BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 7 miesiąc temu #432131 przez baby_55
no, na górze posprzątane, odsapnęłam chwilę jak jedliśmy z Adim drugie śniadanko
teraz mam chwilę na kompa a Adi ogląda bajeczki na baby.tv ;)
pewnie jeszcze z 15 min i pójdzie spać a ja sie wezmę za porzadki na dole :)

no i czekam na zgłoszenia reszty nierozpakowanych... no chyba, że "ruszyła maszyna, po szynach ospale..." i wreszcie i my sie rozpakujemy po długiej przerwie :silly: :laugh:
w każdym razie jak sie rozpakowałyscie to też piszcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432132 przez siteczko
baby_55 ja nadal nie rozpakowana i nie zanosi się aby się to zmieniło :) tak więc czekam na inne :)

Jussstyś, patys nam położna w szkole rodzenia, jak i w mądrej książce ;) doradzono jak już używa się tych nawilżających chusteczek to aby zanim wytrze się pupę dziecka ogrzać w ręce taką chusteczkę, bo one na prawdę prosto z opakowania nie są przyjemne, więc nie dziwne że maluszki się denerwowały :) co innego jak uczulają to trzeba odstawić ;)

Dziś jakiś mam ospały dzień... taka pogoda, nic się nie chce, już nie wspomnę że nie ma co robić, bo wczoraj posprzątałam mieszkanie więc dziś luzy :)
Zjemy obiadek i pewnie koło 15 pojedziemy do szpitala to zobaczymy co się dzieje, że mały nie wychodzi :)

A reszta gdzie jest, meldujcie się czy nadal 2w1 czy może po nocy coś się zmieniło ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432141 przez iwa234
Witam Wszystkich
Nadal 2w1 uparta ta moja niunia wcale sie jej nie spieszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432143 przez agnesssa
Melduje się również i ja :lol: Dzisiaj zaliczyłam zakupy i kupiłam sobie buty, tzn trampki o nr większe niż normalnie noszę bo już się w żadne buty nie mieszczę, a pogoda nie pozwala już na moje bambosze :silly: I jeszcze torebkę bo mi się moja rozwaliła i w sumie wydałam 60zł :lol: Teraz robię ciasto, a za chwilę sałatkę, bo moi rodzice przyjadą już dzisiaj i nawet moja babcia się wybiera, a nigdy jeszcze u mnie nie była odkąd mieszkam w Gdańsku :) Także dużo pracy przede mną ale nagroda będzie fajna :lol:

Maks ewidentnie nie chce wychodzić, wczoraj mój mąż mnie namówił na olejek rycynowy i kompletnie nic nie pomogło, nawet mnie nie "oczyściło". Więc na mnie nie zadział żaden z domowych sposobów na wywołanie porodu :dry: W poniedziałek idę do szpitala i mam tylko nadzieję, że tym razem oksy coś da :lol:

Miłego weekendu :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432145 przez majka_166
Nie chce być obrzydliwa, ale wiekszosc z Was juz to miala wiec pewnie uzna za normalke. Wlasnie odszedl mi ten czop cały , to jakas oznaka porodu czy moze znowu zwody??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #432147 przez Patka0308
Witamy;-) melduje ze Grzegorz urodził sie dzis o godz 3.35 z waga 4230g i 58cm dlugosci. Porod jak przebiegał opisze pozniej bo teraz pisze z telefonu. Powiem tylko ze urodziłam sn.Pozdrawiam mamuski:-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432148 przez mala2809
majka mi czop zaczął odchodzić 3 tyg temu, odszedł juz cały i dalej nic :huh: jak pamiętam do Agnesssie odszedł jeszcze szybciej i jak widzisz też nie urodziła, a innym w tym samym dniu lub dosłownie po kilku dniach zaczęła sie akcja porodowa ( nie ma reguły :dry: )

Agnesssa ja słyszałam, że dobrze jest wypić 2 łyżki tego oleju i potem zaraz kawe sypaną :blink: jutro rano mam zamiar to zrobić, zobaczymy jakie będa efekty :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432150 przez mala2809
Patka no w końcu :laugh: ale duży ten Twój Grześ, czekamy na relacje z porodu i oczywiście GRATULACJE!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432151 przez agnesssa
Patka WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE I GRZESIA Dzielna mamusia z Ciebie :kiss: :kiss: Czekam na relacje i zdjęcie synusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Mała No o tej kawie też czytałam, ale już po tym jak łyknęłam dwie łychy :silly: Już teraz nie będę ponawiać próby, ale może Tobie się uda :kiss:

Majka
Mi czop odchodzi ok miesiąca :ohmy: A wszyscy mówią, że po max dwóch tygodniach się rodzi, ale ja wiedziałam, że musiał się pojawić wyjątek potwierdzający regułę czyli ja :silly: W sumie to zależy czy odszedł w całości czy tylko trochę, tego jest bardzooo dużo i przed porodem jest już zabarwiony krwią, jeżeli taki właśnie Ci odszedł to możliwe, ze w ciągu dwóch dni urodzisz, ale jak zwykle to nie jest regułą :huh:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432152 przez baby_55
Majka mnie odszedł czop 2 tyg przed urodzeniem synka, Jussstyś odszedł w dniu porodu, więc różnie to bywa...

Agnessa to poszalałaś z tymi zakupami, nie wiem czy nie przesadziłaś z ceną :silly: :laugh:

Mala może u Ciebie zadziała :)

Patka ogromne gratulacje :) wreszcie coś się dzieje :) jak dojdziesz do siebie to napisz co i jak i wrzuć fotki Grzesia :)
[/size]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432157 przez kasia7775
Patka gratulacje :) ale duży chłopak :) buziaki



Zwróćcie uwagę na witaminy dla maluszka, bo jak daje się dziecku mleko modyfikowane powyżej 180 ml na dobę to nie można podawać witaminy K. Oczywiście w szpitalu zapomnieli powiedzieć. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432160 przez Jussstyś
PATKA OGROMNE GRATULACJE DLA CIEBIE I GRZESIA DUŻY CHLOPAK Z NIEGO :-)
baby masz racje mi czop zaczal odchodzic w dzien porodu od 24 juz odchodził kiedy zaczęły síe skurcze :-)
Także nie ma reguły tak samo z wodami innym odchodzą szybciej drugim pozniej mi odeszły na sali porodowej przy 7cm
rozwarcia :-)
kasia ja od poniedzialku mam podawać malutkiej witamine d+k

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432162 przez MADZIA7
Hej Dziewczyny:)

PATYS GRATULACJE DLA CIEBIE, ALE SPORY SYNEK I ŻE UDAŁO CI SIĘ NATURALNIE URODZIĆ... JESTEM PEŁNA PODZIWU!

My właśnie wróciliśmy z ktg, Natalka smacznie spała i wogóle nie chciała się ruszać, dopiero po prośbach tatusia i słodkim przekupstwie coś ruszyła, ale skurczy to za bardzo nie mam. I sama nie wiem, co robić, bo lekarz w przychodni kazał mi czekać spokojnie do czwartku, właściwie to ja wyszłam z propozycją ktg, a w szpitalu byli w szoku, że 2 dni po terminie i jeszcze na ktg nie byłam i kazali mi w poniedziałek się znowu zgłosić, chyba posłucham tego co w szpitalu mówili, skoro mam tu rodzić.

Siteczkoto minęłysmy się na tym ktg, ja byłam koło 13-14. Daj znać, co u Ciebie.

Baby to wywróżyłaś ten poród, to jeszcze mnie możesz coś przepowiedzieć ;) Ale się nasprzatałaś , faktyczie z Ciebie PPD:)

Majka ja mam sam śluz bez krwi, ale dziś pytałam lekarki, to też może być ten czop śluzowy.

Agnessa to udanego rodzinnego imprezowania:) Ja też dziś po zakupkach, ale kupiłam tylko takie ozdoby do domu, bo ostatnio mam fioła na punkcie upiększania mieszkania, więc kupiłam świeczkę, potpourri, kule wiklinowe i to wszystko umieściłam w bambusowej misie od teściowej, w przedpokoju:) no... nawet mi się podoba:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432169 przez MADZIA7
GRATULACJE MIAŁY BYĆ TYM RAZEM DLA PATKI!;) BO PRZECIEŻ PATYS JUŻ URODZIŁA MATEUSZKA, TYLKO POMYSLIŁAM NIKI ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432170 przez majka_166
nie no bez przesady az tak duzo tego nie bylo, ale tak bardzo malutko tez nie. wykapalam sie w goracej wodzie ale nic sie nie dzieje wiec chyba luz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl