BezpiecznaCiaza112023

pieluchy które lepsze??

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #135028 przez boniucha
nam zostało już kilka sztuk, więc jutro biegniemy po DADĘ do Biedrony :)

A więc dziś kupiłam Dadę po raz pierwszy i jestem w szoku! Ale fajne :D jeżeli małemu nic nie będzie to na pewno przy nich zostaniemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136957 przez gosia_ann
Jak skończą mi się baby dreamy to też zostaję przy dadzie! Dada jest lepiej skrojona a byby dream są trochę szersze, bardziej prostokątne. Poza tym faktycznie Dada to Pampers za połowę ceny :D

A jeśli chodzi o chusteczki nawilżające to próbowałam różnych. Nigdy więcej nie kupię chusteczek z Aldiego, śmierdziały i były praktycznie suche. Zawiodłam się też na baby dream, myślałam że będą ok tak jak pieluszki, ale nie były. Miałam kiedyś bambino czy coś podobnego (niebiesko-różowe), ale nie pamiętam jakie były. Teraz używamy tylko chusteczek z biedronki i tylko zielone nam pasują :) innych nie próbowałam, może są jakieś lepszejsze, ale te nam odpowiadają i cena też raczej ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #136969 przez natmur11
ja ostatnio przekonalam sie do sprobowania biedronkowych pieluszek dada i jestem milo zaskoczona. mysle ze warte sa swojej ceny. dla mnie duzym plusem jest to ze nie odciskaja sie na pupie co bylo czyms normalnym przy uzyciu pampersow. no i nie wisza po jednym siusianiu wiec moge smialo zalozyc spodniczke corci i nie zastanawiac sie ze pampers jest dluzszy niz material;d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137150 przez sylka
U nas także króluje od jakiegoś czasu DADA Kubusiowi pasuje. Po co przepłacać połowę tylko za markę jak niczym się nie różnią. Spokojnie mały przespał w nich 10 h nie przeciekły, pupa sucha w dotyku była. Chusteczek uzywam Pampers activ baby (najładniej dla mnie pachną i szybko sięwchłaniają na skórze dziecka nie posostawiając jej mokrej)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137162 przez Gosia
My również używamy Dada Premium tak jak ktoś słusznie zauważył to pampersy za pół ceny. Używałam pampersów przez 6 m-cy a teraz używamy Dada więc mogę się wypowiedzieć i dobrze porównać. Kiedyś Dady były daremne, ale od kiedy są nowe Dady Premium przestałam używać pampersów.

Jeśli chodzi o chusteczki to ja również kupuję Dada z biedronki niebieskie sensitive lub zielone. No a czasem Pampers jak jest gdzieś fajna promocja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137190 przez alutka1011
My dady używamy jak Maja skończyła 8 msc wcześniej te stare ją odparzały a te są super tylko na noc zakładam pampersy bo dady nie wytrzymuja 12 h :(
Chusteczki tez dady te fiojletowe lawendowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137353 przez martela89
Ja pampers premium care do niedawna,a teraz te majteczki z pampersa i jak dla mnie pampers to 1 miejsce.
A chusteczki nivea :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #137362 przez Asiersa
My chusteczek też z dady używamy :) najładniej pachną te zielone i niebieskie, ale wypróbowaliśmy już wszystkie kolory :)

Martela, wspominałaś niedawno, że kupiłaś pieluszki Baby dream z Rossmanna. Zadowolona byłaś? Mi nie podeszły bo miałam wrażenie, ze są strasznie napompowane :dry:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137413 przez sylwcia
na poczatku używalismy pieluszek papmers później ze względów finansowych oczywiście przeszliśmy na dadę teraz natomiast jedziemy na huggies ale właśnie czytałam opinie że dada się polepszyła ale znowu Martela89 podsunęła mi pomysł z majteczkami i właśnie zamówiłam :) jak wypróbuje to dam znać :) osobisie uważam że Pampersy sa najlepsze bo są takie delikatne i miekkie chociaż dla mojego malucha wszystko jedno :P a dziewczyny powiedzcie mi proszę (wiem trochę pytanie takie) ale ile pieluszek mniej więcej zużywacie w ciągu dnia albo co ile zmieniacie?? bo u nas lecą jak woda i mąż stwierdził że przesadzam z tą wymianą :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137414 przez Groszek
U nas idzie 4-5 dziennie

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137419 przez pulpecja
my używamy Bella Happy ponieważ pampersy uczuliły Kasię - cała pupcia czerwona i krostki po samą szyjkę :( :( dobrze,że zainwestowaliśmy tylko w dwie paczki, które oddaliśmy w prezencie koleżance. Także dla mnie pampersy zdecydowanie na nie. i tu widać, że każde dziecko jest inne, co jest rewelacyjne dla jednego, dla drugiego może być całkiem odwrotnie.
chusteczki tylko penaten - są super nawilżone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137506 przez martela89
Asiersa napisał:

My chusteczek też z dady używamy :) najładniej pachną te zielone i niebieskie, ale wypróbowaliśmy już wszystkie kolory :)

Martela, wspominałaś niedawno, że kupiłaś pieluszki Baby dream z Rossmanna. Zadowolona byłaś? Mi nie podeszły bo miałam wrażenie, ze są strasznie napompowane :dry:


Kupiłam tylko 2 na próbę i więcej nie kupowałam-nie były złe ale ja jakoś wolę pampersy,a te majteczki to już w ogóle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137734 przez mariosponge
My też używamy ze 4-5 pieluch na dobę. Czyli jedna w ciągu nocy i 3-4 w dzień. Ale to też zależy, bo czasami np Andrzej do czystej przed chwilą założonej pieluchy zrobi kupkę (bo robi 2 razy dziennie), no i trzeba znów zmieniać.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #137852 przez olka
Ja używam Dada, na przemian z Pampersem. Kupiłam ostatnio Pampersy active baby rozmiar 3 i zauważyłam, że z wierzchu ładnie pachną-zapach taki jak chusteczki nawilżane pampersa. Gdy moje pierwsze dziecko było małe to najczęściej używaliśmy Pampersów lub Bella happy, bo Dada jeszcze wtedy nie były za szczególne. No ale teraz to pieluchy pierwsza klasa :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13548

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #138242 przez carolin1
Ja też kupiłam dziś DADY po tym jak przeczytałam, że są pampersami za połowę ceny. Do tej pory używałyśmy na przemian pampersy, huggesy lub bella happy. Na pierwszy rzut oka faktycznie DADY dają radę :) Zobaczymy w praktyce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl