BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE WRZESIEŃ 2012

11 lata 8 miesiąc temu #432319 przez MADZIA7
POLA ALE NIESPODZIANKA!!! GRATULUJĘ!!! Świetnie, że Mała tak szybko się urodziła!:)

Dziewczyny, to która następna, stawiam na Siteczko lub Małą:) bo u mnie nadal 0 objawów :(

Siteczko szkoda, że wyjeżdża Twoja lekarka, bo bardzo miła się wydawała:)

Doszłyśmy do strony 500 na naszym forum, musimy to wydać jako: "Rozterki i zmaganie - do porodu dotrwanie", czy coś w tym stylu ;)

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432321 przez mala2809
Hej dziewczynki :)

Właśnie uraczyłam swój organizm 2 łyżkami oleju rycynowego i kubkiem parzonej kawy :silly: i powiem Wam, że nie piłam nic bardziej obrzydliwego, pierwsza łyżka jeszcze poszła gładko ale druga to juz była masakra :laugh: a do tego kawa (Ja wogóle kawy nie pije, a do tego sypana i bez mleka- fuj!!!) :huh: ale oby tylko dało to efekty, czekam jakby co to dam znać :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432324 przez patys
Polal gratulacje i życzę reszcie nierozpakowanych mamuś takiego szybkiego porodu!!!

ja dziś od 6 nie śpię ale dopiero jakieś 20 min temu mogłam się wykąpać i zjeść śniadanko ;) maluszek od 6 był marudny, chciał zrobić kupkę a nie mógł i sie cały wyginał ale nie płakała tylko tak marudził i nie mógł usnąć...

baby karmię małego w sumie tam gdzie śpi więc raczej zawsze jest malutka lampka i ciemno...ale czasem zdarzy sie pójść do stołowego pokoju a tam światło trochę większe...sprawdzę to:)

tak się cieszę że taką ładną pogodę zapowiadają w następnym tygodniu to pójdziemy na pierwszy spacer z Mateuszkiem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #432337 przez Jussstyś
patys to jeszcze z nie byliście na spacerku? U nas w czwartek byla ladna pogoda
to poszliśmy z malutka najpierw do sklepu na zakupy pozniej do parku :-)
I dzisiaj zapowiada síe ladnie to tez síe wybierzemy :-) polozna kazała od razu
na spacery wychodzić jak tylko będzie ladna pogoda :-)
mała trzymam kciuki zeby cos ruszyło :-)

Moja corcia nam dała popalić dzisiaj w nocy, strasznie płakała nie moglam jej uspokoić :-(
Co zasnela to za chwile síe zrywala z raczkami w górze jakby síe czegoś przestraszyła :-(a wczoraj byli u nas
naprawić domofon w mieszkaniu i strasznie síe darli, moze niunia síe ich przestraszyła i dlatego síe tak zrywala w nocy :-(
Biedactwo, ale na szczęście juz spi spokojnie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432343 przez patys
jussstys wczoraj u nas cały dzień padało, dziś troche lepiej ale położna nam z kolei doradziła kilka dni poczekać:) poza tym jesteśmy w domku dopiero od kilku dni więc niech się najpierw z domkiem oswoi:)ale wiadomo każdy ma swoją intuicję i jeśli u was jest cieplutko to czemu nie wychodzic:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432344 przez Jussstyś
patys U nas też wczoraj padało cały dzien, a dzisiaj już świeci słoneczko i musimy to wykorzystać :)w następnym tygodniu też ma byc ładnie :) a malutka uwielbia spacerowac, jak byliśmy ostatnio, to jak się obudziła to patrzyła dookoła na ptaszki i drzewa :)

A moja córcia dzisiaj kończy tydzień :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432346 przez siteczko
Meleduje się że nadal 2w1 i raczej to nie ja będę następna :P

Byłam rano w szpitalu, miałam badanie przez swoją gin i jeszcze jakąś drugą, myślałam że zejdę na tym fotelu tak bolało :| ale przez noc nic się nie zmieniło, nawet jak zwykle rano dużo lepiej się czułam, zero objawów, nawet na KTG tylko 1 skurcz się pojawił, tak więc wszystko ucichło... a wczoraj wieczorem to wręcz skręcało mnie z bólu tak jakby mnie ktoś na dole rozrywał, krzyże bolały a tu nic, zero postępu... Jako że jeszcze jestem w terminie... i szkoda aby próba z oksy się nie powiodła i musiałabym mieć CC a to mój pierwszy poród, jestem jeszcze 'młoda' ;) więc czekamy aż samo może się rozkręci...
Tak więc jak nic się nie wydarzy to mam się stawić w środe popołudniu na KTG, a następnie w niedziele za tydzień na 9 do szpitala [wtedy będzie moja gin]
Tak więc właśnie czekam na moich rodziców, bo mają być koło 13 z obiadkiem u nas :) i relaksuje się, chociaż po tym badaniu mega ciężko, tak boli tam :|

MADZIA7 ja jestem rozczarowana że jednak nie będę mogła dziś rodzić, chociaż jeszcze nic nie wiadomo ;) po 1. moja gin, po drugie jest też druga bardzo dobra gin na dyżurze i co najlepsze dzisiaj też jest ta położna Pani Ania! Więc wymarzony skład na poród :) Tak więc może Tobie się uda :)

PolaL GRATULUJE! Super szybki poród! Wracajcie szybko, czekamy na relacje i zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432353 przez 26joanna
PolaL GRATULUJE!!!! I kolejny szybki prod , reszcie tez życzę takich :)
Jasiowi zaczął odpadać pępek , ale taki dziwny jest teraz . Przy Lusce po prostu odpadł , może wtedy się tak nie przyglądam :P ale teraz mnie "przeraza" , mam nadzieje ze w końcu odpadnie i będę miała z tym święty spokój :lol:
Dzisiaj termin mojego porodu :) a synek ma już cały tydzień , na cale szczęście już doszłam do siebie , teraz czekam jeszcze ok tygodnia i może brzuszki będę robić bo mam już ładnie wciągnięty brzuch tylko wisząca skora została :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432398 przez MADZIA7
Siteczko to faktycznie wymarzony skład dzisiaj!!! :) A ja wyczytałam, że tam jest 25 położnych, więc trafić na p. Anię to prawdziwy cud, ale powiem Ci, ze ta co nas oprowadzała, też jest całkiem fajna,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

To może jak Cię tak porządnie przebadały, to coś ruszy faktycznie u Ciebie, mnie też wczoraj dość "mocno" badała, ale nawet czop mi nie odszedł... No nic, to trzymam kciuki nadal za Ciebie, a Ty trzymaj za mnie, to może nam się uda trafić dzisiaj na oddział:)

Justyś i PAtys ale Wam fajnie, że już możecie na spacerki chodzić z MAleństwami, ja chciałam jechać na razie z samym wózkiem, zeby go rozjeździć i z maskotką NAtalki - owcą, ale siostra stwierdziła, że to zły pomysł, bo jeszcze nas wezmą za wariatów i zamkną... ;) Choć nieprzespanych nocek Wam nie zazdroszczę...

A co z BAby i Czajusiątko? Zameldujcie się w dwupaku bądź nie, bo się martwimy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432400 przez iwa234
witam wszystkich
PolaL, PATKA moje gratulacje:) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432401 przez MADZIA7
Hej Iwa:)

I Agnessa też się długo nie odzywa? Dziewczyny rodzicie, czy to efekt weekendu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432404 przez iwa234
Hej MADZIA7
to raczej efekt weekendu:)
Kazdy juz po obiadku odpoczywa :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432411 przez Patka0308
witam :D
My jeszcze dziś w szpitalu,ale jak będzie wszystko ok to jutro wychodzimy do domku ;) już się doczekać nie mogę.
a co do porodu to było tak: w czwartek kroplówka z oksytocyna przez 8godzin,pod koniec jakieś bardziej bolące skurcze,ale ogólnie szyjka jeszcze długa.Potem powrót na salę na patologię, w piątek koło 18 zaczęły się dosyć bolące skurcze,koło 21 skurcze z krzyża i naprawde poważny ból, 23.45 byłam na porodówce z rozwarciem 2 cm, potem szybko znieczulenie i po znieczuleniu rozwarcie 5 cm, potem kroplówka z oksytocyną i pełne rozwarcie,potem czekanie jakieś 40min na anestezjologa na drugą dawkę znieczulenia i przemy, po 20min Grześ wychodzi na świat,a w raz z nim chlusnęły wody i zalały personel :) :) ale miałam ubaw,potem 40 min póki urodziłam łożysko i zszywanie i na górę na połóg do mojego małego :) :)
Mój Grześ w dzień śpi a w nocy daję koncerty :) :) mam nadzieję że jeszcze się przestawią mu te pory dnia:)

PolaL gratulacje :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432416 przez czajusiątko
Gratulacje dla nowych mamuś
Madzia ja jeszcze nie rodzę tylko wybraliśmy się w odwiedziny do moich rodziców i dlatego mnie nie było... jak po wczorajszych wykopkach mnie nie ruszyło to już chyba nigdy nie urodzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #432433 przez mala2809
Mnie przeczyściło po oleju, po 3-4 godz dostałam skurczy, byłam pewna, że się rozkręci, przez godzine miałam regularnie co 5 minut więc spakowaliśmy torby do auta a tu niespodzianka skurcze się skończyły, teraz mam tylko takie pojedyncze :dry:

Ale siedze jeszcze na piłce cały czas więc może do wieczora mój synuś się ruszy :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl