BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 7 miesiąc temu #432171 przez baby_55
Madzia próbuję usilnie cos u siebie wykminić ale nic mi z tego nie wychodzi, więc odpuszczam temat ;) choć jestem dobrej myśli i skoro po długiej przerwie sie ruszyło to teraz już pójdzie z górki :) zobaczycie :)

ale mi obaidek pachnie z piekarnika .... pychotka
ale musze czekac aż mąż wróci, a wtedy to dopiero się będę objadać :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432173 przez MADZIA7
Dziewczyny a Wy od kiedy macie ktg? Tydzień przed terminem, w terminie, czy po?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432177 przez siteczko
Witam ponownie :)

Patka OGROMNE GRATULACJE! W końcu się doczekałaś! A synek chyba pobij rekord na naszym forum :) Wracajcie szybko do domu, czekamy na relacje i zdjęcia Grzesia :)

Nie dawno wróciłam ze szpitala, ale w sumie tylko na 2h :) Skurcze są ale nieregularne, póki co szyjka skrócona i 2 cm rozwarcia, wg mojej gin brakuje tylko impulsu aby się akcja zaczęła, bo wszystko ładnie jest gotowe... dlatego po długich debatach... dostałam w pupę zastrzyk z nospą... wróciłam na 2h do domu, aby zabrać torbę, wziąć długi ciepły prysznic, zjeść dobrą kolację i po 18 mam się stawić w szpitalu... podadzą mi oksy i zobaczymy co się będzie działo... jak dobrze się rozkręci to urodzę, a jeśli nie to przestaną po 2-3h podawać oksy i będę musiała pozostać co najmniej dobę w szpitalu na obserwacji, bo po odstawieniu może się też coś ruszyć... tak więc trzymajcie kciuki, jak coś to dam znać sms MADZIA7

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #432183 przez baby_55
Siteczko coś czuję że się rozkręci i urodzisz :)

tak jak mówiłam, jedna pójdzie i się ruszy :)

Madzia tutaj KTG robią po terminie chyba, ze wcześniej jest taka konieczność, bo np słabo sie dziecko rusza itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432184 przez 26joanna
Patka GRATULACJE!!! Rekord pobity , czekamy na relacje i zdjęcia :kiss:
siteczko Powodzenia , trzymam kciuki żeby coś się ruszyło :kiss: Ja jak jechałam rodzic , ze skurczami i z sączącymi się wodami miałam na 1 cm rozwarcie , wiec może dziś synek się urodzi :lol:
Kasia ale słodziutki już Oliwierek :kiss:
U nas dobrze , mały śpi i je :) Odzyskał w ciągu 2 dni prawie swoja wagę urodzeniowa , położna była w szoku :silly: Pierwszy spacerek mamy za sobą już w czwartek , musieliśmy Lusie odprowadzić do szkoły :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432193 przez czajusiątko
Patka serdeczne gratulacje!! :)
Ja już po wykopkach... w sumie to poszłam sobie popatrzeć, ale jak już się wzięłam do roboty to zbierałam ziemniaczki na równi z innymi. Teraz już się umyłam i pojadłam i dopadło mnie zmęczenie, ale oczywiście oznak porodu ani widu ani słychu... zaraz pójdziemy chyba do znajomych pograć w eurobiznes. Pewnie znowu jako pierwsza zbankrutuje i może tak się tym zdenerwuje, że to przyspieszy poród :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432200 przez MADZIA7
Czajusiątko a ja tak lubiłam w dzieciństwie eurobusiness!:) Też bym pograła:) Zawsze wykupywałam wszystkie pola po drodze, z różnym skutkiem;) Każdy sposób dobry na wywołanie porodu;)

Baby bo u mnie się oburzyli nie wiem czemu, że jeszcze nie miałam tego ktg, a Malutka słabiej się rusza od jakiegoś tygodnia, dwóch, podbno mi się te wody trochę sączą, ale jakoś bardzo tego nie czuję...

Ciekawe jak Siteczko, czekam na wieści od niej, bo mi coś mówi intuicja, że coś ruszy po tej oksy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432201 przez patys
Patka ogromniaste gratulacje no i podziwiam, że takiego dużego maluszka udało ci sie urodzic :laugh: !!!!!!!!

Siteczko mam nadzieję że dziś w nocy się uda :silly:

A my z Mateuszkiem już po wieczornej kąpieli...teraz sobie zasypia w łóżeczku ale pewnie zaraz się obudzi bo to nie jego godzina na spanie...co innego 23 ;) ale i tak dzisiaj był grzeczniutki i dużo spał :laugh: jutro imprezka urodzinowa mojej chrześnicy ale niestety nie idę bo ma katar i kaszelek więc wolę nie ryzykować, z resztą musiałabym isć z Mateuszkiem żeby go karmić...a bedzie pyszne jedzonko..siostra robi jakąś zupkę meksykańską, sałatki i tort..no ale i tak na nic nie mogłabym sie skusić w obecnym stanie karmienia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #432203 przez baby_55
Siteczko to jakie już rozwarcie? stawiam na 7 cm :)

Madziu bo w Polsce raczej pierwsze KTG robia przed porodem przeważnie od ok. 38 tygodnia, więc może to dlatego tak

Czajusiątko strasznie dawno nie grałam w eurobiznes... a chętnie bym zagrała :)

chyba troche przesadziłam z tym sprzataniem bo mnie plecy strasznie bolą i brzuch jak na okres... zrelaksuje się zaraz na piłce to może mnie przestanie boleć :)

Patys a co do budzenia się to jak się mały obudzi po spani po kapieli to jesteś z nim w ciemnym pokoju ze słabą lampką? bo u nas było tak, ze jak było zbyt jasno to Adi się rozbudzał i też nie chciał spać, a jak sie obudził i karmiłam go w ciemnym pokoju ze słaniutką lampką to szedł spać dalej i było ok, moze w tym tkwi problem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432216 przez siteczko
Ha zaskoczę Was :) bo jestem w domu :P

Byłam w szpitalu miałam badanie, zaczynał odchodzić już taki brązowawy czop... stwierdziliśmy z gin że może lepiej nie wywoływać porodu tak na noc, bo zawsze to się gorzej znosi jak człowiek jest zmęczony... tak więc mam dwie nospy wziąć koło 22, a po 0.5h długą ciepłą kąpiel i do spanka... jak najlepiej się wyspać i jak nie ruszy nic przez noc to koło 10 mam się stawić na podanie oksy... ale teraz wróciłam z długiego spaceru i odszedł czop z krwią, tam na dole też boli, a już nie wspomnę o krzyżu tak, więc coś się dzieje :) więc nawet nie wykluczone, że obejdzie się bez oksy :)

baby_55 muszę Cię rozczarować bo rozwarcia na 7cm to nie mam jeszcze :)

MADZIA7 jak widać cały czas czekam na Ciebie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432226 przez MADZIA7
Siteczko ale mnie zaskoczyłaś!:) Ale miło, że czekasz na mnie:) Faktycznie jak się samo rozkręca, to mądrze ta lekarka wymyśliła, żeby oksytocyny jeszcze nie podawać. Cały czas trzymam kciuki za Ciebie i Tymonka!:)
Czy twoja lekarka jest taka młoda i szczupła i ma ciemne włosy? Bo dziś taka mnie przyjmowała i jeszcze chwilę rozmawiałam z takim siwym wesołym lekarzem, który próbował dobudzić Natalkę klepiąc mnie po brzuchu, ale nic sobie z tego nie zrobiła ;) Ja właśnie też się zastanawiam, czy mnie z poniedziałek zostawią i będą coś przyspieszać, czy jeszcze każą mi czekać, wolałabym nie przyspieszać, ale skoro te wody mi się sączą, to niech już azobią, tak żeby dla Maleńkiej było dobrze:)
A te labirynty to niezłe są, czułam się jak w szybie kopalni ;) Jak wychodziliśmy, to już przez ten remont przeszliśmy :)

Baby czytałam sobie po raz drugi Twój opis porodu na blogu, bo strasznie mnie wzrusza i uspokaja:) Wiesz co, z tą piłką, to mnie się wydaje, że Ty stale skaczesz na niej po całym domu ;)

Patys to faktycznie straciłaś fajną imprezę, ale co się nie robi dla MAleństwa, może Ci coś zostawią lekkostrawnego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432231 przez siteczko
MADZIA7 Tak, bardzo możliwe, że właśnie ta moja gin Cię przyjmowała :)
Ona jest aż do poniedziałku rana cały czas, dlatego podjęłam się takich metod, bo ona wie dokładnie jak przebiegała moja ciąża itd. po za tym liczę że w końcu urodzę, bo ona dopiero będzie za tydzień w niedziele, bo znowu wyjeżdża do Wawy na szkolenie...
My też popołudniu szliśmy tym labiryntem, ale później nam gin powiedziała, że jak robotników nie ma to żebyśmy normalnie przeszli :)
No więc jak będziesz w poniedziałek to już na pewno na siebie trafimy, bo jeśli uda mi się urodzić będę z małym :) a jeśli nie to będę musiała zostać pod obserwacją na patologii :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432268 przez PolaL
Chciałam tylko poinformowac że dzis o 18.05 urodziła sie Gabrysia Pola bądz Pola Gabrysia. Czyli w terminie bo na dzis miałam. Napisze wiecej za 2 dni jak wrocimy do domu. Bo wiecie jak sie pisze z komorki. Normalnie masakra zeby wejsc na stronke straciłam poł godziny. Napisze tylko ze przyjeli mnie o 16:50 z rozwarciem 4cm a o 18.05 mała była z nami. Rodziłam drogami natury.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=51996

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432274 przez mala2809
PolaL ogromne gratulacje!!! :kiss:

Czekamy na zdjęcia i relacje :blink: a niby nic się nie działo a tu prosze :woohoo:

Baby miałaś racje, że jak się ruszy to na całego :lol: dwie mamusie jednego dnia, to jutro następne dwie (pisze się na ochotnika) :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #432280 przez Jussstyś
PolaL OGROMNIASTE GRATULACJE DLA CIEBIE :laugh:
mala2809 to mówisz, że jutro Ty? :laugh: oczywiście trzymam kciuki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl