BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 8 miesiąc temu #432805 przez siteczko
Witam!
Nos spokojna nawet była, chociaż musiałam odespać cały weekend więc wstałam o 10 :) teraz śniadanko, troszkę ogarnę mieszkanko, bo chyba wpadnie dziś do mnie kuzynka, która rodziła na początku sierpnia i jej synek wyrósł ze sporo ubranek, nawet nie zdążył niektóre ubrać, bo dosyć duży się urodził :) tak więc coś sobie dostane :)

agnesssa no to faktycznie nie za fajnie :| ale dziwne bo u nas to położona podłącza do KTG i już dawno powinni Tobie to zrobić... później przychodzi lekarz pyta co się dzieje, patrzy na KTG, zaleca badanie czy też nie, a w Twoim przypadku tym bardziej! :| Trzymnam kciuki aby w końcu lekarz się zjawił i zaczęli coś działać! Czekamy na wieści, głowa do góry :)

baby_55 też liczę na to że się w końcu ruszy i będzie ta 1 dziennie.. chociaż ja już chyba wole sobie poczekać na 30.09 na moją gin ;) ale znając życie mały wywinie numer i wyjdzie w tygodniu hehe, albo jeszcze później :angry:

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432814 przez czajusiątko
U mnie nadal nic się nie dzieje. Dopiero wstałam z łóżka po bo w nocy obudziłam się o 2.40 i nie mogłam usnąć do ok 5.40, więc jak tylko wyprawiłam męża do pracy to wróciłam pod kołderkę odsypiać. Mąż był dzisiaj bardzo niepocieszony bo był pewny, że przez weekend coś się ruszy i nie będzie musiał już dzisiaj iść do pracy a tu masz... Oliwka wywinęła tacie numer. Boję się, że Wy się wszystkie w tym tygodniu rozpakujecie i nie będziecie miały czasu zaglądać tu na forum, a ja będę jeszcze długo długo sama czekała :angry:
Agnessa współczuję Ci tego czekania bo taka niepewność to najgorsza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432819 przez chasiami
Witam :)

Jeszcze raz gratulacje dla nowych mamusiek :)

My dopiero z Alicją wstałyśmy o 10 :) Dwa dni temu mielismy pierwszą nockę co Ala nie chciała nam spac 2 godziny. A tak pozatym zazwyczaj budzi się tylko raz :)
Nasza kruszynka ma za sobą już pierwsze urodzinki - w sobote 18 od kuzynki a wczoraj byliśmy u cioci od Alusi na urodzinkach :)

Agnesssa czekamy na wiesci, i trzymamy kciuki :)

baby_55 no możliwe, że teraz już pójdziecie po kolei :) Mam taką nadzieje :) W razie czego czekamy na dokładne relacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432837 przez agnesssa
Właśnie mija 3 godzina. Pytałam piguł żeby może juz KTG zrobiły to mi odpowiedziały ze na wolną e to one nie robią tylko jak lekarz zleci :angry: Powiedziałam ze mi lekarz zlecił już dawno ale i tak kazały dalej czekać . Masakra [file/]






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432847 przez Kamyczka
agnesssa napisał:

Właśnie mija 3 godzina. Pytałam piguł żeby może juz KTG zrobiły to mi odpowiedziały ze na wolną e to one nie robią tylko jak lekarz zleci :angry: Powiedziałam ze mi lekarz zlecił już dawno ale i tak kazały dalej czekać . Masakra [file/]

Agnesska współczuję kochana( ale będzie dobrze,kiedyś urodzisz tylko szkoda,że nie chcą pomóc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432860 przez baby_55
Agnessa co za wredne babsztyle... aż szkoda słów :angry: powiedz im tam coś ode mnie B)

Chasiami to ładnie Ci przesypia nocki :) super :)

Siteczko może być codziennie jedna a Ty czekasz do weekendu :) pasuje?

Czajusiątko spokojnie ja na Ciebie poczekam :) widzę, że moje dziecko sie nie spieszy, wiec troche sobie jeszcze poczekam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432875 przez siteczko
baby_55 jak nie ruszyło mnie do tej pory, więc już poczekam do weekendu hehe :) przepuszczę inne ;)

Ale chciałam zauważyć że na dziś termin ma Karolak25 a ostatni raz odzywała się w piątek...
Również po terminie jest Angel20232 a też chyba przez weekend się nie odzywała...

Więc może już się rozpakowały :)

A i ciekawe jak tam mala28009 czy olejek i skakanie na piłce coś pomogło :)

No i jeszcze czekamy na odzew od MADZIA7 póki co do mnie nie pisała że jest na porodówce, ale miała mieć dziś KTG więc kto wie, może już zostanie :)

A i iwa234 :)

To takie krótkie podsumowanie pozostałych mamuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432877 przez patys
chasiami mój mati budzi sie zawsze dwa razy w nocy no ale to chyba tez nie jakos tak strasznie...w dzien to róznie ale jakos duzo nie spi tak łacznie ok 5-6 godzin...jutro mamy wizyte w przychodni zobaczymy ile urósł:)a dzis przychodzi położna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432881 przez Joanna
Cześć :)

jestem mamusią czerwcową i tak Was sobie czasem podczytuję :)
gratulacje dla mam rozpakowanych!

agnesssa z tego co wyczytałam, to jesteś na Klinicznej w Gdańsku? dziwne, że tak się ze wszystkim ociągają, ja tam rodziłam i nie mogę złego słowa powiedzieć...absolutnie o nic nie musiałam się dopominać, tylko na sam koniec poprosiłam o znieczulenie, które sprawnie podłączyli :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432893 przez Lui
Witajcie :)

Ja jestem po wizycie położnej, Lila waży 3920, w ciągu dnia jest aniołkiem (nikt mi nie wierzy w nocne "horrory" - zaczyna się od 20:00 trwa do 1 w nocy a potem koło 5 nad ranem- jedno marudzenie, kończy histerią i płaczem, przerabiałam już chyba wszystko co można od, noszenia na rączkach, spania w łóżku, termoforów, masaży, spacerów w ciągu dnia, jesteśmy na 4artym mleku modyfikowanym, dopijaniu herbatkami.. normalnie "masakra" w ciągu dnia odsypiam, mąż ledwie funkcjonuje dlatego tak nie wiele piszę - tylko podczytuje) bo nie raz mam ją na jednej ręce a w drugiej myszkę od laptopa). Odliczam chyba te 100 dni... aby przeszło. Jedynie co słyszę od lekarzy, położnej.. że najprawdopodobniej to wynik cesarki + mleko modyfikowane a co z tym idzie kolki, i że może to może tamto pomoże.. a tu nie ma końca etc.

3majcie sie Dziewczyny - bo jestem z Wami !! :*

ps. mi w szpitalu robili KTG co 3 godziny (przez te 3 dni nim zabrali na cc)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432944 przez 26joanna
Cześć dziewczyny :)
Tyle pisałam i sobie wyłączyłam stronę :P
MAJKA GRATULUJE !!!
agnesssa współczuje :kiss: mam nadzieje ze już Cie podłączyli pod KTG i ze ładnie wychodzą skurcze na 100 :kiss:
baby_55 pogodę rzeczywiście mamy cudowna , mam nadzieje ze strasznie nie przemokniesz , trzeba kupić śliczne kalosze w kwiatuszki :silly: daj znać jak tam po wizycie :)
chasiami czym Ty karmisz córcie ze tak ładnie śpi? Ja idę spać o 21 i wstaje średnio co 2/3 godziny do karmienia :silly:
siteczko ciekawe czy synek tez tak chętnie wszystkich przepuści i poczeka na weekend :lol:
A my mamy problem z pępkiem Jasia . Dzwoniłam do położnej żeby przyszła zobaczyć go , mam nadzieje ze coś mi doradzi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432965 przez andra88
Hej dziewczyny!
Dawno mnie nie było ale podczytuję Was na bieżąco :)
Moje słoneczko kochane daje nam nieźle popalić. W dzień troszkę śpi to ja zdążę jedynie obiadek zrobić i ogarnąć mieszkanko a tak to cały czas łobuziakuje :lol: a o nocce to nie wspomnę- śpi może z 2-3 godzinki i ciągle by wisiał na cycusiu. chodzę normalnie nieprzytomna :lol: :lol:
Adaś też ma kolki (przez mleko modyfikowane)- podaję mu herbatkę koperkową i espumisan ( w kropelkach dla niemowląt) i muszę przyznać że te kropleki Adasiowi pomagają- więc Lui polecam!!! Może Twojemu bąbelkowi też pomogą.
Byliśmy ostatnio u pediatry z Maluszkiem- w ciągu 2tyg przybrał 900g :lol: :lol: Więc rośnie nam ślicznie :lol:

WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSIĄ SERDECZNIE GRATULUJĘ !!!!

I TRZYMAM KCIUKI ZA RESZTĘ MAMUSIEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #433002 przez baby_55
z Karolak rozmawiałam na FB i jeszcze jest 2w1 jutro ma sie zgłosić do szpitala do położnej, da znac co i jak :)

26joanna już sie rozglądałam i muszę sobie jakieś wybrać, chociażby, zeby szybko do sklepu przelecieć, przynajmniej sucho w butach jest :D ale to po porodzie na spokojnie coś sobie wybiorę ;) Adi ma, to i mnie się przydadzą :)
mam nadzieję, że szybciutko się zagoi kikutek :) a co sie takiego dzieje?

Andra, Lui ślicznie Wasze maluchy przybierają :) super :)

Lui spróbuj podać SabSimplex jest naprawdę rewelacyjny :)

a jak reszta wypakowanych maluszków i mamusiek? zgłaszać mi sie tu do raportu :blink: szybciutko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #433016 przez karolak25
JESTEM JESTEM :) :)
tak jak baby wspominala jestem jeszcze 2w1 ...jutro mam wizyte z polozna i nie wiem czy mnie nie zostawia, dzis mija moj termin wyliczony z okresu, ale oni biora pod uwage termin ktory wyszedl z ostatniego usg a to bylo 17 czyli wedlug nich jestem tydzien po terminie dlatego nie wiem jakie decyzje beda jutro podejmowac, tym bardziej ze u mnie objawow porodu BRAK!!! plecy tylko bola, czasami cos zakluje ale to by bylo na tyle...

jutro dam znac co i jak, jesli worce jeszcze do domku... jakby co to sie odezwe jak juz bedzie po wszytskim... trzymajcie sie kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #433035 przez agnesssa
Po 5 godzinach czekania zrobili mi ktg. Po czym lekarz mnie nawet nie zbadał bo stwierdził ze nie ma sensu bo oddział patologie nie ma miejsca i na porodowce też jest komplet i mam jechać do innego szpitala bo 7 dni po terminie muszę być hospitalizowany :angry:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl