BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 10 miesiąc temu #388039 przez angel20232
cześć Mamusie :) jak tam mija dzionek?? mnie jak zwykle leniwie, chociaż po południu wspólnik zabiera mnie do pracy, bo musi dłużej posiedzieć i dokońćzyć co zaczął...

mam pytanie z innej beczki, nie wiem czy już poruszałyście ten temat, ale zaczynam się martwić, bo nie mam jeszcze siary, a moja przyjaciółka w 18 tc ma... zastanawiam się czy to ja się zepsułam i czy będę mogła karmić maluszka piersią, czy jeszcze mam czas... może macie więcej doświadczenia niż ja... bo martwie się tym okropnie, z resztą jak wszystkim co dotyczy mojego Filipka ;)

ho ho, to już pierwsza mamusia się posypała, trzymamy kciuki za Chlopka :)

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388045 przez PolaL
Angel20232 co do siary to mi też nie leci ale przy pierwszym dziecku też mi nie leciała a problemów z karmieniem nie miałam zadnych.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388046 przez 26joanna
Cześć dziewczyny :)
Dawno nic nie pisałam ale czytam Was na bieżąco . Lusia wczoraj miała zakończenie roku szkolnego i od dzisiaj wakacje! Dziwne uczucie , nigdzie nie muszę się spieszyć , ani iść :P Od jakiegoś czasu "wije gniazdko" i chodzę sprzątam , robię miejsca , przekładam itp :lol:
Torby do szpitala nie mam spakowanej , bo mam tylko rzeczy dla dziecka , nie mam nic dla siebie , ani z kosmetyków i pieluch dla maluszka :P Wiem ze na pewno muszę spakować wieeelki krem do twarzy ( najlepiej najtłuściejszy ) i balsam do ciała bo po porodzie , jak "zeszły" ze mnie wszystkie wody , miałam tak wysuszona skore ze moja mala próbka kremu starczyła na raz :laugh:
Sudocrem jest b. dobry ale mimo wszystko na codzien będę używać zwykłej oliwki a przy odparzeniach ( mam nadzieje ze ominą) tormentiol , który jest rewelacyjny :blink:
Brzuch mam jak aganio :silly: może w końcu zrobię zdjęcie to wrzucę wam , wielka wille z basenem mojego synka :lol: kopie cały czas w prawy bok , który już mnie bardzo boli , bo raczkami macha w pęcherz a nogami kopie w bok , jaka on ma pozycje!?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388053 przez Jussstyś
Hej dziewczynki :)
Mi dzisiaj jakoś od rana spać się chce, chociaż obudziłam się po ósmej :huh: naszykowałam już dla mężusia obiadek i czekam, bo o 14 wraca z pracy :)
A co do zdjęcia brzuszka, to miałam zrobić i wstawić, ale jakoś nie mogę się zebrać :huh:
Z resztą ja teraz żyję przeprowadzką, bo w środę zacznie się bieganina, i w ogóle nie wyobrażam sobie tego :dry:
Ale od rana moja córeczka kochana kopie, daje znać o sobie :)
26joanna mnie moja córcia kopie zazwyczaj w lewy bok, a jak się położę właśnie na lewym boku, to kopie mnie po żebrach i muszę się obrócić na prawy :) a jak się wypina to aż mnie skóra boli :) ale kocham to uczucie i podejrzewam, że po urodzeniu będzie mi tego brakowało ;)
Angel20232 co do siary, to mi raz poleciało, bo obudziłam się i miałam lekko mokrą piżamę i strupki na sutkach, ale teraz na razie spokój, więc się nie martw każda z nas jest przecież inna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388054 przez agnesssa
Chasiami pewnie, że jedz i odpoczywaj kochana :kiss: :kiss:

Angel ja nie mam siary i z tego co wiem to normalne, że u niektórych pojawia się już w ciąży, a u innych dopiero po porodzie, ale to nie oznacza, że nie będziesz miała pokarmu :)

Joanna krem do buzi, faktycznie o tym bym zapomniała a ja bez kremu jak bez ręki :huh: Mój maluch ma podobną pozycję, bo też w prawy bok wiecznie kopie albo w pęcherz :silly:

Ale się dzisiaj kijowo czuję, jestem zmęczona jak bym całą noc na orała pole :huh: Normalnie usnę na siedząco, do tego jestem taka ociężała, jak wieloryb :silly:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388057 przez makrelcia
sprzedawca może i fajne rzeczy oferuje ale długo to trwa. Ja zamawiałam w czwartek i od razu zapłaciłam a przesyłki nadal nie ma. A tymbardziej, że kurirem miało być to powinno być szybko. No ale zastrzegł sobie, że do 5 dni roboczych może to potrwać więc cierpliwie czekam :)

Co do siary to też jeszcze nic nie mam :( A zastanawiałyście się czy kupić laktator ?

Mój mały cały czas w lewy bok kopał a od paru dni to gdzieś do góry mnie kopie. Chyba się okręcił główką w dół :)

Dzwoniłam do mojego dr w sprawie tych łydek. Kazał zwiększyć aspargin i dużo pić. Ponoć się odwadniam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388062 przez makrelcia
Mój brzuszek :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388066 przez agnesssa
Makrelcia ale masz śliczny zgrabniutki brzuszek :) I super wyglądasz :lol:
Nie wiedziałam, że skurcze mogą łapać od odwodnienia :huh: Mnie też w nocy łapią w łydkach ale takie do przeżycia :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388067 przez andra88
Nie chciało mi zaskoczyć forum ;/
Co do siary to poleciało kilka razy, teraz zrobiły mi się strupki i siara nie leci jak narazie.
ja za same pierdołki u tego sprzedawcy wydałam przeszło stówkę ;/ a jeszcze nie mam kosmetyków dla małego ani dla mnie ;/ do tego musze kupić jeszcze koszulę i szlafrok, kocyki ahhh jest tego jeszcze ;/ o ubrankach i wózku nie wspomnę ;/

Oglądałam ten film co podałyście linka, aż się popłakałam- piękny!
Zaraz mężuś wróci :D Idę robić obiadek, dziś placki ziemniaczane z gzikiem :lol:

A to pościele które zamówiłam- niebieski z misiem jest z ochraniaczem na łóżeczko:




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388069 przez andra88
ohhh dwa te same zdjęcia wrzuciłam ;/

to jest ta druga pościel:

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388070 przez andra88
makrelcia piękne zdjęcie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388073 przez kasia7775
cześć laseczki :)

Makrelcia śliczny brzuszek :)

Ja też zamawiałam u tego sprzedawcy, szybko przyszło GLSem i jakościowo fajne rzeczy.

Może nie uwierzycie - moja kuchnia jeszcze nie dokończona. Dzisiaj był znowu hydraulik, bo zlew ciekł :(
Meble mieli wczoraj dowieźć, przełożyli :angry: na jutro. Szału można dostać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388076 przez agnesssa
Andra mi się podobają własnie w te żyrafki i pewnie takie poszewki jeszcze dokupię :woohoo: A jak gatunkowo :unsure:

Kasia MASAKRA z tą Twoją kuchnią :huh: Mam nadzieję, ze już jutro Ci skończą :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388090 przez Jussstyś
makrelcia śliczny brzusio :) taki zgrabniutki :):)
andra pościeliki ładne, tylko jak gatunkowo? żeby nie drapały, bo moja bratowa kiedyś zamówiła na allegro i strasznie drapały :huh: ale ogólnie to ładne wzorki :)
kasia to rzeczywiście nie masz za wesoło z tą kuchnią, ale miejmy nadzieje, że niedługo to zrobią :)
Myślę, że też się skuszę, żeby zamówić coś u tego sprzedawcy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #388095 przez kasia7775
Dzieciaki połamały mi suszarkę na ciuchy, wczoraj szukałam nowej. Mieszkam w takiej dziurze, ze nic tu nie ma :P :cheer: W Biedronce i Lidlu jakieś dziwne, trzypiętrowe :unsure: chyba tylko na ciuszki dla bejbika? No i zas na Allegro zakup :silly:

Andra takie sama żyrafki mam na pieluszkach :P

:woohoo: Zaczął się ósmy miesiąc :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl