BezpiecznaCiaza112023

pieluchy które lepsze??

13 lata 1 miesiąc temu #84107 przez Emme
aha, może i my sprawdzimy jakie są, bo z tych 200 pieluch pewnie zostanie połowa :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #132751 przez AniolekKarolinka
od początku pampersy , próbowaliśmy inne hagisy bella dady - tez nie sa złe - ale jeśli chodzi o chłonność i pupę córci - pampersy są najlepsze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 11 miesiąc temu #132771 przez Gosiaczek31
Dziewczyny a ja polecam pieluszki helen harper z carefoura. 3 kosztują około 24zł za 56szt Cięzko znaleźć opinie na ich temat a jak już mi się udało to były w większości negatywnwe. Postanowiłam sama spróbować i jestem mile zaskoczona. używamy ich na zmianę z dadą. Chociac wydaje mi się że nowa dada wolniej chłonie wilgoć od starej. Dlatego na noc te z carefoura.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134315 przez gosia_ann
U nas najlepiej sprawdzają się pieluszki Dada z biedronki są bardzo miękkie i chłonne, następnie Baby dream z rossmann`a. Najmniej zadowolona jestem z Huggies`ów, są sztywne i przeciekają nam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134334 przez Asiersa
My od samego początku używaliśmy Pampers active baby. Jakiś czas temu skusiła mnie cena biedronkowych Dada :) Spróbowałam i jestem bardzo zadowolona :)
Wypróbowałam też Babydream z Rossmanna ale według mnie są bardzo napompowane i jakieś takie nijakie :blink:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134348 przez Monix
Ja jakiś czas temu kupiłam 2 paczki huggies'ów, jedna paczka była ok, natomiast druga paczka zaskoczyła mnie bardzo sztywnymi pieluchami :dry: Zdarzały sie u mojej Nadii na brzuchu dość poważne otarcia przez te pieluchy. Wróciłam do wypróbowanych już wcześniej pampersów active baby. Jak się skończą, to kupię dady na próbę, tyle dobrego o nich słychać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134349 przez mariosponge
My też jedziemy na "Dadzie", z których jestem najbardziej zadowolona, bo dla mnie niczym się nie różnią od Pampersów, a kosztują 2 razy mniej :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134352 przez Monix
mariosponge napisał:

My też jedziemy na "Dadzie", z których jestem najbardziej zadowolona, bo dla mnie niczym się nie różnią od Pampersów, a kosztują 2 razy mniej :)

Właśnie m.in. dlatego je wypróbuję ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134353 przez mariosponge
Monix napisał:

Ja jakiś czas temu kupiłam 2 paczki huggies'ów, jedna paczka była ok, natomiast druga paczka zaskoczyła mnie bardzo sztywnymi pieluchami :dry: Zdarzały sie u mojej Nadii na brzuchu dość poważne otarcia przez te pieluchy.


Mój synek też po huggisach miał otarcia, jak tylko udawało mi się je "wyleczyć" zakładając inną pieluchę, to po każdym założonym huggisie otarcia w tym samym miejscu wracały :(

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134439 przez Asiersa
Ja porównywałam pieluszki z Pampersa i Dady i powiem szczerze, że nie ma żadnej różnicy w wyglądzie i chłonności :) oj przepraszam..jest jedna zasadnicza różnica. CENA :silly:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134502 przez sylka
Asiersa dokładnie :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134667 przez boniucha
A czy żadna z Pań nie stosowała Toujours z Lidla? My mamy i jest ok :) Są sztywniejsze od Pampersów, ale super trzymają kupę w garści :P Pampersy miałam wrażenie, że są krzywo "uszyte", albo trafiłam na felerną serię... a i cena też niezła!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #134945 przez Groszek
U nas tylko DADY :) kupiłam paczkę pampersów i Michał ma tyłek odparzony :angry: nigdy więcej nie zdradzę biedronkowych pieluch :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #134985 przez aniaw
A my używamy tylko Huggiens :) Jeszcze się odpukać na nich nie zawiedliśmy :lol:

Próbowaliśmy Pampersów wielokrotnie, ale one jakoś takie cienkie i czasem kupka Szymusiowi wydostaje się z tej pieluchy, albo nad ranem ma plecy całe w kupce ;)

Próbowaliśmy tez tyle razy tych Dada,ale jakoś dziwnie na nie Szymuś reaguje i jak dla mnie są strasznie sztywne :angry:

Może faktycznie teraz coś się w nich zmieniło to przydałoby się spróbować :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #135019 przez raczek10
my z Lidla próbowaliśmy tych pieluch ale na dzień dzisiejszy zostajemy na DADA :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl