BezpiecznaCiaza112023

wózek

12 lata 1 miesiąc temu #325570 przez Kamyczka
emma napisał:

my tez kupilismy Jedo, wersje 3 w 1 Bartatina Alu Plus, z lekkim aluminiowym stelazem i duzymi pompowanymi kolami, na paskach - z funkcja kolyski (bo nie wyobrazalismy sobie, zeby nie mogl sie bujac :)). W kaplecie byla spacerowka i fotelik z funkcja kolyski-nosidelka (mozna tez wpiac w stelaz wozka), a za wszystko zaplacilismy 1400 zl :lol: . wlasnie dzisiaj upralam wszystkie "wnetrznosci", bo niby ma atesty itd., ale lepiej, zeby maluszek nie wdychal pieknego fabrycznego zapachu chemikaliow... wlasnie wyschlo, wszystko pozakladalam i juz nie moge sie doczekac na lokatora! :laugh:

Witaj Emma, mam pytanko:kupiłaś model wózka,o którym myślę ,a gdzie tak tanio go dostałaś(jeśli można spytać)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #325977 przez emma
jasne, ze mozna :). wozek zamowilismy na portalu polakmaly.pl - polecam sprawdzic, maja duzy wybor, ceny o wiele nizsze niz w sklepie, niedlugi czas oczekiwania na realizacje zamowienia, a jesli mieszkasz w warszawie, wszystko mozesz odebrac osobiscie przy metrze wierzbno - dla mnie rewelacja - w porownaniu ze smykiem oszczedzilismy ok. 700 zl! a wozek naprawde swietny! od tygodnia pelni fukncje kolyski i lozeczka, jest leciutki i swietnie sie prowadzi! nie moge sie juz doczekac pierwszego spaceru! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #326039 przez misia88
A my w końcu zdecydowaliśmy się na Jedo Fyn 4DS :) kolor 300. Zamówienie złożone i razem z fotelikiem Cybex Aton będzie do odbioru za ok. 2-3 tygodnie. :) Koszt 1900 zł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #350954 przez Martynka__89
Niestety dział sprzedaży nie działa, więc pozwolę sobie tutaj umieścić linka :)
Po Mateuszku sprzedaję wózek, więcej w poniższym linku.
allegro.pl/show_item.php?item=2300200102



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #357631 przez agulson
czesc, również szukam wózka wielofunkcyjnego.

Zastanawiam się nad Tako Captiva Mohican 05 i Jedo Fyn 4DS. Nigdzie na forum nie widzę opini na temat tako captiva.
Czy któraś z was użytkuje ten wozek? I który z tych dwóch byście wybrały?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #360825 przez alicjaa
Dogie Mamy :) czy ktoras z Was ma moze ten wozek?

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQOGFbAyja30XH7nBvJfiMLc1_jmuGCJ0D6JwaSwaRAYLFC4NX21A

jak on sie sprawuje? praktyczny jest? i co z tym drazkiem? czy faktycznie jest jakis nie za bardzo tak jak sie czyta w opiniach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365773 przez ania_k
Asiersa napisał:

Ja też jestem za kupieniem wózka przed porodem.
U mnie była sytuacja podobna jak u Sylki. Trafiłam do szpitala w 31/32 tyg ciąży a dziecko było na świecie 5 dni później. A ja bez wózka. Szczęście w nieszczęściu zostałam w szpitalu jeszcze przez miesiąc i mogłam spokojnie zamówić wózek przez internet.
Wyprawkę miałam skompletowaną już wcześniej. Tylko kupno tego wózka odłożyłam na ostatni moment i jak widać źle zrobiłam :)
Co do fotelików, to u mnie w szpitalu właśnie tak jest, że nie wypiszą dziecka jeśli matka nie ma fotelika lub gondoli.



acha dobra wskazówka, czyli lepiej wózek kupic wcześniej?
Ja tak myslałam, nawet przegladam różne modele w necie, tylko nasze przyszłe "babcie" coś knuja, że wózek to kupuje sie na końcu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #365774 przez ania_k
A jakie mi polecicie leciutkie wózeczki wielofunkcyjne? Ja znalazłam dwa z firmy Graco - model Symbio i Fusio wazą ok 7 i 6 kilo no ale ten Symbio - troszkę cięższy ale bardziej mi się podoba - co mi o nim możecie powiedzieć ? jak się sprawują? Ta przekładana rączka jest wygodna? Bardzo proszę o rady
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376392 przez stenka
Ja mam i chwalę sobie wóżek Jane Nomad - tez dość lekki więc moze Ci się spodoba - 6,5 kilo i fajny , sprawdza się
Mam wielofunkcyjny i w kolorkach nawet jak ten co pokazałaś na fotce , dokładnie taki jak niżej - może troszkę mniej "nowoczesny" ale przynajmniej siedzisko spacerówki duże, wygodne i na długo wystarczy mam nadzieję
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423766 przez Merci89
My mamy właśnie Symbio i spisuje się świetnie - dla mnie jest lekki, jedną ręką się składa, z włożeniem do bagażnika czy wniesieniem do mieszkania nie ma problemu. Często jeżdżę też, że tak powiem, "terenowo" :), więc pompowane koła i zawieszenie sprężynowane są dla mnie bardzo funkcjonalne. :) Symbio to dobry wybór, jak ci się podoba, to spokojnie kupuj. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #423914 przez Manga
Zakup pierwszego wózka to nie lada wyzwanie.
Na jakie parametry warto zwrócić uwagę?
Przeczytaj: Bryka dla smyka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #441707 przez Mint27
Fajne te wózeczki macie, większość widzę wielofunkcyjna. :) My też wybraliśmy wielofunkcyjny, innego nawet nie wyobrażałam sobie mieć - nie dość, że kasa zaoszczędzona, to jeszcze o wiele więcej miejsca w domu. ;) Mamy Orbita Baby G2, superowy wózek. :) Mnóstwo gwiazd go ma, w tym oczywiście Ania Mucha, chyba każdy widział te fotki z wózkiem w tabloidach, hehe. :D Nie chciałabym być tak obfotografowywana. ;) Zresztą nie dziwię się, bo mnóstwo fajnych dodatków do niego jest. :) My mamy go od pół roku i nie zawiódł ani razu. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #686074 przez marek19885555
Ja mam wózek Icoo i momo, że nie widziałem go u żadnego celebryty to też jest super i nigdy ni sprawił problemów :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742657 przez bombelek_ak
My kupiliśmy wózek marki Britax - rewelacja. Jestem zadowolona z niego i nasze maleństwo świetnie się w nim czuje. Kupiliśmy go przez internet, akpol baby - dostaniecie go w niezwykle atrakcyjnej cenie. polecam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #752723 przez Kamawi
Witam, my też już kupiliśmy wózek, pokoik gotowy tylko synek cos zaspałJuz nie mogę sie doczekac pierwszego spaceru:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl