BezpiecznaCiaza112023

wózek

12 lata 5 miesiąc temu #245477 przez ifka
misia88 napisał:

różyczka napisał:

aaa i ten xq nie ma przekładanej raczki, no chyba, ze jakies nowsze modele juz sa :dry:

No na stronie x-landera jest napisane, że ma przekładaną rączkę...


ja wyczytałam,że siedzisko mozna montowac albo tak, albo tak :blink: tak czy siak są 2 kierunki, tylko zmieniane za pomocą zmiany położenia siedziska :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247301 przez niusiad25
Ja zamówiłam navingtona caravel w kolorze adriatyk 3w1 z fotelikiem z maxi cosi. Mam nadzieje że przed Mikołajem przyjdzie ;-) Jak tylko dostanę to wrzucę zdjęcia. Już się doczekać nie mogę ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250470 przez milenciamroz
Ja postawiłam na klasykę i wybrałam wózek Roan Marita 04-sk- duża usztywniana gondola, pompowane koła, choć najbardziej urzekł mnie jego wygląd. Oczywiście wcześniej poczytałam opinii na jego temat i większość osób go poleca. Już dziś mam go mieć w domku- czekam na kuriera.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #250473 przez milenciamroz
niusiad25 bardzo ładny! wcześniej go nie widziałam, właśnie takie klasyczne mi się najbardziej podobają:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250478 przez Monix
milenciamroz napisał:

Moja kuzynka ma ten wózek i baaaardzo go sobie chwali :) mięciutki, gondolka rzeczywsicie spora. Fajnie się prowadzi. Na prawdę jest godny polecenia! :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250484 przez Emme
a ja często tego typu wózki widzę krzywe, szczególnie spacerówki. konkretnie chodzi o to, ze siedzisko kilka cm przesunięte jest w bok, nie jest równo nad kołami. nie wiem czy to jakaś wadliwa seria czy taka "przypadłość" (nie mówię, ze konkretnie ten model, ale ten typ)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #250492 przez milenciamroz
Emme napisał:

a ja często tego typu wózki widzę krzywe, szczególnie spacerówki. konkretnie chodzi o to, ze siedzisko kilka cm przesunięte jest w bok, nie jest równo nad kołami. nie wiem czy to jakaś wadliwa seria czy taka "przypadłość" (nie mówię, ze konkretnie ten model, ale ten typ)


Nigdy nie spotkałam się z taką opinią, ale wszystko się okaże z czasem, chodź i tak myślę, że jeżeli chodzi o spacerówkę to zafundujemy sobie na pewno inną, lżejszą i bardziej wygodną, dlatego najważniejsza dla mnie w tym momencie była wersja głęboka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #269340 przez niusiad25
milenciamroz napisał:

niusiad25 bardzo ładny! wcześniej go nie widziałam, właśnie takie klasyczne mi się najbardziej podobają:-)


Dzięki Mliencia! Twój Roan też super, też go miałam na liscie :-) No ale najważniejsze że przyszedł mój wózek. Na żywo wygląda duuużo lepiej niż na zdjęciach. Po pierwsze jest wysoki, więc nie trzeba klękać żeby do gondoli zajrzeć. Sama gondola rewelacja, duża ale przytulna. Cichutko składana budka. Rama po złożeniu jest malutka, a gondola ma wygodny uchwyt do przenoszenia. Spacerówka też bardzo fajna, więc jestem bardzo bardzo zadowolona. Mam nadzieje że mała pasażerka za kilka, kilkanaście dni też będzie zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #269350 przez niusiad25
Zdjęcie jak na razie ze strony, bo jak na złość mi się aparat rozsypał:

Gondola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270644 przez milenciamroz
Muszę powiedzieć, że świetne kolorki wózeczka:-) Ja już swojego Roana też mam w domu i jestem nim zachwycona:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #274881 przez mariola2041
witajcie ja też zakupiłam wózek X-lander tylko że u nas jest możliwość założenia spacerówki w dwóch kierunkach jazdy to tak jakby miała przekładana rączkę, nie wiem dokładnie jaki to model ale gondola jest dość duża...zobaczymy jak się sprawdzić w praktyce

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275367 przez misia88
mariola2041 napisał:

witajcie ja też zakupiłam wózek X-lander tylko że u nas jest możliwość założenia spacerówki w dwóch kierunkach jazdy to tak jakby miała przekładana rączkę, nie wiem dokładnie jaki to model ale gondola jest dość duża...zobaczymy jak się sprawdzić w praktyce

Wybacz, że pytam, ale kupiliście wózek i nie wiecie jaki model?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275377 przez mariola2041
no x-lander ale ile to nie wiem

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #275482 przez mariola2041
XA

[url=http://

[url=http://

[url=

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #275716 przez sylka
misia88 napisał:

mariola2041 napisał:

witajcie ja też zakupiłam wózek X-lander tylko że u nas jest możliwość założenia spacerówki w dwóch kierunkach jazdy to tak jakby miała przekładana rączkę, nie wiem dokładnie jaki to model ale gondola jest dość duża...zobaczymy jak się sprawdzić w praktyce

Wybacz, że pytam, ale kupiliście wózek i nie wiecie jaki model?


To zapewne XQ bo tylko on posiada tają opcję. Minus taki że spacerówka ma siedzisko kubełkowe. Coś za coś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl