BezpiecznaCiaza112023

wózek

12 lata 2 miesiąc temu #302657 przez Asiersa
Ja też jestem za kupieniem wózka przed porodem.
U mnie była sytuacja podobna jak u Sylki. Trafiłam do szpitala w 31/32 tyg ciąży a dziecko było na świecie 5 dni później. A ja bez wózka. Szczęście w nieszczęściu zostałam w szpitalu jeszcze przez miesiąc i mogłam spokojnie zamówić wózek przez internet.
Wyprawkę miałam skompletowaną już wcześniej. Tylko kupno tego wózka odłożyłam na ostatni moment i jak widać źle zrobiłam :)
Co do fotelików, to u mnie w szpitalu właśnie tak jest, że nie wypiszą dziecka jeśli matka nie ma fotelika lub gondoli.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #302682 przez sylka
U mnie podobnie bez fotelika nie wypisują maluszka. Maluszek może opuścić oddział ubrany od stóp do głów wyłącznie przez położne i wyniesiony w foteliku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #302806 przez Kasiulka
o kurcze o tym wywietrzeniu to bym nie pomyślała! dobra rada,dzięki :)
czyli na 200% kupimy przed :)

chcieliśmy kupić wózek za 3 tygodnie,ale się zastanawiamy czy to aby nie za szybko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #302859 przez misia88
Słuchajcie. Zastanawiamy się nad wózkiem. Są trzy typy:
X-lander XQ (coraz mniej bierzemy go pod uwagę),cena na allegro ok 2200zł z fotelikiem Maxi Cosi Cabrio :

Dorjan (nie mogę go znaleźć na żywo) :(

Jedo Fyn 4DS freeline 2012 (nie braliśmy wcale pod uwagę, ale spodobał nam się po obejrzeniu na żywo, funkcjonalnie podobny do XQ, ale wszystkie koła pompowane, a i cena dużo niższa, no i polska marka), cena na allegro ok 1900 zł z fotelikiem Maxi Cosi Cabrio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #302947 przez Kasiulka
nooo trzeci też super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #303004 przez misia88
Do porównania doszedł jeszcze Espiro Vector Pro... Już sama nie wiem... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #303200 przez Asiersa
odrzuciłabym x-landera xq ze względu na kubełkowe siedzisko.
Dorjan? - pierwsze słyszę/widzę :D (ale pewnie jest ok :P )
Najbardziej z tych trzech przemawia do mnie Jedo :) aaa i ten Espiro Vector Pro też fajny :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #303236 przez misia88
Z tego co wiem to XQ miał, ale już nie ma kubełkowego siedziska, ale i tak już go odrzucamy ze względu na wysoką cenę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #304616 przez nikita
misia my mamy jedo i w sklepie dostaliśmy kola takie jak my chcieliśmy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #306680 przez ifka
u nas też wybór był pomiedzy Jedo a X-landerem XA.Padło na XA i jestem bardzo zadowolona, a Jedo nie mogłąm nigdzie w sklepie obejrzec-natomiast czytałam bardzo pochlebne opinie na jego temat :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #311795 przez emma
my tez kupilismy Jedo, wersje 3 w 1 Bartatina Alu Plus, z lekkim aluminiowym stelazem i duzymi pompowanymi kolami, na paskach - z funkcja kolyski (bo nie wyobrazalismy sobie, zeby nie mogl sie bujac :)). W kaplecie byla spacerowka i fotelik z funkcja kolyski-nosidelka (mozna tez wpiac w stelaz wozka), a za wszystko zaplacilismy 1400 zl :lol: . wlasnie dzisiaj upralam wszystkie "wnetrznosci", bo niby ma atesty itd., ale lepiej, zeby maluszek nie wdychal pieknego fabrycznego zapachu chemikaliow... wlasnie wyschlo, wszystko pozakladalam i juz nie moge sie doczekac na lokatora! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313455 przez Kasiulka
emma to korzystnie Wam się udało z tym wózkiem! My cały czas szukamy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313843 przez emma
najlepiej obejrzec w sklepie "na zywo", wyprobowac, a potem poszukac wymarzonego i wybranego modelu w internecie, nasz w sklepie internetowym byl o ok. 700 zl tanszy niz w "smyku"... oplacalo sie szukac! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #313959 przez Kasiulka
Tak właśnie zrobimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #314657 przez Emme
ja też pojechałam do sklepu i jak "pomacałam" to większość wózków odpadła... najbardziej zależało mi na duzej gondoli i miękkim zawieszeniu i żeby nie było problemu z podnoszeniem wózka na krawężnikach (polecam sprawdzenie- niektóre nie dają się podnieść ;/)
mieliśmy wybrany wózek, ale kiedy weszłam na all zobaczyłam w miniaturce wózek, w którym się zakochaliśmy, była likwidacja sklepu i zamiast 2800zł zapłaciliśmy 1800zł :D - kupiliśmy wózek, który nie spełniał moich wcześniejszych założeń, ale zaryzykowaliśmy i nie oddałabym go na żaden inny.
Co do cen to polecam sprawdzanie nie na all, bo tam ceny już są wysokie. Jakiś czas temu kupowaliśmy fotelik samochodowy i znalazłam w jakimś sklepie internetowym tańszy niż na all o jakieś 150zł- ja zawsze wpisuję nazwę i przeglądam grafikę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl