- Posty: 504
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
MAMUSIE WRZESIEŃ 2012
- MADZIA7
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
Aniu piękna kołyska, tak sobie wyobraziłam jak siedzisz nad nią i śpiewasz Filipkowi kołysanki:)
Patys ale fajnie się poznaliście! My też tak niby przypadkiem, co prawda zwyczajnie na dyskotece, ale też nam się iść nie chciało, ale znajomi nas wyciągli. Ale ja tak na prawdę wierzę w przeznaczenie, że tak miało być i już
Anulka rozbawiłaś mnie tym tańcem, jak sobie siebie wyobraziłam:) Kiedyś mąż kupił mi na wakacjach w Bułgarii taką chustę przezroczystą z cekinami, jak miały tencerki i jak sobie teraz wyobrażę, że w niej tańczę z tym moim brzuchem i pępkiem odstającym, to widzę przed sobą tę hipopotamicę z Madagaskaru
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moniab26
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 742
- Otrzymane podziękowania: 3
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Jussstyś
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jesteś całym naszym światem Córeczko:*
- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
Przez te wczorajsze przejścia miałam koszmarne sny, budzilam się co chwilę
agnesssa jeżeli odchodzi Ci juz czop, to już niedługo (ładnie urządziliście ten pokoik
26Joanna nie przemęczaj się tak jak tez jak się za dużo nachodzę, to później umieram z bólu i stękam całą noc
kasia7775 ja ostatnio jak pływałam w stawie, to nie włożyłam tampona i teraz żałuję, bo lekarz powiedział, że mam zapalenie i przepisał mi żel dopochwowy, także dobrze, że chociaż pomyslałas o tym tamponie
karolak ja już torbę spakowałam, także juz jestem gotowa na poród
patys my rzadko z mężem oglądamy razem filmy, bo zawsze jest tak, że jemu się nie podoba to co ja lubię, a mi to co on
moniab na prawdę napar z liści malin pomaga?
Ania14.09 mnie też ostatnio tak brzuszek pobolewał i tak mnie w dół ciągnęło, ale przeszło na szczęście
No dobra jestem w miarę na bierząco
Co do rozstepów to mam dużo na piersiach
Dziewczyny a powiedzcie mi gdzie jest Siteczko?? Wydaje mnie sie, że nie odzywa się już kilka dni
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kasia7775
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- nasz skarb Oliwier
- Posty: 928
- Otrzymane podziękowania: 5
Piszecie, ze u was oddziały położnicze obłożone, a u mnie na odwrót. Sąsiadka w sobotę mówiła, żebym szła rodzić, bo oddział pusty nikogo nie ma i będę jak księżniczka
pogoda trochę lepsza, była mała burza i deszcz, lekko się ochłodziło
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anulka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
DOŁĄCZ i TESTUJ :
testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=f961f...39834dc9de0600db11eb
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- moniab26
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 742
- Otrzymane podziękowania: 3
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- hanias
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 238
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Jussstyś
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jesteś całym naszym światem Córeczko:*
- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anulka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Ale wiecie dziewczyny, ze względu na to, że znamy się już prawie " jak łyse konie"
DOŁĄCZ i TESTUJ :
testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=f961f...39834dc9de0600db11eb
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chasiami
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- 21.08.2012 - Alicja i czekamy na Paulinkę :)
- Posty: 821
- Otrzymane podziękowania: 19
Tak jak mówiłam, melduję się, aby zdac relacje
Nie czuje skurczy, kręgosłup jedynie troszke mnie boli.
Nie wiem co się stało, ale mam cały czas napięty brzuch, bez chwili przerwy, byłam u położnej (sąsiadki) i podotykała mi brzusio i powiedziała, praktycznie to samo co moja gin, wziąśc no-spe i poleżec odpocząc może to minie, a jak nie minie to mam ok 19-20 przyjśc do tej sąsiadki i sprawdzimy, co tam się dzieje w środku, i ewentualnie jechac na IP. Ruchy dziecka czuje, nawet więcej niż w ostatnich dniach.
Sama jestem ciekawa, ze mną jakiejś dziwne rzeczy się dzieją
Nie wiem czy to uznac do porodu, czy coś złego się dzieje?
Przepraszam, was dziewczynki, że ciągle piszę tylko o sobie. Ale musiałabym nadrobic zaległości w czytaniu. Jak uspokoi mi się troszke ten mój organizm to nadrobie te zaległości i poodpisuję wam
Jak nie pojadę na IP to wieczorem się odezwe, ale jak bym musiała się tam znaleśc, to relacje będe zdawała smsem agnesssie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- hanias
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 238
- Otrzymane podziękowania: 0
U nas raczej standardowo robią lewatywę, ale znajoma, która niedawno rodziła opowiadała, że posikiwała i bąki takie puszczała że szok...hehhehehehe Teraz to się śmieję, ale jak mnie coś takiego spotka to chyba zapadnę się pod ziemię!!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Jussstyś
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Jesteś całym naszym światem Córeczko:*
- Posty: 777
- Otrzymane podziękowania: 0
czas temu
chasiami melduj do agnessy jakby cos sie działo
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ania14.09
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- "Istniejąc tyle robisz dla mnie" Magda i Filip
- Posty: 1054
- Otrzymane podziękowania: 6
Chasiami cały czas twardy brzuch, to nie jest dobrze, sprawdzaj ruchy, albo jedz na IP. Jeśli brzuszek będzie cie dodatkowo bolał i będziesz czuła niepokój i mniej ruchów, to jedz do szpitala.
[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]
www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5e76894cil.png
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- 26joanna
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 318
- Otrzymane podziękowania: 0
Chciałam tylko dodać na temat znieczulenia. Na chwile obecna nie chce mieć podanego epiduralu ( nie wiem jak to będzie w trakcie porodu ale teraz nie chce) , najbardziej przeraza mnie wstrzymanie akcji porodowej i duży procent zakończenia porodu kleszczami lub proznociagiem .
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- PolaL
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 949
- Otrzymane podziękowania: 2
Co do tych niemieckich kropelek na kolkę to nie stosowałam bo nie miałam takiego dojścia. Nasze leki nie pomagały małemu za to pomógł termofor. Kładłam małego na nim i jak ręką odjął.
Bardzo ładna kołyska i pokoik dla maleństw. Ja mam pokój dla małej w "wiecznym" remoncie. Na razie mała i tak będzie w naszym pokoju. Mąż nawet zastanawiał się czy dziś nie przy nieść łóżeczka z piwnicy. Ale jutro go chyba pogonię to przyniesie też kołyskę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











