BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

9 lata 10 miesiąc temu #905434 przez kasia7775
Czajusiątko numer mam :) Spakuj też grubsze rzeczy, bo nad morzem to różnie :P Koleżanka pojechała w poniedziałek z dwójką dzieci i mieli być do piątku. Tak ich przewiało, zmarzli na amen, a żadnych bluz nie brali, no bo u nas przecież gorąco :) Na letniaka. Kwatery od ręki nie znaleźli, a jak już znaleźli to mieli dość wszystkiego i wrócili do domu

ummi masz rację, rodź w sierpniu - najlepsze dzieci to sierpniowe hehe

A z uśmiechem Oliwiera to macie rację, jak już płacze, to wiem, ze coś poważnego się dzieje. Córka mówi, że z nim to trafiliśmy główną wygraną na loterii :laugh:

Agnssa Oli psów nic się nie boi, no ale wychowany z psem. Żebyś widziała, co z naszym wilczurem wyprawia :P Nawet chciał na nim jeździć ostatnio :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #905567 przez PolaL
Kasia główną wygraną :woohoo: i to chyba za mało powiedziane. Pokazałam koleżance zdjęcie Oliwiera zapuchniętego i pierwsze co powiedziała to ale zobacz jaki uśmiechnięty :)\

My na razie nie dajemy się Ospie, bynajmniej taka mam nadzieję. :kiss: Zmykam bo szefowa idzie ...


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #905830 przez Jussstyś
Agnesssa na spotkaniu bylo na prawde super, no i najwazniejsze, ze nasze dzieciaczki sie polubily:-) . No nam kobietom to dnia by zabraklo zeby sie nagadac, a zdjecia doszly i sa swietne:-) . Bardzo milo bylo sie spotkac, Maksiu robi urocze minki i w ogole tak jak juz Ci mowilam zdjecia nie oddaja jego uroku :-) . W Rowach pogoda piekna caly czas swieci sloneczko i jest cieplo wiec korzystamy i jak najwiecej przebywamy na plazy:-)
A ta moja lobuziara nauczyla sie mowic Maksiu i teraz chodzi i pyta gdzie Maksiu to musze jej tlumaczyc za kazdym razem:-)
Agnesssa to musimy sie znowu spotkac, moze za rok?:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #905873 przez agnesssa
Czajusiątko Twój nr już mam wyślę Ci sms-a żebyś miała i mój i mogła dać znać co gdzie i kiedy :cheer: Mam nadzieję, że wyniki Oliwki dobre :)

Kasia Maks też się nie bał, ale po tym incydencie się mu odmieniło i to do tego stopnia że na klacte schodowej od razu woła opa i mówi że Masiu boi pieska, tak pamięta :unsure:

Jussstyś Świetny pomysł :D My na pewno będziemy się wybierać do Rowów w przyszłym roku więc może uda się zgrać :) Fajnie, że Julcia woła Maksia :silly: Maksiu też jak chodziliśmy jeszcze po Rowach to pytał a gdzie Julka B)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #906107 przez Jussstyś
Agnesssa to znaczy ze dzieci sie polubily jak tak sie pytaja co chwile:-) My prawdopodobnie tez do Rowow bedziemy jechac, to moze akurat sie zgramy tak jak w tym roku:-). Tylko, ze u nas najgorsza jest jazda samochodem 670km prawie 8 godzin:-), ale trzeba sie poswiecic:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #906509 przez agnesssa
Ale tu ciszaaaaaaaaaaaaaaaa Halo Halo, żyjecie jeszcze czy upał Was wykończył :woohoo: B) :cheer:

Jeszcze tylko dwie godzinki i zaczynam urlop :laugh: Jestem tak pozytywnie nastawiona że mnie wszystko cieszy :P

Jussstyś
No km macie od groma, ale z tego co opowiadaliście to trasa nie była taka zła ;)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #906572 przez Jussstyś
Agnesssa tak droge mielismy cudwna, najpierw autostrada, pozniej ekspresowka, nastepnie drogi szybkiego ruchu i tak w kolko. I tak w 8godzin dotarlismy nad morze :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #906719 przez czajusiątko
Justys 8 godzin to naprawdę podziwiam, zwłaszcza Julkę ;) a jechaliście w dzień czy nocą?? my w sumie jechaliśmy niecałe 6 z dwoma przerwami, ale też całkiem fajnie droga minęła.

Pogoda jest super, Oliwia przeszczęśliwa. Trochę jest zmierzła, bo ta ostatnia trójka jej dokucza, ale i tak jest kochana. Przyjechaliśmy na żywioł, bo nie zarezerwowaliśmy wcześniej miejsca, ale po godzinie szukania znaleźliśmy. Trochę drogo ale mamy piękny pokój z aneksem i łazienką :)

Kasia no i jak z Wami??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #906782 przez Jussstyś
czajusiatko w nocy, wiec Julka droge przespala, dopiero ok. 7 sie obudzila ale nie marudzila:-) gorszy bdzie powrot bo w dzien ale damy rade:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #907144 przez Ania14.09
Ja się melduję po wakacjach. Było cuuudownie. Nie nudziliśmy się jak w tamtym roku i postanowiliśmy za rok jeszcze raz tam przyjechać, bo nie obejrzeliśmy wszystkiego. Miejsce gdzie mieszkaliśmy naprawdę przyjazne dzieciom, plac zabaw, ludzie bardo mili-pierwszy raz tak mieliśmy, pokoje czyściutkie. Filip czuł się też super, piechur z niego niezły. Choć czasami bywało ciężko, bo podobnie jak wasze dzieciaczki uciekał, nikogo się nie boi, my w jedną stronę, on w drugą, niektórzy dla żartu chcieli go zabrać, więc on dawał rączkę i szedł, ..... B)
A byliśmy w miejscowości Szczytna, Kudową Zdrój, a Polanicą Zdrój.
Podróż też Filip zniósł nad wyraz dobrze,
Gratuluję spotkania :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #907146 przez Ania14.09

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #907147 przez Ania14.09




zdjęć ze czterysta, trudno było się zdecydować, więc sorki, że aż tyle nas ;)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #907204 przez PolaL
Aniu widze że wakacje super się udały - no i wiem po kim Filipek ma taki fajny busz na głowie :D


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #907305 przez PolaL
No to pokażę nasze jeziorkowe wypoczywanko

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #907603 przez PolaL
Zapomniałam wczoraj dodac jeszcze jedno zdjęcie, a właśnie widzę jaki mamy straszny ruch na forum ... rozumiem wakacje :S a ja jeszcze 3 tyg. :(
No ale dorzucam Gabi z jej pierwszym samodzielnym make-up :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl