BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

9 lata 10 miesiąc temu #897358 przez siteczko
Agnesssa oj to w takim razie zdrówka dla całej Waszej trójki :| nie fajnie chorować to na pewno, tym bardziej na anginę :| a lekarze hmmm bez komentarza..

poszłam do pediatry z tymi plamkami Tymka a ona 'wygląda to na alergię, ale na co to nie wiem, Pani musi mnie nakierować, bo jest tyle możliwości, a ja nie wiem co dziecko robiło, jadło itd... ' hmmm no świetnie tyle to i ja wiem, tzn nic nie wiem, bo jakbym wiedziała co go uczula to bym do niej nie szła, chyba oczywiste... w każdym razie plamy zjaśniały i pomału chyba znikają... nie wiem dlaczego, ale bardziej obstawiam że to nie przez jedzenie a słońce, pot... chociaż mogę się mylić.. póki co odstawiłam jedzeniowe alergeny, smaruje maściami i obserwuję....

Kasia a te plamy to ma takie jakby z obwódką ciemniejszą i trzeba nawilżać 2-3 razy w ciągu dnia, bo inaczej takie suche się robi to w środku... a zaczęło się od plamki na dłoni i jednej koło łokcia, na początku myślałam że może coś go ugryzło.. ale z czasem zrobiło się ich więcej i właśnie w okolicach łokci i kolan... teraz na nogach praktycznie nie ma, zostały ale już blade na rękach... nie miał nic na buzi, szyi, a na plecach i brzuchu po 1 malutkiej plamce...

A co do smoczka, to samo jakoś poszło... smoczek już był troszkę zużyty że aż pękł... i od tego czasu sam go nie chciał, nie pasował mu pęknięty ;) już nie wspomnę że gdzieś się zapodział, ale on się o niego nie upomina, zasypia jak wcześniej, tyle że bez :) wcześniej zawsze była muzyczka z niani + smok + piesek.. a teraz został tylko piesek :) bo niani już też po którymś powrocie od rodziców nie chciało mi się podłączyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897375 przez PolaL
Siteczko dobre to gdzieś się zapodział :laugh: że niby przypadkiem :blush:

Widzę że na FB ostra akcja zdjęciowa :)


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897502 przez chasiami
Witam!
Nie było mnie troche, ale już przeszłam na L-4 ale miałam ciekawy tydzień z lekarzami.
W poniedziałek byłam z Alicją u okulisty - i co usłyszałam ze poprawy nie ma :( jakoś mnie to zdołowało ( ma wadę na oboje oczu +6 i zeza )
W środę byłam na szczepieniu z Alicją - obyło sie bez płaczu :)
A potem ja do ginekologa - lekarka powiedziała ze chyba widac "luloka" - czyli chłopczyk chyba będzie :) wszystko jedno byle zdrowe (ekonomiczniej by było miec 2 dziewczynkę, ale parka też fajnie)
A w czwartek byłam u chirurga naczyniowego z powodu moich żylakow (był w szoku powiedział ze mam nogi jak 50 latka a nie 25 lat :( ) - i kwalifikuję się na zabieg usunięcia żylaków z NFZ ale dopiero po karmieniu piersią.

Pamiętacie dziewczyny co sie stosowało przeciwko rozstępom, bo niepamiętam co używałam - ale było dobre bo nie miałam rozstępów, a nie chce teraz dostac a już jest źle bo brzuch swędzi :(

Pozdrawiam mamuśki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897724 przez toska
Hejka
siteczkozestawienie roczkowe rewelacja, wyszło super.Dzieki :) Gratulacje pożegnania ze smoczkiem fajnie ze gładko poszło, u nas niestety jeszcze w użyciu chociaż tylko do spania.
Ania14.09 Filipek ma sliczne te loczki nie dziwnie ze za dziewczynke go biorą :) Madzia tez śliczna dziewczyna, a jak sie czuje?A co z ta niania?oby wam sie wyklarowalo wszystko z opieka nad Filipem.
PolaLGabi swietna fryzurka :laugh: Oj bedzie wesolo tyle dzieciakow :laugh:
kasia7775Oliemu widac smakuje nutella :) co do odpoczywania to przy dzieciach ciezka sprawa zreszta ty wiesz lepiej. :)
czajusiątkooby kaszel w koncu przeszedl,co do pediatrow to tutaj jest podobnie a jak nie ma goraczki to olewka totalna.100 zl no to ladnie, jak bylismy w zeszlym roku w Polsce i niestety tez musialam isc z Dominikiem to pani zgarnela 50 zl.
agnesssaFilmik super, Maksiu jest swietny, mozna sie usmiac.Niech te choroby juz sobie pojda od was bo ciagle cos was lapie.Jak sie czujecie?Zdrowka.
U gina niby wszystko ok, jedna @ zaliczona jeszcze jedna i mozna dzialac.Poki co kwas foliowy biorę i zobaczymy co bedzie dalej. ;)
makrelciamdlosci na pewno przejda,Wy z chasiami to chyba znowu na ten sam miesiąc macie termin, dobrze kojarzę?
chasiamipewnie ze chłopaki są fajne, no tak ze ekonomiczniej byłoby mieć druga księżniczkę, no ale przynajmniej grubsza część wyprawki juz masz :) No to rzeczywiście miałaś tydzień z lekarzami, oby się dało wszystko wyleczyć.A jak sie czujesz, jak tam mdłości przeszły już?
Dziewczyny trzymam kciuki za spotkanie oby wam wypaliło.Niektóre z was już się poznały fajnie.Tez poznałam jedna mamę z tego forum z wątku mamy w Hiszpanii, mieszkamy w tym samym mieście, ona ma córeczkę ciut starsza bo z lutego.Trzymam kciuki.
U nas ostatnio szal na kamyki, jak wychodzimy to pierwsze co to szukanie kamyków :laugh: A co gorsze potem chce je do fontanny wrzucać, a tu fontanna na każdym roku normalnie ubaw niezły.
Zdjecie wstawie jak ogarna jak bo sie nameczyla i mi nie wyszlo a teraz do pracy trzeba mykac.
Milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897749 przez Ania14.09
witajcie ! nie dam rady wszystkim odpisać, bo mam ostatnio trochę latania.
W maju byłam na urlopie, w Norwegii, więc nie było mnie prawie dwa tygodnie, w czerwcu mąż pojechał na iron meiden do poznania i też wziął parę dni wolnego, a w lipcu idziemy na wspólny urlop, więc niania ma mało godzin, i zaczęła sapać, że nie tak się umawialiśmy, że jak tak mało ma zarabiać, to ona rezygnuje, więc na gwałt żłobek. A nabór do żłobków już się zakonczył. Tylko w dwóch żłobkach przyjeli nas na listę rezerwową. Ale w międzyczasie, ustaliliśmy, ze na okres urlopowy daliśmy niani jeden dzień więcej, żeby miała więcej godzin ( bo jeszcze dwa dni w tygodniu był mój tata-obecnie jest jeden dzień) Więc się zgodziła, i jest nadal,ale postanowiliśmy, że jak bedzie ten żłobek, to go dajemy. Mówię, tu o żłobku publicznym, bo prywatnie zaczynają się od 900zł.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


też trzymam kciuki za spotkanie, i czekamy na foty

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897827 przez siteczko
Poniżej link do zestawienia roczkowego:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


W końcu się udało :) Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość :) Mam nadzieję że na dwa latka szybciej mi to pójdzie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897860 przez kasia7775
Siteczko super wyszło :) już mam tapetę na pulpicie :)

Ania to faktycznie wesoło macie. A rodzice tego chłopaka to jacyś dziwni wg mnie. Rozumiem jeszcze gdyby to była przypadkowa znajomość, ale przecież byli wcześniej razem. Ceny żłobków porażające :blink:

Chasiami z tego co pamiętam to Mustella miała dobre kremy przeciw rozstępom. Ale tak szczerze to one i tak nie uchronią. Ja niczym nie smarowałam i nie mam rozstępów po 3 ciążach, a niektóre dziewczyny smarują a i tak skora popęka.

Toska u nas też ostatnio kamyki na topie :) tylko fontanny nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897863 przez PolaL
Chasiami nie wiem co używałaś ja na a raczej przeciwko rozstępom używałam zwykłej oliwki i smarowałam brzucholka. Ale to jest tak jak pisze Kasia jak masz skłonność to i tak będziesz miała niestety rozstępy.

Siteczko jak już pisałam na FB warto było poczekać :P rewelka wyszedł roczek :kiss:

A ja sie szykuję na wyjazd weekendowy pod namiot :silly: ekipa prawie dogadana. Wczoraj część rzeczy wrzuciliśmy do bagażnika i .... obu jutro szybko minął dzień w pracy :P


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898065 przez czajusiątko
Siteczko jesteś wielka, naprawdę rewelacyjnie to wyszło :kiss: fajnie, że Tymek tak spokojnie przespał nockę bez Was. Ja jakoś nie widzę Oliwii w takiej sytuacji... :huh: ba lubi nawracać

Agnessa jak Maksiulek?? Mam nadzieję, że już zdrowiutki :kiss: a Ty Kochana jak?? angina to paskudna sprawa i chyba lubi nawracać...

Chasiami to wcześnie lekarka zauważyła tego "luloka". Fajnie, Ala będzie się pewnie opiekowała braciszkiem :) a co do rozstępom to też mi się wydaje tak jak mówią dziewczyny, że to zależy od skóry. Podejrzewam, że jak nie zrobiły Ci się w pierwszej ciąży to i teraz nie będziesz ich miała :)

Ania trudna sytuacja z tą nianią, oby wyszło ze żłobkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898167 przez makrelcia
taska zgadza się. Z Chasaimi trafimy razem na styczniowe mamuśki :) Tak jakoś się złożyło :D

chasiami ja smarowałam zwykłą oliwka ale jakoś niezbyt systematycznie i rozstępy mam. Nie jakieś oszałamiające ale są. Spodziewam się kolejnych :)
Ale szybko dojrzała lekarka płeć. Ja nie wiem czemu obstawiam u siebie drugiego chłopaka :) ale gdyby była dziewczynka...ech chciałabym :)

siteczko przepiękne !!
PolaL przyjemności pod namiotem

u nas szara rzeczywistość. Dzisiaj wróciłam do pracy :/ Nie chce się strasznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898216 przez PolaL
Zaczęłam odliczanie do wyjazdu namiotowego ... szefowa zamyka dzis biuro o 1h wcześniej :silly: i słoneczko za oknem .....

A jak tam pogoda u Was ? weekend zapowiada sie słoneczny ?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #898262 przez makrelcia
PolaL u nas mega słoneczko. Zapowiada się upalny weekend. Też już szykuję basen na działeczkę :)
Ale Ci się poszczęściło z tą godzinką :d Przyda się na wyjazd :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899163 przez makrelcia
jak po weekendzie ??
jak się miewacie ?
jak dzieciaczki się mają?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #899181 przez agnesssa
Dzień doberek :cheer:

Chasiami Gratuluję synka, fantastycznie że parka będzie :)

Siteczko Maksia zestaw do spania, to didi, pielusia, podusia i kocyk, czasami jeszcze misiu :lol: A zestawienie wyszło genialnie :cheer:

Toska Ciesze, się że wszytsko jest ok, mam nadzieję, że szybko dołączysz do Chasiami i Makrelci :)

Ania Mam nadzieję, że u Madzi się ułoży jak najlepiej dla niej, oby chłopak nie dał się zdominować mamie i sami z Madzią podejmą decyzję :)

PolaL Mam nadzieję, że weekend udany :)

Czajusiątko A no w końcu u nas lepiej :) Maksiu już w czwartek nie wymiotował i było coraz lepiej, minie i męża antybiotyk szybko postawił na nogi bo w weekend już się czuliśmy dobrze :)

Makrelcia
Nie dziwie się, że Ci się pracować nie chce... ;) A do kiedy byś chciała pracować?

U nas też upalnie cały weekend. W piątek przyjechał nasz przyjaciel, chrzestny Maksia i w sobotę razem pojechaliśmy do Władysława, bo tam z kolei mój szwagier jest na urlopie, było super. Maksiu był taki szczęśliwy w tak dużej piaskownicy z tyloma osobami chętnymi do zabawy :silly: A w niedzielę, był relaks na tarasie z basenem i książką w ręku :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #899460 przez czajusiątko
U nas weekend też super słoneczny :)

Makrelcia a Wy jak po weekendzie?? no właśnie do kiedy planujesz pracować??

Polal jak wypad pod namiot??

Agnessa dobrze, że Was w końcu opuściły choróbska :) Oliwia też już uporała się z kaszlem i wyniki żelaza też miała w porządku :woohoo:

My w niedziele byliśmy w ZOO. Oliwia była przeszczęśliwa, bardzo jej się podobało, to był naprawdę bardzo udany wyjazd ;) dziś z kolei prawie cały dzień spędziła w basenie B)
A i ostatnio ma fazę na " a cio to to to jest???" :laugh:

Sandra gdzieś Ty??? brak nam tu Ciebie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl