BezpiecznaCiaza112023

pieluchy które lepsze??

13 lata 2 miesiąc temu - 13 lata 2 miesiąc temu #73927 przez Monix
Ja na początku kupowałam pampers premium care 1. Wszystko ładnie, pięknie ale ten ich zapach ... :huh: po trzeciej paczce zrezygnowałam i przeszłam na pampers 2 new baby zielone (te tak nie śmierdzą) - jestem zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73930 przez martela89
Mi zapach nie przeszkadza,a inne z pampersa ją odparzyły :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #73983 przez natmur11
tez dzis kupilam babydream paczke 40szt wczesniej kupilam 2 sztuki probne i byly ok. ostatnio uzywalam pampers zwyklych niebieskich ale jakis krostek dostala wiec zmienilam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #74067 przez Asiersa
Pampersy activ baby 3 też są zapachowe. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić, ale teraz już mi ten zapach nie przeszkadza - jest mi obojętny :cheer:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #74220 przez sunaja21
tez kupilam dzisiaj opakowanie 46szt babydream:) a miala ktoras z was te pampersy sllep&play takie w pomaranczowym opakowaniu co niby lepiej chlona siuski????bo jeszcze sie nad tymi zastanawialam


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #74289 przez Gosiaczek31
my uzywaliśmy tych sleep%play. Nie są rozciągliwe w pasie i nam wylatywała kupka na plecki, no ale Kuba robił bardzo rzadką i wszystkie pieluszki nam przeciekały :P . Ogólnie to są ok, cienkie ale bardzo chłonne, lekko zapachowe ale dla mnie na plus. Wkurzyłam się na huggiesy bo noc w noc Kuba się budził przesikany :P Testujemy teraz babydream 3 i na razie są ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #74338 przez mariosponge
sunaja21 napisał:

tez kupilam dzisiaj opakowanie 46szt babydream:) a miala ktoras z was te pampersy sllep&play takie w pomaranczowym opakowaniu co niby lepiej chlona siuski????bo jeszcze sie nad tymi zastanawialam


ja miałam, i guzik prawda, to są najgorsze pieluchy których używaliśmy. sztywne zapięcia, nie rozciągają się, i są prawie że mokre po siusianiu, po zwykłych pampersach np. actoive baby w środku jest ledwo wilgotno.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #74664 przez Gosiaczek31
dla mnie sleep&play sa mięciutkie w porównaniu z huggiesami. U nas wytrzymywały całą noc i mały nie miał mokro.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #74858 przez kasiora
ja kupuje tylko pampers baby dry i sa rewelacyjne :) nie przeciekaja, sa elastyczne dla mnie rewelacja :) testowalam wiele pampersow i te sprawdzaja sie super :)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78897 przez Agatha_
mam pytanie dot. pieluszek pampersa... Nie mogę znaleźć odpowiednich pieluszek dla mojego dziecka od każdych pieluch się odparza nawet od zielonych pampersów... Ostatnio słyszałam o pampersach sleep&play są w miarę tanie ale chciałabym zna opinie innych matek, które już ich używały
warto czy nie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78906 przez Emme
z tego co widziałam to opinie są podzielone i nie jestem pewna czy bardzie nie na nie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78931 przez Asiersa
Ja też słyszałam różne opinie na ich temat. Sama jeszcze ich nie kupowałam. Może spróbujesz kupić pieluszki Pampers Premium Care? Podobno są najdelikatniejsze.




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78962 przez Gosiaczek31
My ich używaliśmy. To są chyba jedne z najcieńszych pieluszek ale jednocześnie chłonne. Trochę zapachowe co może niektórym przeszkadzać. Nie mają ściągacza w pasie i nam wylatywała czasem zawartość pieluszki :laugh: Najlepiej wypróbować bo każde dziecko jest inne. Ostatnio koleżanka mi przyniosła na przetestowanie pieluszki różnych firm i odpowiadają mi bardzo te z rossmana. Można kupić 2 sztuki do wypróbowania. No i są tanie w porównaniu z pamperkami firmy pampers. A tu możesz znaleźć więcej info o pieluszkach:

www.zapytajpolozna.pl/forum/po-porodzie-...56868-pieluszki.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78973 przez Emme
Gosiaczek ja ostatnio kupiłam te z rossmanna. ogólnie nie są złe, miękkie itp, ale po 3 godzinach wyglądały jak huggiesy po nocy więc wole nie sprawdzać ich jak sobie poradzą przez tyle godzin :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78983 przez Martynka__89
Nie miałam tych pieluch ale nie jetem przekonana do ich wypróbowania. Miałam chusteczki z tej serii i byłam nie zadowolona.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl