BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750892 przez Anulka
Ania bardzo fajny kierunek wybrała Twoja Magda i przyszłościowy :). Skrycie nawet troszkę zazdroszczę jej, zawsze marzyłam o jakimś takim kierunku, chociaż moim największym marzeniem była stomatologia, ale za mało wierzyłam w siebie, dziś bardzo żałuję. No i teraz zaczyna się jej wspaniały czas studenckiego życia :), ojjjj, jak fanie :D. I wiesz, ja jestem za tym, aby dzieci jednak jak najszybciej usamodzielniały się, tzn. oczywiście 19 lat to jeszcze nie do końca dorosły człowiek, ale przecież będzie studiowała w Szczecinie , tak? Więc nie będzie daleko od Was. A jeśli nawet w jakimś innym mieście to też nie jest to przecież tragedia, toż Polska to nie Chiny ;) . Ja wyprowadziłam się też w jej wieku z domu, gdy dostałą się na studia, bo studiowałam w Warszawie. I wspominam ten okres z wieeelkim sentymentem :). To mi bardzo dużo pomogło później, że samodzielności nauczyłam się tak wcześnie.
Sandra85 u Julka ta gorączka to była relacją po szczepieniu. Jedna noc i już było dobrze.
Julian dziś stwierdził, że pora rozebrać dom i postawić od nowa. Zaczął od demontażu listew :lol: :lol: :lol: . Aby nie było kontynuacji i nie zrealizował swych planów, położyłam go aby się przespał, może po tej drzemce zmieni znanie i zostawi dom w spokoju :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750929 przez kasia7775
Sto lat dla solenizantów :kiss: :kiss: :kiss:

Anulka cieszę się, ze wszystko dobrze :) Oliwier też bierze się za remonty, wczoraj tapetę w kuchni odrywał :silly:

Ania dobrze, ze jedna pociecha w domu została :) Mi córka wczoraj zameldowała, że jak skończy 18 lat to ze znajomymi będzie mieszkać na wynajętym i nie ma sensu, żebym jej pokój szykowała w nowym domu :P

Justyś ale szczęście miałaś :) Najgorsze w tym wszystkim wyrabianie dokumentów by było. Mój mąż też kiedyś zgubił portfel, kasy było mało, ale dokumenty wszystkie... I jeszcze zanim zauważył,że zgubił to policja przyjechała do jego taty w innym mieście (tam jest zameldowany), że w naszym mieście jest na komisariacie portfel do odebrania. :lol: Znalazła go kobitka, która ma zięcia dzielnicowego. Jednak trzeba wierzyć w ludzi :) chociaż jak się wiadomości poogląda to można zwątpić. :(
A malutka boska :kiss:

Oliwier też mało mówi, po swojemu bardziej. Można wyróżnić tata, mamam (jeść) i Magda. Nawijać też potrafi jak katarynka. Za to fizycznie jest rozwinięty. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750956 przez makrelcia
Sandra a skąd Ty się wzięłaś tam w Hiszpanii ? (chyba dobrze kojarzę)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750968 przez agnesssa
No dobra to nadrabiam :D

Nie mam weny na pracowanie dzisiaj, jestem tak zmęczona, ze oczy mi się same zamykają :dry: Ale od czwartku spałam po około 5h dziennie :blush:

Siteczko Ankieta oczywiście wypełniona :) Trzymam kciuki za Ciebie i firmę :kiss: Jak Tymi :unsure: Mam nadzieję, że już lepiej :kiss:

Kasia Oliś musiał fajnie wyglądac w farbie :) Czekam na zdjęcia po malowaniu :)

Anulka
Nieźle Julianek tatę powalił :blink: Maks też czasami jak mi przywali przez przypadek to mam siniaka :blush: Silne te nasze chłopaki :silly: A za córeczkę zaciskam kciuki :)

Olgas Witaj :) Ja termin miałam na 16 a urodziłam 30 więc mojemu synkowi się nie spieszyło :) Fajnie, że nas znalazłaś, mam nadzieję, że dołączysz się do nas :woohoo:

Ania rozmawiałam z pediatrą o tym, bo Maksiowi też się zdarza, ale mówiła że to nic poważnego i żeby jak najczęściej na bosaka chodził. Ale jest juz za zimno jak dla mnie bo miał wiecznie zmarznięte stópki, też mam tylko parkiet bez dywanów,ja Maksiowi kupiłam buciki Befado, one są bardzo dobre do chodzenia po mają wyższą piętkę i całe oddychają, i są dedykowane maluchom :) polecam :) Szkoda, że córka się wyprowadziła, ale jako mama pewnie jesteś dumna :) Fajny kierunek wybrała :woohoo:

Madzia Gratuluje pierwszych kroczków :) To musi być pocieszne jak Natalka naśladuje kozę :) Koniecznie ją nagraj :woohoo:

Jussstyś Na prawdę wielkie szczęście Cię spotkało :) Najgorsdze to wystawianie nowych dokumetów :dry: Mój tata zgubił całą saszetkę zauważył dosłownie po godzinie i jak wrócił na stację gdzie to było to nikt nic nie widział i nie słyszał, nie oddzyskał dokumentów a jest kierowcą i bez prawa jazdy ani rusz :huh:

PolaL Nie przejmuj się, zawsze jest ktoś w rodzinie co musi co popsuć :huh: U mnie taką osobą jest teściu, jak tylko zaczął się zachowywac jak pajac to teściowa go do domu wyciągnęła :angry:

Najbardziej mnie teściu zirytował prezentem, najpierw się wypytywali co mają kupić, więc zrobiłam listę, po czym byliśmy u nich i rozmawialiśmy o tych prezentach, że oni chcą kupić jeździk, a nie ma go na liście... wytłumaczyłam jak Abel kozie, że jeźdik kupuję drudzy dziadkowie i że zależy mi na takiej kostce edukacyjnej....a mój teść pojechał do sklepu kupił quada na akumulator i powiedział mojej teściowej, że jak będzie miała wnuczkę to będzie miała coś do powiedzenie na temat prezentu a teraz nie ma się wtrącać :ohmy: No co za palant zaprzeproszeniem :angry: :angry: Maks się wystraszył tego quada jak go urochomili, to jest prezent dla dziecka powyżej trzech lat, jeszcze by zdążył go kupić, a teraz nie mam miejsca żeby go trzymać :angry: :angry:

Czajusiątko Oliwka na prawdę super się rozwija :lol: A córcia tatusia już pewnie zostanie :lol:

Makrelcia Rozczuliłam się jak sobie wyobraziłam słodkiego Jureczka w tych okularkach i blondaska, jak tak opowiada :) To musi być słodki widok :kiss: :kiss:

Sandra
Dobrze, że z Brunem już lepiej :kiss: Mam nadzieję, że nic nie wyjdzie w tych badaniach złego i ze będzie już tylko dobrze :kiss:


Trochę się rozpisałam, ale tyle pisałyście że nie szło inaczej :woohoo:

Zdjęcia wrzucę jak wrócę do domu :) Ale miło mi było, bo goście się zachwycali serwetkami i nawet do domu sobie pozabierali na pamiątkę :)Przyszła do nas matka chrzestna Maksia i pomogła ustroić pokój dzięki czemu było bardzo odświętnie :woohoo: Synek chodził i tylko wołał "jaaaaaa" albo "oooooo" jak widział tyle balonów :lol: Maksiu podostawał fajne prezenty, najwięcej bajek do czytania :lol: Co go zresztą najbardziej interesowało :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750969 przez Anulka
Agnesssa, mam do Ciebie Kochana pytanie :) . Jak ty wstawiłaś ta tabelkę z naszymi danymi w swoim profilu?? Chcę taka zrobić w kwietniówkach ale nie do końca wiem jak. Robiłaś ją w excelu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #750986 przez agnesssa
Anulka Robiłam ją w exelu po czym robiłam print screena, samą tabele wrzucałam do painta, zapisywałam jako JPG i wrzucałam jako zdjęcie :) Przy każdej zmianie danych powtarzałam tę czynność :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750987 przez Anulka
agnesssa napisał:

Anulka Robiłam ją w exelu po czym robiłam print screena, samą tabele wrzucałam do painta, zapisywałam jako JPG i wrzucałam jako zdjęcie :) Przy każdej zmianie danych powtarzałam tę czynność :lol:


Dziekuję :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #750991 przez kasia7775
Agnessa Oli też dostał takiego quada, ale się nie boi. Stoi mi ten klamot w pokoju i służy Oliwierowi jako stołek do włażenia i sięgania sobie ze stołu np. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751017 przez Patka0308
no i my po imprezie roczkowej :)
Dziekujemy za zyczenia !!! :kiss: :kiss: :) :)
imprezka udana, nawet bardzo :) Grzesiek dusza towarzystwa, ciagle sie smial, na poczatku marudzil bo przyszli goscie i go obudzili bo troche przestawil sobie drzemke heh ale zaraz sie dobrze obudzil i bylo juz super :) podostawal sporo prezentow, najlepsze dla niego to te co graja bo mozna przy nich tanczyn a on uwielbia tanczyc :)w niedziele robilismy roczek a w sobote bylismy na chrzcinach to Grzesiek chodzil miedzy ludzmi i kiwal glowa i pupka do muzyki. A na urodzinach tak dmuchal swieczke ze reka dotknal do knota od swieczki jak tylko ogien zgasl no i nie obeszlo sie bez placzu ale szybko zapomnial :)
Agnessa Wszystkiego co naJLEPSZE dla Maksia :kiss: niech duuuzy i zdrowy rosnie!! :)

kasia7775 i Agnessa co do tych quadow to Grzes dostal od mojego taty taki samochod na pilot duzy i wlazi do niego i jezdzi i macha do wszystkich papa :) i buzi wysyla ;)


Sandra dobrze ze Bruno juz lepiej sie czuje. Trzymam kciuki za badania zeby bylo wszystko wporzadku :)

Siteczko ankieta wypełniona :) Powodzenia z ta Twoja firma !! :)

Olgas cześć :) ja urodziłam 22 września a miałam termin na 17 :D opowiadaj jak tam Twoje maleństwo się ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751105 przez Sandra85
Dziekuje dziewczyny :kiss: :kiss: :kiss: Mam nadzieje,ze juz bedzie tylko lepiej :silly: Bruno na chrzciny i na roczek dostal tylko grajaca farme,i ubranka.Spodnie,bluzeczke i koszule.A reszta to byly pieniazki i dostalismy ok.800zl. wiecej niz wydalismy na wszystko.Tzn.na ubrania,ksiedzu i na impreze.Ciesze sie z tego,bo teraz nas czeka szczepionka,kupilismy malemu sporo ubranek,a i zapomnialam jeszcze dostal markowe buciki nike i adidas jedne na rozmiar 22i drugie 23,bedzie mial,az do lata,tak mysle :) Kasia ja w Hiszpanii jestem od ponad 7lat :ohmy: Najpierw byla sezonowa praca na 3miesiace,ale ze mi sie spodobalo to wrocilam :laugh: I tu spotkalam MOLOSC MOJEGO ZYCIA I JEJ OWOCEM JEST BRUNO :lol: A tak powaznie to z Miguelem jestem 7 lat i nawet przez momento nie zalowalam swojej decyzji.Choc czasem mi ciezko,tu nie ma zadnych polakow,czasem czuje sie troche samotna,szczegolnie ja M duzo pracuje :dry: No i jest jeszcze roznica wieku miedzy nami,ktorej duzo osob nie rozumie i nie akceptuje,na szczescie rodziny nasze sa pod tym wzgledem fantastyczne i nas wspieraja ;) Moja to tylko ta najblizsza,bo ciotki takie dalsze to komentuja w niezbyt delkatny sposob,co bardzo rani moja mame :huh: Ale my jestesmy szczesliwi z naszym skarbem i tylko to sie liczy :side: :kiss: Uciekam prasowac.pa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751122 przez Anulka
Sandra85 napisał:

Dziekuje dziewczyny :kiss: :kiss: :kiss: Mam nadzieje,ze juz bedzie tylko lepiej :silly: Bruno na chrzciny i na roczek dostal tylko grajaca farme,i ubranka.Spodnie,bluzeczke i koszule.A reszta to byly pieniazki i dostalismy ok.800zl. wiecej niz wydalismy na wszystko.Tzn.na ubrania,ksiedzu i na impreze.Ciesze sie z tego,bo teraz nas czeka szczepionka,kupilismy malemu sporo ubranek,a i zapomnialam jeszcze dostal markowe buciki nike i adidas jedne na rozmiar 22i drugie 23,bedzie mial,az do lata,tak mysle :) Kasia ja w Hiszpanii jestem od ponad 7lat :ohmy: Najpierw byla sezonowa praca na 3miesiace,ale ze mi sie spodobalo to wrocilam :laugh: I tu spotkalam MOLOSC MOJEGO ZYCIA I JEJ OWOCEM JEST BRUNO :lol: A tak powaznie to z Miguelem jestem 7 lat i nawet przez momento nie zalowalam swojej decyzji.Choc czasem mi ciezko,tu nie ma zadnych polakow,czasem czuje sie troche samotna,szczegolnie ja M duzo pracuje :dry: No i jest jeszcze roznica wieku miedzy nami,ktorej duzo osob nie rozumie i nie akceptuje,na szczescie rodziny nasze sa pod tym wzgledem fantastyczne i nas wspieraja ;) Moja to tylko ta najblizsza,bo ciotki takie dalsze to komentuja w niezbyt delkatny sposob,co bardzo rani moja mame :huh: Ale my jestesmy szczesliwi z naszym skarbem i tylko to sie liczy :side: :kiss: Uciekam prasowac.pa :)


Sandra, jak ja uwielbiam takie niebanalne historie miłosne !!! :laugh: No coż ciotki, p to i coś aby plotkować złośliwie, taka już ich rola :blink: . A Wy dobrze, że nie przejmuje cie się tym ich gadaniem. To jest przeciez Wasze zycie, WAsze decyzje. A one wiesz czemu plotkują?? :blink: NO boż Ci zazdroszczą ognistego Hiszpana !!! Przecież one marzyły o takim latynoskim mężczyźnie jeszcze z lat młodości, ale żaden Latynos n ie chciał takie długonose baby-jagi :laugh: :laugh: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751130 przez Sandra85
Anulka uwielbiam Twoje poczucie humoru :lol: Dzieki :kiss: Bruno teraz usnal,a ja nadrabiam w sprzataniu :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751183 przez kasia7775
Anulka masz rację, to musi być to :lol:

Sandra i bardzo dobrze, nie przejmuj się. Takie ciotki są najgorsze, w życiu ci nie pomogą, ale komentować czyjeś życie to hoho pierwsze :silly: A tak z ciekawości, jak mogę, różnica wieku bardzo duża? I w którą stronę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #751194 przez agnesssa
Patka super, że i u Was impreza udana :lol: Maks też tańcuje do tych grających sprzętów :)

Sandra Jakie romantico :) Super, że macie wsparcie najblższych, najważniejsze że Wy się kochacie, i żadne gadanie ciotek nie ma na to wpływu :)

Obiecane zdjęcia... nie mam ich dużo bo tym razem nie ja się zajmowałam fotografowaniem i nie ma za dużo zdjęć a do tego połowa rozmazanych :( Ale najważniejsze że impreza się udała i zostały wspomnienia :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Maksiu jak słucha myzyki

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #751386 przez PolaL
Aniu na imprezce Gabi był tylko szampan piccolo tyle ze to była podwójna imprezka - mój tata ma razem z Gabi urodziny. Więc później była imprezka dziadka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl