BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 10 miesiąc temu #388112 przez agnesssa
CHLOPEK URODZILA SLICZNEGO SYNUSIA O 13.20 WAZY 3600 57DLUGI MA CIEMNE WŁOSKI I OCZKA






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388118 przez kasia7775
Super !!!!!
Chłopek gratulacje :kiss: :kiss: :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388144 przez andra88
Gatunkowo dobre, tak mi się wydaje- zobaczymy po praniu jakie będą :silly:
Chlopek GRATULACJE! wkońcu się doczekałaś kochana!

kasia7775 też widziałam pieluszki w te żyrafki :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388145 przez patys
hej dziewczyny mnie też spanie dzisiaj ogarnęło i położyłam się niby na chwilke a spałam od 13 do 15 :laugh: przez chwile jak coś chyba było z naszym forum nie tak bo nie mogłam wejsc pomyslałam sobie że strasznie by było smutno gdybyśmy nagle musiały urwać kontakt bo np forum już nie będzie....to forum to już nieodłączna część naszej ciąży :lol:
mnie na skurcze łydek pomagała gorzka czekolada i kakao i to właśnie poleciła mi gin...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388172 przez Jussstyś
Super! :) Chłopek gratuluję synusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388201 przez PolaL
Agnessa chcę się pokusić na twój torcik i nie mogę doczytać ile potrzeba mleka na rozpuszczenie tej czekolady. I rozumiem że tą czekoladą mam poprzekładać torcik?


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388216 przez agnesssa
PolaL odrobinę tego mleka, żeby tylko czekolada się miała w czym rozpuścić nawt e 1/4szklanki może nawet ciut mniej ja daje :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388255 przez Sandra85
Witam :) Ja tez kolo poludnia mialam problemy z zalogowaniem sie :( Dobrze,ze juz jest w porzadku :) Chlopek Gratulacje :ohmy: :ohmy: :side: :kiss: :ohmy: Wreszcie sie doczekalas Syneczka :laugh: :side: :kiss: Kasia wspolczuje z ta kuchnia,chyba Ci ja robia w hiszpanskim stylu,bo tutaj wszystko na jutro odkladaja :silly: Andra bardzo ladne te poscieliki,ja tez kupilam pieluszki w te zyrafki :) Makrelcia brzuszek masz sliczny i rzeczywiscie podobny do Aganio,obie macie super figurki,tylko brzuszki jak pileczki :blink: Patys nawet nie strasz,co ja bym czytala,jakby tego forum nie bylo :unsure: Chyba by mi bardzo brakowalo wszystkich mamusiek :dry: Nawet nie bede o tym myslec,dobrze,ze mozemy byc tu razem :kiss: A ja jutro mam wizyte u gina,zobaczymy co mi powiedza(ostatnia trwala 1minutke),mam nadzieje,ze chociaz mnie zbada :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388264 przez chasiami
Chłopek No nic tylko pogratulowac trzeba! Ma juz swojego szkraba ze sobą, my jeszcze 2 miesiące.

A mówiłam wam ze dobry dzien się zapowiada!
Chłopek urodziła
Ja zdałam te dwa nagorsze egzaminy!
Jeden na 4 a drugi na 3+, oceny nieważne, ważne ze zdane.
Tak więc melduję ze czeka mnie obrona 24 lipca :) (będę w 35 tygodniu, może byc ciekawie :))

PolaL Agnesssa smaka narobiłyście mi tym torcikiem!!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388268 przez kasia7775
chasiami gratuluję zdanych egzaminów :kiss: Obrona tez pójdzie ci jak po maśle :lol:

Sandra współczuje, nie wyobrażam sobie życia na obczyźnie. Dobrze, ze jesteś z nami :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388312 przez agnesssa
Chasiami gratuluję :lol: Wiedziałam, że zdasz :kiss: a obrona to pikuś :kiss: :kiss: W razie co zawsze możesz powiedzieć, że właśnie zaczęłaś rodzić hhehe

Czami się zdarza, że forum się zacina, ale czuję się w tedy jak bez ręki :silly: Człowiek się zżyje a tu by wszystko zniknęło :ohmy:

Dzisiaj dostałam wymieniony element od łóżeczka i mąż już skręcił, nawet prowizorycznie włożyłam pościeliki i o to efekt :woohoo:


Ten pokoik jest bardzooooo malutki ale łóżeczko się zmieściło :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388321 przez chasiami
agnesssa wygląda to przepięknie! mam tą samą pościel ale pomarańczową :) a chciałam zapytac o baldachim. Dziewczyny kupujecie baldachim do łóżeczka? Ja chyba będę musiała bo łóżeczko bede miała blisko okna.

Moja mała ma dzisiaj już chyba 4 raz czkawkę po 20 min nawet. Tak się zastanawiam czy to nie jest męczące dla niej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388324 przez agnesssa
Chasiami mi się baldachimy podobają, ale ten pokoik na prawdę jest tak mały, że bez sensu montować baldachim u mnie :huh: :huh:

Co do czkawki to czytałam, że dla naszych maleństw najlepsze ćwiczenia na przeponę i nie męczy ich to tak jak dorosłego człowieka, więc mam nadzieję, że to prawda :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388350 przez moniab26
No to mamy pierwszego syneczka, hehe one wszystkie będą takie troszkę nasze wspólne bo wszystkie razem chodzimy w ciąży :laugh:
chasiami ja nie kupuję baldachimu chociaż podoba mi się łóżeczko z baldachimem ale słyszałam od kilku mamuś, że jak jest ciepło w domku to maleństwu jest duszno pod baldachimem i strasznie się poci, kupiłam tylko moskitierę na łóżeczko


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #388577 przez moniab26
Dzień dobry ,
co tu taka cisza od wczoraj - chyba wszystkie świętujecie pierwsze rozpakowanie :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl