BezpiecznaCiaza112023

wózek

13 lata 3 miesiąc temu #49700 przez karolena
HEJ
ja mam upatrzone 3 firmy ABC Design, IMPLAS, albo X-LANDER.
Moj wydatek za wozek 3 funkcyjny musi sie zmiescic w 2000zl a te sie mieszcza maja dobre opinie.co do kolorow to
ABC DESIGN:
AQUA DARK BROWN-CHLOPIEC www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=230
PURPLE BLACK -DZIEWUSIA www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=4145
BEIGE DARK BROWN- UNIWERSALNY www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=1368

IMPLAST:
kolor LAGUNA- CHLOPIEC www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=299
kolor CANDY-DZIEWUSIA www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=3050
kolor SAFARI -UNIWERSALNY www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=2405

X-LANDER
kolor ARCTIC- CHLOPIEC www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=4487

Co o nich myslicie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50399 przez SISUNIA88
Witam:) ja mogę polecić wózek firmy TAKO model JAMPER X 2010!! JEst Polskiego producenta co dla mnie było ważne... jest to zestaw 3 w 1...super się prowadzi!! jestem z niego bardzo zadowolona..kosztuje też przyzwoicie bo 1200 zł...kolorystykę też ma fajną:)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50404 przez pulpecja
karolena napisał:

HEJ
ja mam upatrzone IMPLAST.Co o nich myslicie :lol:


ja również upatrzyłam IMPLAST, w internecie był dla mnie wręcz idealny, niestety w rzeczywistości strasznie mnie rozczarował, gł. ze względu na jakość wykończenia (wielkie sprężyny, czarny lakier - lakierek, materiał), buda w gondoli składała się tak, jakby ktoś strzelał z karabinu :( dla mnie po prostu lipa :(
zdecydowaliśmy się na ciut droższy i mamy MUTSY 4-rider (3 funkcyjny).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50475 przez martela89
Ja też mam firmy Tako ale warriora i też polecam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 3 miesiąc temu #50494 przez MoNiaaa
ja tez mam tako jumper x i za nic bym go nie wymienila super sie prowadzi jedyny minus to maly kosz na zakupy

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #56056 przez magga146
karolena
ja powiem szczerze oprócz xlandera to zaden mi sie z tych wozków nie podoba ale wiesz to jest moje zdanie bez obrazy. napewno nie kupilambym wozka na 3 kolach nigdy bylam swiadkiem jak babka sie na prostej drodze walnela z takim wozkiem a dzieciak na ulicy. no i tez nie z malutkimi kolami moim zdaniem nie praktyczne.

co do xlandera
ja juz mam kupionego zaplacilam za caly komplet 1200zł bo promocja byla
www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=4492
nie wiem czy widzialas ten kolor ktory Ci sie podoba na zywo ja widzialam i jest on praktyczne bilay zapierzesz sie dziewczyno.
ja wybralam ten kolor bo on i jeszcze jeden jest w promocji bo xlander z niego rezygnuje a mialam problem bo mojemu mezowi zaden w sumie sie nie podobal wiec stwierdzilam ze nie bede przeplacala za niebieski i kupilam ten narazie stoi co prawda ale prezentuje sie naprawde bardzo dobrze.
xlander ma jeszcze jedna fajna ceche ma duza spacerowke!!!! co inne wozki nie maja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #56096 przez Asiersa
Nie prawda, że inne wózki nie mają dużej spacerówki :)
Ja mam takie wózek allegro.pl/maked-wozek-q12-gleboki-space...lik-i1416946576.html który wcale nie jest "mały"

Jeśli chodzi o x-landera to podoba mi się ten wózek, ale nie czarujmy się- dopłaca się za firmę i tyle.
Jest dużo innych wózków, które jakościowo i gabarytowo są bardzo zbliżone do x-landera a za dużo mniejsze pieniążki.

Koleżanka kupiła x-landera (gondola i spacerówka) za 1500 zł, do tego musiała dokupić torbę (100 zł) i fotelik (380 zł)

Tak więc moim zdaniem, jeśli komuś nie zależy na wózku za prawie 2000 zł to na pewno znajdzie coś podobnego za mniejszą kwotę :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #56108 przez martela89
Ja mam bardzo podobny jeżeli chodzi o konstrukcję ale tako-warrior :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #56133 przez monami
ja mam x-landera XA w kolorze energy i jestem naprawdę bardzo z niego zadowolona :) nie zamieniłabym na inny!
za cały komplet - spacerówka, gondola, wózek zapłaciliśmy 1800 zł.

Prowadzi się super, jest zwrotny i wygodny, ma spory wg mnie kosz na zakupy i fajne dodatki :) Poza tym ciekawe, ułatwiające użytkowanie rozwiązania :)
POLECAM :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #56134 przez Emme
ja mam Chicco Troi S 3 i śmiem twierdzić, że to jest jeden z największych wózków na rynku, zarówno fotelik, gondola i spacerówka jest b. duża, większa ok x-landerów, które wcale nie są specjalnie większe od innych wózków, przynajmniej tak na oko.
www.smerfland.pl/p-1895-wozek_wielofunkc...olor_45_TOPAZIO.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #56161 przez Asiersa
monami no właśnie...gondola, spacerówka...a gdzie reszta? Ja nie twierdzę, że x-landery są złe, tylko chodzi mi o to, że można mieć coś podobnego gabarytowo i jakościowo do x-landera za dużo mniejsze pieniążki :)

Osobiście sama chciałam kupić dla Tomka x-landera, ale przeraziła mnie cena :angry:
Ostatecznie dziadek kupił wózek (miał być x-lander) ale zdecydowałam się na tańszy, z dużym "wyposażeniem" (gondola, spacerówka, fotelik, folia, moskitiera, torba, śpiworek, pokrowiec...itd, itd...) Za resztę, którą zaoszczędziłam na wózku dokupiłam Tomkowi wiele innych, potrzebnych rzeczy :) :cheer:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #56183 przez baby_55
Ja oglądnęłam masę wózków i bardzo podobał mi się x-lander, ale ostatecznie kupiłam Tako warrior, za cały komplet tzn. spacerówka, gondola, fotelik, parasolka, torba, moskitiery, folia i śpiworek dałam 1300 zł, jest leciutki, zwrotny, ma dużą spacerówkę i gondolę i jest sto razy miększy od x-landera, x-lander jest w porównaniu do niego bardzo twardy i trzeba włozyć dużo wiecej siły żeby np wjechać na krawężnik itp. mogłam sobie wybrać kolor z najnowszej kolekcji w tej cenie a nie tylko przecenione, uważam, ze w x-landerze płaci sie za firmę, która niestety ostatnio przestaje być tak dobra jakościowo, jak była wcześniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #56197 przez monami
J anie narzekam na jakość x-landera - przeciwnie - moim zdaniem jest świetna. Używamy wózka intensywnie i do dziś nic się nie zepsuło, wszystko extra działa :) Sprawdził się nasz x-lander w różnym terenie i wcale ciężko się go nie prowadzi, przeciwnie - jest bardzo zwrotny i jednocześnie stabilny. Z pokonywaniem krawężników tez nigdy nie było problemów, nawet teraz, kiedy Zuzia waży już 7 kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #56199 przez monami
Asiersa - mam do niego folie, śpiworek do spacerówki,moskitierę ( wszystko w cenie) i torbę dostałam gratis, mogłam sobie wybrać model. Nie mam tylko parasolki ale nie jest mi potrzebna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #56296 przez martela89
Powiem tak x-landery bardzo mi się podobają i mieliśmy go kupić ale jak dla mnie za mały wybór jeżeli chodzi o kolory.

A warriora mam i gondola jest większa niż w x-landerze i bardzo jestem zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl