- Posty: 821
- Otrzymane podziękowania: 19
- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
- chasiami
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- 21.08.2012 - Alicja i czekamy na Paulinkę :)
Nie spałam od 2 w nocy, zaczeło się od bólu w odcinku lędźwiowym (jak na okres), a potem skurcze co 3-6 min, ale takie, że ledwie je wyczuwałam, bardziej boli mnie ten kręgosłup. Nie spałam do godziny 5 rano, poszłam pod prysznic (tak doradziła mi gin, że jak coś zacznie się dziac to pod prysznic, bo może przejśc, może byc to fałszywy alarm) pod prysznicem przeszły skurcze, ale kręgosłup dalej boli, do teraz.
Z tego wszystkiego normalnie jestem już głupia, najlepiej by było jakby wody odeszły i trzeba było by jechac tak czy siak.
Wiem, byc może znów panikuje, może to były skurcze przepowiadające.
No nic dziewczyny będę wam dalej relacjonowac co i jak, bo sama nie wiem co z tego wyjdzie.
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Lui
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- :)
- Posty: 204
- Otrzymane podziękowania: 0
ja na pewno chce zacząć od karmienia piersią
ale już posłuchałam, jak to nie które biorą ze sobą do szpitala tabletki (na receptę - na wstrzymanie laktacji ) które lekarz nigdy nie zapisał by swojej żonie..
makrelcia smaruj rozstępy specjalnymi maściami a powinny być jeszcze mniej wtedy widoczne, tzn. na pewno w ogolę będą mniej widoczne po ciąży niż teraz
moniab26 faktycznie 38 tydzień, cóż to dwa tygodnie do końca
Jussstyś u nas też wczoraj na żwirowni..
Ja poczekam z kolkami, zobaczę co będzie to wtedy będę się martwić (na razie nic nie kupuje). Wczoraj przyjechała moja siostra, cały przedpokój mam ciuszków po jej Córeczce (od najmniejszych tak do półtora roku) więc zabieram się za porządkowanie (nie wiem gdzie ja znajdę miejsce
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- MADZIA7
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 504
- Otrzymane podziękowania: 0
Justyś faktycznie strasznie przykra sprawa, też się tym przejęłam, czasem życie wydaje się bezwględne; staraj się o tym nie myśleć, żeby się nie dołować.
Chasiami to może już faktycznie lada moment. Mnie w te upały też się zdaje, że wkrótce urodzę, choć lekarz mnie uspokajał, ze jeszcze nie tak prędko i mam nadzieję, że się nie mylił, bo mam dopiero 35 tydz., ale mówił, że za 2 tyg. dzieciątko będzie już gotowe do wyjścia na świat:)
Patys ale fajnie, że tak sobie świętujecie w restauracji! My mamy jutro 2 rocznicę ślubu, masz jakieś pomysły na niespodziankę, bo z tego co kiedyś pisałaś, to masz ciekawe pomysły:) My sobie nie kupujemy na takie wspólne święta typowych prezentów, jak na urodziny, imieniny, tylko szykujemy jakieś niespodzianki. Na pewno upiekę torcik czekoladowy, za którym mój mąż przepada i może coś jeszcze wymyślimy...
Lui ja też zaczekam z tymi kolkami, ponoć dziewczynki mają rzadziej, może nas to ominie. Są też inne sposoby, np. masowanie brzuszka, przykładanie ciepłej pieluszki, noszenie jak na odbicie, zobaczymy...
Makrelcia ja też mam rozstępy na piersiach, na brzuchu o dziwo nie, ale odkąd stosuję oliwkę w żelu Johnson&Johson, to rozstępy są mniej widoczne i nie tworzą się nowe. Przedtem smarowałam się Bambino, ale jakoś szybko wysychało, a po tej oliwce przez cały dzień mam taką fajną skórę lekko tłustą i wilgotną.
Baby udanej wycieczki!
miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agnesssa
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 30.09.2012 Jestem mamą :D
- Posty: 3123
- Otrzymane podziękowania: 42
A mi w nocy czop zaczął odchodzić
Jussstyś I jak tam lepiej się czujesz
Anulka ja na razie nie kupuję żadnych kropelek a kolki, witaminki DiK kupimy ja już się maluszek urodzi
Sandra Na prawdę współczuję tych upałów
Wiki Współczuję remontu
Madzia brzmi pysznie więc na pewno się skuszę na przepis
Lui współczuję sąsiadów
Wow faj, tyle ciuszków
Nawet nie wiedziałam, ze są takie tabsy a zatrzymanie laktacji, dla mnie również to jest chore, że kobiety nie chcą nawet spróbować karmić tylko ze względu na widzimisię, ale z drugiej strony mają do tego prawo
Patys[/b] ale Ci dobrze 11h snu
Kasia odważnie 4km po tym jak wody odejdą niezła ta Twoja koleżanka
Ania Piękna kołyska
Makrelcia Monia ciekawe która będzie pierwsza
Baby Baw się dobrze i koniecznie wrzuć zdjęcia
Chasiami A mi się wydaje, że to już nie są przepowiadające, i że już pewnie za chwilę urodzisz
Właśnie przeszła u mnie burza i myślałam, że powietrze będzie przyjemniejsze, ale jednak nadal duchota
A ja w weekend zakończyłam przygotowania dla maluszka i w zasadzie mam wszystko gotowe
Pochwalę się pokoikiem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- 26joanna
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 318
- Otrzymane podziękowania: 0
My spędziliśmy bardzo miły weekend , w parku obok były wyścigi samochodowe
Ania14.09 kołyska śliczna
moniab26 ja tez nie rozumie kobiet które nawet nie spróbują karmić piersią , ale najbardziej nie mogę znieść widoku i "mądrości " ( min. moich 3 sióstr) które rozpoczynają "straszne " karmienie piersią po czym głodzą się , dziecku co 3/4 godziny dadzą cyca na 5 minut i wmawiają kolki
chasiami informuj nas na bieżąco , czekamy z niecierpliwością na kolejna mamusie
MADZIA7 my 1 września mamy 5 rocznice ślubu , pewnie w tym roku trzeba będzie siedzieć na tyłku w domu a nie plątać się po restauracjach
Ja nie mam nigdzie nowych rozstępów , po Lusi mam na piersiach ( rozmiar przy karmieniu piersią skoczył o 2 czasami do 3 rozmiarów!) i na udach parę. Smaruje się sporadycznie oliwka
A gdzie Anulka , Kasia i Agnessa? Dziewczyny meldujcie się
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasia7775
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- nasz skarb Oliwier
- Posty: 928
- Otrzymane podziękowania: 5
wczoraj masakra, upał 32 stopnie. Spuchłam jak balon. W dodatku byliśmy na urodzinach u teścia, po obiedzie w(pysznym zresztą
Ania kołyska super
chasiami ciekawe kiedy się rozkręci na dobre
agnesssa jeszcze mnie wyprzedzisz
Justyś nie chciałabym przeżyć takiego zdarzenia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- karolak25
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- nareszcie z nami!
- Posty: 182
- Otrzymane podziękowania: 0
u mnie weekendt strasznie ale to straznie upalny, nie bylo czym oddychac ( w nocy 23st) ale przezylam, mialam gosci z Pl ale tylko jednodniowych i znajomi byli, grilowalismy troszke, z mezem bylam na zakupach, kupilam takie chyba juz ostatnie rzeczy do spakowania torby bo przeciez Karolinka jezcze jej spakowanej nie ma
agnessa pokoik przesliczny, teraz tylko czekac spokojnie na malenstwo
chasiami czekamy z niecierpliwoscia na informacje, kazda by pnikowala na Twoim miejscu... ale glowa do gory i czekamy
Ania 14.09 kolyska piekna,
jesli chodzi o karmienie piersia to bardzo mi zalezy zebym miala pokarm i zeby karmic jak najdluzej i tez nie rozumie takich kobiet ktore nawet nie chca sprobowac...
u mnie rozstepy narazie po dwa delikatne przy sutkach a tak to nie mam, smaruje codziennie oliwkami i kremami, ale moze tez to genetyne jest, moja mama nie miala, moja siostra urodzila 6tyg.temu nie ma ani jednego, a poza tym wazyla do porodu 71kg a teraz ma 55kg, nie wiem jak ona to zrobila
ide sprzatac dziewczynki bo w pokoju mam masakre
milego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasia7775
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- nasz skarb Oliwier
- Posty: 928
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- patys
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 701
- Otrzymane podziękowania: 0
ja jak robię mężowi jakąś niespodziankę to rano śniadanko do łóżka i przegląd sportowy bo wiem że go uwielbia:) a wieczorem można sobie jakiś fajny filmik na dvd obejrzeć.... jak mi wpadnie coś fajnego do głowy to napisze
joanna my będziemy obchodzić pierwszą rocznicę ślubu 1 października więc już z maleństwem:)
agnesssa a ja zazdroszczę ci tego basenu!!!!!!!!!u mnie też duchota straszna wiatrak chodzi od rana:)a dzisiaj jeszcze mąż zażyczył sobie naleśniki więc lekko się ugotuję przy smażeniu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moniab26
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 742
- Otrzymane podziękowania: 3
A do jutrzejszej wizyty dotrwam napewno bo oprócz twardego od kilku dniu brzucha cisza jak makiem zasiał...chyba pójde do lasu po te liście maliny i wysusze je sobie na słońcu albo w suszarce do grzybów
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agnesssa
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 30.09.2012 Jestem mamą :D
- Posty: 3123
- Otrzymane podziękowania: 42
Oprócz tego, że straszliwy upał to dzisiaj wyjątkowo dobrze się czuję
Wydepilowałm sobie nogi i tak potwornie się przy tym spociłam, że 15 minut pod zimnym prysznicem spędziła, a i tak znowu jestem mokra
Karolak to torbę spakujesz i będziesz gotowa
Patys Gratuluję rocznicy
Monia no to może lekarz Ci jutro powie co i jak
Ciesze się, że Wam się pokoik podoba
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ania14.09
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- "Istniejąc tyle robisz dla mnie" Magda i Filip
- Posty: 1054
- Otrzymane podziękowania: 6
karolak ja też tak chudłam po Madzi, więc to częste zjawisko, złwaszcza jak się karmi.
agnessa- jak odpadł ci czop, to maks dwa tygodnie i urodzisz.
Mnie dół brzucha dziś pobolewa, jakby na okres?
[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anulka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Agnesssa pokoik baaardzo śliczny
Oj Kochana, nie wiem, czy to właśnie nie ty zostaniesz następną mamuśka wśród nas
Ania kołyska jest PRZECUDNA!!!!!
Chasiami ja również wczoraj i dziś mam skurcze i są one coraz silniejsze. Ale mimo to nie wydaje mi się abym JA akurat miałam być następna. Skurcze zresztą zaczęłam czuć już 2-3 tygodnie wstecz, ale te przepowiadające mogą się pojawić nawet 1,5 miesiąca przed porodem, tak mi położna mówiła. Więc ja czekam na te co 15-10 min przynajmniej.
Madzia7 my pierwszą rocznicę ślubu będziemy mieli 8 października, czyli po narodzinach maluszka. Więc mam nadzieję, a raczej mam tak ambitny plan, aby jak można więcej zrucić ciążowych kg i kupić strój o zabarwieniu erotycznym, lekarki lub guwernantki
Justyś oj współczuję Ci tych przeżyć !!!!!!
DOŁĄCZ i TESTUJ :
testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=f961f...39834dc9de0600db11eb
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moniab26
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 742
- Otrzymane podziękowania: 3
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- hanias
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 238
- Otrzymane podziękowania: 0
Dziś jest tak duszno, że oddychać nie można
Jeśli chodzi o rozstępy to zrobily mi się na piersiach, ale odkąd używam balsam Sexy Mama Bielendy to zrobiły się jaśniukie i prawie ich nie widać, a na brzuchu nie wyskoczyły (jeszcze)
Agnessa - pokoik śliczny,
ania - kołyska super i chyba jedna z tych gdzie jest funkcja kołysania. Bo to co ja mam też nazywa się kołyską, ale tej funkcji nie posiada...
A ja już mam serdecznie dość i chciałabym już urodzić. Już mnie wykańcza to ciągłe wstawanie w nocy na siusiu, bóle pleców, dziwne bóle brzucha.
A i umówiłam się na KTG - dopiero na 29.08
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











