BezpiecznaCiaza112023

wózek

13 lata 5 miesiąc temu #37879 przez sylka
Zwariować można tyle tych wózków

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #37899 przez natmur11
moja corcia wlasciwie od urodzenia spala w wozku na brzuchu wiec w kubelkowym raczej byloby to nie mozliwe nawet ui starszego dziecka zreszta ktora z nas chcialaby spac z nogami do gory;] na chwile to dobre ale nie na dluzszy czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #38540 przez rodzynka
Czy któraś może zna wózki producenta aeroteam a konkretnie model enzo
podaje link
www.aroteam.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 5 miesiąc temu #39438 przez pulpecja
my wczoraj byliśmy zobaczyć na żywo IMPLAST ECOLINE oraz MUTSY 4rider.oba oglądaliśmy jako trzyfunkcyjne (gondola+spacerówka+fotelik).Przed wizytą w sklepie byłam bardziej za IMPLASTEM gł.ze względu na dużo niższą cenę.niestety...dla nas IMPLAST okazał się fuszerką odnośnie wykonania-wykończenia:(
co do mutsy...to był typ mojego męża,w rzeczywistości okazał się jeszcze lepszy niż w prezentacji w internecie.
jednak polska a holenderska firma to niebo a ziemia,a szkoda:(
byliśmy we wrocławiu w ASCOCIE i tutaj trafiliśmy też na super sprzedawcę, chłopak bardzo kompetentny i zwracający uwagę na sprawy o których w sumie nie pomyśleliśmy.
narazie myślimy poważnie o takim zestawie w tym kolorze:

jedyne co nas powstrzymuje to cena, 3 tysiące.
w tej cenie mielibyśmy:
gondola (ta która ma w nazwie TEAM bo są szersze w okolicach nóżek,inne są węższe+spacerówka+oczywiście stelaż wózka=2299zł

fotelik maxi-cosi cabrio-fix = 480zł

adapter do fotelika (żeby móc go wpiąć na stelaż wózka) = 120 zł

kosz na zakupy=140zł ( www.wozkidzieciece.pl/foto_plus/mutsy/akcesoria/mutsy-kosz.jpg )

przykrycie na nóżki do spacerówki=100zł

wiem,że to dużo ale powiem Wam że dosyć poważnie się nad tym zestawem zastanawiamy.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42143 przez Dorciaition
Ja zdecydowałam się na ten wózek allegro.pl/wozek-wielofunkcyjny-jedo-fyn...isy-i1322637675.html Jeszcze go nie mam bo rodze w lutym, ale na pewno taki zakupie. Kolor- ciemno fioletowy Classis 194. Na żywo wygląda dużo ładniej. Oczywiście z fotelikiem w komplecie :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42172 przez Asiersa
Ja kupiłam taki wózek i jak na razie jestem bardzo zadowolona :)
allegro.pl/maked-wozek-q12-gleboki-space...lik-i1327214862.html
Dodatkowo dostaliśmy do tego wózka zimowy śpiworek :)
Bardzo dobrze się go prowadzi, nie jest bardzo ciężki. Duża gondola, wygodna spacerówka, która rozkłada się całkowicie na leżąco :) Fotelik samochodowy, torba, moskitiera, folia...
Polecam :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42448 przez ifka
Hej :) . My zdecydowaliśmy się jednak na x-landera. Piszę "jednak", bo w wersji początkowej miał być: atlantic espiro jednak po konfrontacji z x-landerem padło właśnie na ten pierwszy :). Na początku odstraszała nas bardzo skutecznie cena :ohmy: , ale udało się znaleźć na allegro bardzo korzystną ofertę: allegro.pl/x-lander-xa-gondola-torba-fol...tis-i1341207761.html , fotelik kupiliśmy osobno - udało się za 150 zł :) , więc uważam, że wydatek w granicach rozsądku :) . Na chwilę obecną czekamy na wózio-jak już będzie w domku to opiszę wrażenia :laugh: . Dzidzia dopiero w lutym ma do nas dołączyć, ale niestety mamy pewne komplikacje :( i prześladuje nas widmo wcześniaka, więc powolutku gromadzimy niezbędnik :blink: .
Pozdrawimy :silly: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42651 przez Katrinka
ifka napisał:

Dołączam się do tematu :).
Nasz pierwszy maluszek przyjdzie na świat w lutym - jeszcze "trochę" czasu mamy :blink: , ale zaczęlismy się rozglądać za odpowiednim wózkiem i tu zaczęła się droga przez mękę :blink: . Asortyment jest tak szeroki; małe, duże, wielofunkcyjne, gondole.... oszaleć można :blink: no i te ceny :ohmy: . Ogólnie rzecz biorąc potrzebujemy pomocy :blink: . Chcielibyśmy wiedzieć jakie jest Wasze zdanie. Czy lepiej kupić wózek wielofunkcyjny czy może najpierw gondolę a póżniej spacerówkę? Mamy pewien typ:

www.delti.com.pl/wozek-dzieciecy-cat

może macie jakieś doświadczenia z tym "pojazdem" :)


ja mam ten wózeczek i wg mnie jest super. jeździmy już nim ponad 10 miesiecy i jak dotąd nie sprawił nam wiekszych problemów. Fakt, że przednie kółeczka mogą zastanawiać, ale wierz mi, że bardzo dobrze sobie radzą w miejskich warunkach. Na zakupach sa niezastapione :)
Gondolka jest duża, (zwróc uwagę na jej wielkość, bo o ile mi wiadomo x-landery mają małą gondolę i dzieci szybko z niej wyrastają). A mój synek jeździł w gondoli Cata przeszło pół roku. Teraz jeździmy spacerówka i też jest super. Synek ma w niej sporo miejsca. Zaleta jest montowanie siedziska w obu kierunkach.
ifka napisał:

oglądaliśmy Cat`a - bardzo niziutki!!, Duży plus, to wielkośc po złożeniu i łatwość składania.

No z tym sie nie zgodzę, ja mam 176 cm, mąż - 187 cm wzrostu i uważam że jest idealny na wysokość. Rączka ma regulowaną wysokość więc osobom wysokim jak i niskiem będzie się nim wygdnie jeździło.

Ale widzę, że decyzja już podjeta co do wózeczka :)
Trzymam kciuki za spokojną końcówkę ciąży :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42690 przez ifka
Decyzja juz podjęta - chociaż łatwo nie było :blink: .Cata`a oglądaliśmy najpierw w necie, później na żywo i jakoś nas nie zachwycił :cheer: , ale wiadomo dopóki nie przetestujesz to i tak na 100% sie nie przekonasz co i jak :) . Gondola X-landera ma wymiary; 79/37/21 a Cat`a 78/35/20, więc różnice są niewielkie :) .Jednak chyba przekonało nas wykonanie :) i ta cena na allegro :lol: .Duży plus w Delti to, to, że ma możliwośc montażu w dwóch kierunkach, ale damy rade bez tego :) .

Pozdrawiamy :) .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #42693 przez baby_55
My kupiliśmy taki allegro.pl/nowosc-warrior-tako-fotelik-a...aty-i1345320707.html tylko bezpośrednio u producenta przy zakupie ze śpiworkiem zaoszczędziliśmy łącznie 200 zł, czy się sprawdzi zobaczymy po urodzeniu się maluszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43323 przez slonce112
My kupiliśmy wózek Baby Activ Breaker, polska firma i ceny w sklepie niższe niż w internecie. Niestety z tego co się orientuję to ta firma nie jest jeszcze zbyt dobrze znana i ciężko trafić na ich produkty ale powiem wam, że wystarczyło tylko jedno spojrzenie na ten wózek i już oboje z mężem wiedzieliśmy, że właśnie taki chcemy dla naszego synka (chociaż jeśli będzie córcia to kolorek też będzie pasował dla dziewczynki).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #43343 przez martela89
Ja mam warriora i jestem bardzo zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47116 przez ifka
Nasza kareta juz w domku :laugh: allegro.pl/promocja-x-lander-xa-2010-fot...men-i1360803771.html kolor jungle :) . Stoi spokojnie i czeka na pasażerkę :blink: .Poki co, po zlożeniu same pozytywy i w wersji głębokiej i spacerowej :) , zobaczymy jak to "w praniu" wyjdzie :blink: .
Pozdrawiamy-ciągle jeszcze w jednym kawałku :blink: .


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 4 miesiąc temu #47174 przez pulpecja
ifka na pewno będziesz zadowolona z użytkowania:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #48339 przez megi23
ifka my bedziemy meic taki sam tylko niebieski :) bylam w sklepie i nim jezdzilam jest super zobaczymy czy na terenie sie spisze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl