BezpiecznaCiaza112023

pieluchy które lepsze??

12 lata 11 miesiąc temu #138456 przez Batmanik
ja uzywalam juz chyba wszystkich pampersow i dade ta stara i hugisow co od razu nam nie podeszly i pampersow i tych rosmanowych i powiem ze te rosmanowe chyba uzywalam najdluzej ach no i ta nieszczesna bella heppy one puchna strasznie nawet jak raz sie zsikal Igor...
ostatnio kupilam sleep& play i wiecie coo wlasnie sie zatanawiam bo maly juz o 1 w nocy sie juz przesiusial:( i teraz nie wiem choc moj to wszystkie w nocy chyba przesikal:) a ma juz 9 mies...a co do zmiany to nam idzie tak 4-5 nieraz 6 pieluch dziennie bo moj maly jak ma ledwo co zsikana a idzie spac po poludniu to musi miec suchutka pieluche bo juz marudzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #138806 przez gosia_ann
Też zmieniam córci pieluszkę 4-5 razy na dobę. Jak założę jej czystą pieluszkę przed snem to zmieniam dopiero nad ranem przed karmieniem, w nocy nie muszę bo zazwyczaj jest mało nasiusiana.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139157 przez Gosiaczek31
boniucha napisał:

A czy żadna z Pań nie stosowała Toujours z Lidla? My mamy i jest ok :) Są sztywniejsze od Pampersów, ale super trzymają kupę w garści :P Pampersy miałam wrażenie, że są krzywo "uszyte", albo trafiłam na felerną serię... a i cena też niezła!


my używaliśmy tych lidlowych i są ok. Koleżanka podarowała nam ostatnio tescowe i tez sa ok chociaz trochę duże. Używamy ich teraz na noc bo spokojnie wytrzymują 12-13 godz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139236 przez taakamama
Witam dziewczyny :)
ja przeszlam juz przez wiele pieluch roznych marek i jak na razie nr 1 w moim rankingu sa biedronkowe DADA.
I widze ze wiele mam rownierz jest z nich zadowolonych :laugh:
u nas wytrzymuja cala noc czego nie moge powiedziec o pampersach bo jakos dziwnym trafem pielucha sucha a ubranko mokre :unsure:
chusteczki tez z dady ale te fioletowe bardzo lubie ich zapach :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139261 przez olkajorz
Ja miałam hagissy w szpitalu i spisały się rewelacyjnie do tego też są mokre chusteczki,które są bardzo delikatne bo to czysta bawełna z wodą także nie ma co uczulić dzieciątka.
:laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139269 przez olkajorz
teraz też używam właśnie dady z biedronki i sa rewelacja,moja córcia przesypia cała noc i ubranko nawet nie jest mokre.Mokre chusteczki tez są dada z biedronki tylko ze niebieski bo bardzo fajnie łagodzą podrażnienia na pupie.co do papmpersow z pampersa to zdania są podzielone ale moje zdanie jest takie ze są po prostu przereklamowane.
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #139282 przez Emme
olkajorz kod suwaczka wklej w podpisie: profil -> mój profil-> podpis :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #142341 przez carolin1
Co do chusteczek to poradzono mi w szitalu żeby u dziewczynek ich nie używać bo szkodza i powodują zapalenie pęcherza u niemowlaków.Na poczatku podeszlam do tego sceptycznie bo w szpitalu slyszy sie wiele opinii od poloznych i lekarek, ktore róznia sie od siebie.Natomiast gdy 2 miesieczna corka znajomej dostala zapalenia i wyladowala w szpitalu na tydzien z tego powodu i okazalo sie ze duzo dziewczynek jest z tego samego powodu na oddziale to zaczelam przemywac pupe pieluszka tetrowa pocieta na mniejsze kawalki zanuzana w cieplej wodzie z szarym mydelkiem. Jestem spokojniejsza no i jaka szczednosc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142406 przez sylwcia
już od kilku dni uzywam majteczek z pampersa jestem z nich zadowolona jednak mają jeden minus gdy dziecko zrobi kupke bardzo trudno je zdjąć żeby nie pobrudzić wszystkiego w okół dlatego też ja je rozrywam po bokach i ściągam jak zwykłe pieluszki.

co do chusteczek to używam bambino mają delikatny zapach i są średnio nasączone

a takie pytanie ponieważ wcześniej gdy używałam huggies to taka przeźroczysta galaretka z nich się wydobywała też to zauważyłyście??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142660 przez martela89
sylwcia napisał:

już od kilku dni uzywam majteczek z pampersa jestem z nich zadowolona jednak mają jeden minus gdy dziecko zrobi kupke bardzo trudno je zdjąć żeby nie pobrudzić wszystkiego w okół dlatego też ja je rozrywam po bokach i ściągam jak zwykłe pieluszki.

co do chusteczek to używam bambino mają delikatny zapach i są średnio nasączone

a takie pytanie ponieważ wcześniej gdy używałam huggies to taka przeźroczysta galaretka z nich się wydobywała też to zauważyłyście??


Ja też rozrywam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142707 przez Emme
może wypróbujcie majteczki z huggiesa, one się rozpinają (jak te do pływania)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142717 przez martela89
Nam huggiesy nie podeszły :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142721 przez Emme
a próbowałaś tych majtek?
niedawno kupiliśmy huggiesy (zwykłe) i są inne, o wiele lepsze od poprzednich, miękkie, chłonne. nie wiem czy to nowa seria czy kupiliśmy inne (choć rozmiar i wszelkie napisy te same, tylko wzór inny) ale sa super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142726 przez Batmanik
kurcze nam tez huggisy nie podeszly (kupilam te z biedronki) a teraz juz sama nie wiem jaki kupic bo jak byl mamly po dada nie mial nic teraz mu kupilam i cos wysypalo go kolo jajeczek , sleep&play tez odpadaja zreszta cos sobie ubzdural ze jak tylko sie zsika od razu sie kreci i trzeba go przebrac takze nam teraz idzie tyle pieluch ale co tam nie bede meczyc dziecka wazne zebym wkoncu znalazla jakies dobre bo on sie w nocy potrafi przesikac w tych sleep&play to bylo notoryczne w tych dada juz nie...i mamy wielki dylemat i znow szukanie odpowiednich pieluszek:) a nigdy nie mialam z tym problemu...
ale my tu mozemy sobie polecac jakie a kazde dziecko jest inne i dla kazdego co innego jest lepsze...
ale dobrze ze mozemy sobie cos podpowiedziec...
a co do pieluszek z hugissa do plywania - mam otwarte ale nie uzywalam i wiecie ze nawet nie wiedzialam ze je mozna tak rozpinac;)ja to gapa jestem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #142735 przez Emme
ja też nie wiedziałam, ale chciałam przymierzyć Toli i myślałam, że przypadkiem je rozerwałam, a one po prostu się rozpięły :S ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl