
to ty robiłaś juz roczek?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750798 przez agnesssa
Ojj dziewczyny ale mnie czytacie :dry: :silly: Przecież pisałam że jadę do Bdg robić roczek :cheer: A kiedyś tam pisałam, że muszę zmienić datę roczku ze względu na moich teściów bo w ten weekend 28 wrzesnia jadą na wesele, i teściowa się na nas obraziła, że specjalnie bez nich chcemy zrobić :dry:

Anulka super, że z dzidzią wszytsko dobrze :kiss: :kiss: Wiem co przeżywają te mamy ponieważ sama straciłam pierwsze dzieciątko w 11tc :(

Jussstyś Słodka Julcia :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750805 przez Anulka
Ania, Julek nasz to rozwija sie jak prawdziwy chłopak, czyli dużo wolniej od dziewczynek. Widzę to po córce szwagierki. Jest o 4 mies. młodsza od Julka a rozwija się piorunem, teraz w 8 mies. zasuwa na czterech jak mały królik po całym mieszkaniu. Julek w ogóle nie chciał raczkować, przemieszcza się po podłodze czasem jak coś ciekawego zobaczy ale to nie raczkowanie a pełzanie na brzuchu na odległość 1-2 m. Co prawda chce stać, chodzić za raczki, Ale kiedy sam pojedzie?? myślę ze jeszcze trochę czasu minie. Gada, to gada po swojemu i wszytko w formie pytające :laugh: :laugh:. Ale chłopcy czasem nie mówią do 3 lat, ale potem to odrazu zaczynają nawijać wszystkim i o wszystkim :laugh: :laugh: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750810 przez Ania14.09
agnesssa poruszamy tyle tematów na raz,że po prostu mi umknęło,a faktycznie tak pisałaś :P

patka,polal wszystkiego najlepszego dla Gabrysi i Grzesia i oczywiście dla Was mamy

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750818 przez Jussstyś
czajusiątko próbowałam warkoczyka zapleść ale nie dała sobie, bo strasznie kręciła glowa i denerwowała Síe ;-) a kucyki to jej maz robi, bo u mnie to zaraz gumki ściąga, ogląda i gada do nich ;-)a na gumke mowi guka :-) śmiesznie to brzmi :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750822 przez Ania14.09
ja zawsze mówie, że nie każdy studia skończyć musi, najważniejsze żeby był dobrym i szczęśliwym człowiekiem.
zapomniałam się pochwalić, że moja córa zaczyna od pierwszego studiować mikrobilogię, trochę to nie szczyt jej marzeń,ale plany ma...czy się uda, zobaczymy...poza tym wyprowadza się :( poczuła życie studenckie i chce mieszkać ze studentami, więc teraz sie prawie nie widujemy :dry: ,ale muszę jej pozwolić żyć swoim życiem w końcu jest pełnoletnia :huh: więc mamy w domu tylko małą pociechę, bo inaczej było by mi bardziej przykro

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750825 przez Jussstyś
Acha a jak bylismy u lekarza ze 3 tygodnie temu to Julka w ubranku ważyła 9700 czyli wazy ok. 9.5kg:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750826 przez czajusiątko
Agnessa czytamy czytamy :P ja pamiętałam, że pojechaliście organizować i że robicie wcześniej ale tak jakoś mi się pomyliło :)

Anulkapokaż nam swojego dzidziusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750840 przez makrelcia
Ania dobrze, że Filipka masz bo jeszcze bardziej byś odczuła wyprowadzkę córki. Ale dorosła jest więc niech uczy się życia. Brawa w ogóle dla niej, że się odważyła na dorosłe życie :)

Mój Jurek na bosaka nie umie chodzić. Nie zależnie czy w skarpetach czy boso. Musi mieć jakiekolwiek butki. A jak nie chodził sam tak nie chodzi. 3 kroczki i rzuca się do przodu.

Za to strasznie się rozgadał :D Jak go odbieram ze żłobka to opowiada mi całą drogę do domu. Dosłownie jak katarynka :d Buzia mu się nie zamyka :D Ciekawe o czym mi tak opowiada , chciałabym kiedyś go zrozumieć :D
Nowe "słowo" jakie się nauczył to "am". Chodzi ciągle i am am am. Aż wstyd czasami, ludzie myślą, że dziecko wiecznie głodne :)

Anulka ale zleciał Ci ten pierwszy trymestr :) Nic nie było widać czy to chłopiec czy dziewczynka ?

Agnessa pokazuj zdjęcia przystojniaka w szelkach :D

Juras też jakieś 9,,5kg waży. Chociaż widzę, że przybiera na wadze. W żłobku wcina za dwóch więc efekty widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750847 przez Anulka
czajusiątko z chęcią bym pokazała, tylko ja chodzą na NFZ i Z USG dostaję tylko opisy zdjęć nie drukują. Mało która przychodnia ma drukarkę do USG, czasem państwowe przychodnie nie mają nawet USG i trzeba iść do innej. Ale widziałam i śliczna będzie to na pewno ;) :laugh: :laugh:. A pokaże na pewno jak się urodzi, jeszcze jakieś pół roku :woohoo:.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750857 przez Jussstyś
Anulka straszne to co piszesz :-( tym bardziej ze moja bratowa tez jest w ciazy i ostatnio jej lekarz powiedzial ze dziecko albo przestało síe rozwijać albo ciaza jest dwa tygodnie młodsza. Dzis poszła do lekarza mam nadzieje ze wszystko jest ok....
Mnie lekarz na poczatku ciazy straszył ze mam puste jajo plodowe i bede miala czyszczenie, a za dwa tygodnie juz widzialam serduszko :-) dzis to moje "puste jajo plodowe" ma rok i potrafi juz chodzić powoli zaczyna biegać ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750864 przez Anulka
makrelcia oj tak, zleciał baardzo szybko, ale mi się wydaje że tak jest zawsze z tym pierwszym trymestrem, bo dopóki dowiemy się, potwierdzimy, upewnimy że jednak to ciąża i dzieciątko jest, to te 13 tygodni zlatują. Też fakt, że jest Julek i z min dnie przelatują mi bardzo szybko. Pytałam wczoraj czy nie widać, powiedział, że to dopiero gdzieś w 20tc :laugh:.

U mnie wg USG wychodzi termin na 9 kwietnia a wg OM na 8 kwietnia, więc z tego wynika że dziecko rozwija się książkowo :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750875 przez Sandra85
Witam :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ROCZNIAKOW SLODZIUTKICH- GABI I GRZESIA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Nie mam bardzo czasu,bo w tym tyg. Bruno dom zlobka ni9e pojdzie,pediatra nie pozwolila :( Mam mu zrobic badania kalu,bo mial kilka dni takie luzne kupki,no i trzeba zobaczyc czy trzeba dac antybiotyk czy nie,Ale jak na zlosc juz wczoraj po poludniu nie zrobil i dopiero dzis zlapalam kupke i jutro oddam do laboratorium.Nadal ma katar i kaszle troche,ale plucka czyste i poza tym ok.Anulka ciesze sie,ze z Malenstwem wszystko dobrze :kiss: A Julianek jak tam,juz nie mial goraczki :unsure: Ania oby sie corce udal ten start w dorole zycie,a Ty na pocieszenie masz slodkiego Filipka w domu :kiss: Agnessa fajna byla imprezka,udalo sie wszystko :unsure: Jak sie gosciom podobaly serwetki i inne ozdoby :unsure: A Maksiu to umie czarowac :laugh: Dusza towarzystwa :kiss: Czekam na fotki :silly: Buziaki i milego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl