BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 11 miesiąc temu #387496 przez Jussstyś
agnesssa ja wiem, że teraz dziecko przybiera mniej :) lekarz się śmial tak tylko :)
Powiedzcie mi czy rozpulchniona szyjka to coś złego? Bo podczas badania lekarz powiedział, że mam rozpulchnioną szyjkę :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387502 przez makrelcia
Justyśś przed porodem wszystko puchnie i nabiera wody. Mi lekarz powiedział, że jak się rzpulchnia to pomału przygotowuje się do porodu. A to już pomału czas na to :)

aganio ja zamawiałam pieluszki na allegro. Na początek 3 paczki tych dla noworodków bo nie wiem jak długo będę ich używała. Ale cenowo taniej wychodzi na pewno. Zwłaszcza jak się dużo zamawia. Ja zamawiałam takie : allegro.pl/pieluchy-pieluszki-happy-newb...szt-i2450889266.html Zresztą całą masę rzeczy kupiłam u tego sprzedawcy. Tylko czekam aż dotrą do mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387506 przez aganio87
Makrelcia a jaki przewozik tj. jaką firmą kuriersą przesyłane są te rzeczy bo nie zauważyłam na tej stronie...????




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387512 przez agnesssa
Aganio najlepiej sobie policzyć ile wychodzi za pieluszkę, w tedy wiesz czy się opłaca ja kupiłam w relu na promocji i mi wyszła jedna pieluszka za 46groszy, ale koło 50groszy to też się opłaca, a tu wyszło ponad 60 wiec chyba średnio :huh:

Siteczko mam nadzieję, że teraz już Ci lepiej :)

Jussstyś to dobrze, że żartował, bo już myślałam, ze tak na poważnie :blush: :silly:

Doszedł mój szlafrok i ten staniczek i jestem zdziwiona, bo stanik jest mi dobry i nawet jak biust jeszcze urośnie to będzie git, tylko że na ulicę nie wyjdę w tym staniku, bo bez fiszbin to się cycki nie trzymają blisko siebie :silly: :silly: Jeżeli wiece o co mi chodzi ;) Za to szlafrok kupiłam w największym rozmiarze i tak nie mogę objąć brzuszka :huh: Ale trudno większego nie było :dry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387522 przez makrelcia
aganio a nawet nie wiem jakim kurierem to idzie. Ale w mailach coś było o UPS :) MAm nadzieje, że jutro wszystko dojdzie :D

Co polecacie na skurcze łydek ? Bo co noc budze się z bólu tak mnie łapie :( A na dodatek cały dzień później kuśtykam bo mnie te mięśnie tak bolą :( Już biorę 4x1 aspargin. Ale w zasadzie od czasu jak go biorę to mam te skurcze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387532 przez PolaL
Makrelcia mi wczoraj lekarz właśnie przepisał na skurcze Aspargin mam brać 2 tabletki 3 razy dziennie. A jak będzie poprawa to już obniżyć dawkę do 1 tabletki.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387536 przez Ania14.09
Aganio- masz super brzuch. Nie jest nisko, tylko tak układa ci się macica. Kiedyś "stare baby" mówiły, że tak nisko jest na chłopaka :laugh: teraz jak wiadomo już w ciąży, to nikt nie spekuluje

Makrelcia poleciłaś super sprzedawcę na allegro, chyba sama skorzystam
Mnie też bolały łydki bardzo i powiedziałam w szpitalu. Dali mi na to Asmag- jest to magnez z dodatkami i nie drogi. Mi pomogło

Anulka- chyba musisz przyzwyczaić się do chrapania :) takie uroki ciąży. Jak byłam teraz w szpitalu, była taka już do rodzenia chyba 37 tydzień, co w nocy nam spać nie dawała przez chrapanie. Mówiła, że nie ma na to siły, jakiś ucisk czy coś...czasami tak bywa. Po porodzie przejdzie :)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387556 przez aganio87
maklercia jak dojdzie to sie pochwa;l bo już też sobie upatrzyłam pare rzeczy od tego sprzedawcy :)

a ja na skurcze biore magnez rozpuszczalny z biedronki taki przy kasach jest i mi pomaga:)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387572 przez moniab26
makrelcia je też wszystkie drobiazgi, pieluszki, podkłady itp kupuję u tego sprzedawcy - już mam wszystko wybrane, czekam tylko na przelew z Zusu bo wyszło tego za ponad 300 zł


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #387892 przez andra88
Hej mamusie!

Spędziłam wczoraj piękny dzień w Krakowie, pogoda była piękna, indyjskie jedzonko takie sobie;/, żałowałam później że nie poszliśmy do naszej 'starej' indyjskiej restauracji bo tam jest jedzonko mega! Nachodziłam się wczoraj i dziś mnie nóżki bolą ;/

U nas pochmurno dziś ;/ Mąż w domciu więc zrobi obiadek a ja mam cały dzień błogiego lenistwa :D :silly:
Wczoraj przyszła pościel- jest piękna! Już chcę łóżeczko ubrać :D hihi

makrelcia dobrze kochana że nie masz cukrzycy! :)
Ania14.09 bidulko ale Cię nastraszyli, ale cieszę się że już jest lepiej!

torby do szpitala jeszcze nie mam spakowanej :silly: Nawet samej torby jeszcze nie kupiłam :silly:
Ukradnę Wam linka i też zakupię rzeczy u tego sprzedawcy :D Zaraz zabieram się za zakupy:P

Miłego dnia kochane!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387919 przez MADZIA7
Witajcie :laugh:

Andra88 cieszę się, że podobało Ci się w Krakowie, to moje rodzinne miasto, z którym czuję się bardzo zżyta i jest tu sporo takich ciekawych miejsc:) Wrzuć fotkę pościeli:)

Makrelcia przeglądałam stronę, którą polcasz i faktycznie fajne rzeczy ma ten sprzedawca, ja na pewno zamówię od niego ten aspirator do noska Frida, bo czytałam sporo pozytywnych opinii o nim.

Ja biorę stale Asmag Forte, czyli magnez, ale jak magnezu brakuje, to raczej drga jakiś mięsień, u mnie powieka, a na skurcze to podobno potas jest dobry, który jest w pomidorach i soku pomidorowym. Jem codziennie 1 lub 2 pomidory i w sumie też mam skurcze, ale niewielkie i rzadko.

Aganio ale masz brzuszek ładny i chyba poza brzuszkiem wogóle nie przytyłaś, bo taka zgrabna jesteś.

Dziewczyny, czy macie żylaki na nogach albo popękane naczynka? Mnie na lewej nodze zrobiła się taka siateczka z żyłek, która ostatnio trochę zsiniała i napuchła, czy to już żylaki?

Patys mam podobny dylemat jak Ty parę dni temu, jutro zakończenie roku moich "większych dzieciaczków" i ich rodzice prosili, żebym przyszła, bo chcą podziękować za wspólne lata, a ja jutro do szpitala idę do poradni dla cukrzyków i mam się nastawić na pół dnia z głowy. A Tobie udało się z nimi pożegnać?

Miłego dzionka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387931 przez patys
madziaja w koncu się zdecydowałam na pójście i było bardzo miło moje 6 latki tańczyły poloneza, było przedstawienie a potem w klasach poczęstunek, jeden tata z grupy zrobił wielki tort z napisem "Niedźwiadki górą"- to nazwa mojej grupy w przedszkolu:)potem my z drugą nauczycielką dziękowałyśmy a potem oni nam:) miło bylo ostatni raz razem posiedzieć i powspominać.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #387996 przez aganio87
Andra i Madzia zazdroszcze bo nigdy nie byłam w Krakowie może jak dzieci sie urodzą męża namówie na wycieczkę :)

Makrelcia jak zaczęłam szukać na tej aukcji to mąż sie złapał za głowę ze tyle kasiurki a ja że niech sie cieszy bo przez internet taniej wychodzi bo raz tylko za przesyłke płaci a reszte ma w tańszych cenach.... :)

Madzia faktycznie tylko w brzuchol jak na razie mi "poszło" 10 kg a z tyłka i z nóg mi zjechało :)




[*] 6.11.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388004 przez agnesssa
Hej dziewczynki :)

Chłopek rodzi w końcu :) Ma już rozwarcie na ok 7cm więc prawdopodobnie dzisiaj będzie już miała (chyba) Marcelka przy sobie :lol:

Andra
szkoda, ze indyjska nie wyszła jak miała, ale za to fajny dzionek spędziłaś :woohoo:

Aganio
no to nieźle Ci ciąża służy :) Ja w sumie przybrałam 2 kg i jak na razie ciuchy noszę ciągle te same :) Ale jeszcze całe dwa miechy, wszystko można nadrobić :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #388013 przez chasiami
A tak właśnie myślałam dzisiaj o niej (Chłopek), że kurcze po terminie i jeszcze nic.
Ja dzisiaj przeczuwam, że jakiś dobry dzień się zapowiada :) Trzymam za nich kciuki! :)

Ja chyba w niedziele pojade do Ustronia nad wode ale tylko poleżec, bo jak mam cały czas lezec to co zrobie.
Mąż wymyślił, że nad wodą moge sobie leżec i leżec bez konca :) więc nie powinno ani mi ani

Andra88 ja też czekam na zdjęcia pościeli :)

patys MADZIA7 moja mama też pracuje w przedszkolu, ale przez to, że ten palec ma przecięty to też będzie tylko na pozegnaniu, no cóz zrobic :(
Wogole moja mama jest załamana bo powiedziała ze jak będzie maleństwo zamiast mi pomóc to ona pojdzie na operacje - i będzie miała naciągane ścięgna żeby mogła ruszac normalnie tym palcem. No nic nie zobi, zdrowie najważniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl