BezpiecznaCiaza112023

pieluchy które lepsze??

13 lata 2 miesiąc temu #79042 przez alutka1011
Też kupiłam te babydream z rossmana ale dla mnie są sztywne.Spróbuję jeszcze raz dady bo mają być ulepszone że będą miększe i z wkładem aloesowym dokładnie nie wiem co tam jeszcze ale póki co pampersy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79068 przez Gosiaczek31
U nas babydream wytrzymują całą noc, nawet 12 godz i nigdy nie przeciekły. A huggiesy nam przeciekały i to nawet jak nie były pełne. Trzeba zaznaczyć ze w nocy dzieciaki nie sikają tak dużo jak w dzien bo mniej tez piją. No ale każdy ma inne preferencje co do pieluszek. Może to głupio zabrzmi ale najlepiej przetestowac na własnym dziecku. Szkoda tylko ze wiecej firm nie sprzedaje pieluszek po kilka szt zeby można wypróbowac i nie narażać się na duze koszty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79070 przez Emme
kiedyś można było w aptekach na sztuki kupować (nawet w kioskach), ale jak jest teraz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79088 przez natmur11
w mojej miejscowowsci sprzedaja na sztuki. troche drozej wychodzi ale jak sie skoncza zawsze mozna skoczyc i kupic z 5 sztuk zeby wystarczylo. moja mama np nie lubila kupowac paczkami i codziennie kupowala kilka sztuk jak pieczywo;p
a klaudia na szczescie ma tak fajna dupke ze cokolwiek ubierze sie nie odparza. uzywalismy pampersow active baby, premium care, huggisow, slep&play, babydream. najbardziej odpowiadaja mi pampersy active baby chociaz wydaje mi sie ze te co byly wczesniej byly lepsze teraz sa takie kolorowe. ale moze wydaje mi sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79370 przez sunaja21
my aktualnie testujemy babydream i sa ok - nie przeciekaja i wytrzymuja w nocy nawet 7godz :)takze jestem zadowolona :)


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 miesiąc temu #79376 przez martela89
Asiersa napisał:

Ja też słyszałam różne opinie na ich temat. Sama jeszcze ich nie kupowałam. Może spróbujesz kupić pieluszki Pampers Premium Care? Podobno są najdelikatniejsze.


Ja polecam Premium Care :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79382 przez kasiora
sunaja21 napisał:

my aktualnie testujemy babydream i sa ok - nie przeciekaja i wytrzymuja w nocy nawet 7godz :)takze jestem zadowolona :)


u mnie wytrzymuja wlasciwie cala nocke 10 do 12 godz. :laugh:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79460 przez Emme
te z rossmanna są fajne bo miękkie, ale mam biedronkę pod nosem i zawsze mogę do niej podskoczyć po huggiesy, a skoro są ok to nie będę już kombinować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #79509 przez Martynka__89
Emme napisał:

kiedyś można było w aptekach na sztuki kupować (nawet w kioskach), ale jak jest teraz?




U mnie znalazłam aptekę gdzie można dostać ale tylko pampersy na sztuki, a szkoda po przetestowałam bym inne. Ale dzięki temu kupuję kilka sztuk o rozmiar większych i sprawdzam czy już mogą być.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80001 przez Martynka__89
Wczoraj kupiłam huggiesy muszę je wypróbować, ale to później dziś mam wizytę u neurologa i wolę mieć pampki z pampersa :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #80993 przez Martynka__89
Są już wypróbowane ale nie jestem zadowolona, trzeba je często zmieniać, odstają od skóry i kupki trochę nam uciekło jednak pampersy są nie porównywalne i huggiesy są sztywniejsze od pampków.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #83551 przez Groszek
Dada ma nową szatę graficzną :lol: i teraz te pieluchy są jak PAMPERSY :) Mięciutkie i wogóle SUPER ale żabek będzie nam brakowało :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #83581 przez Asiersa
Nie miałam jeszcze okazji wypróbować :) może się skuszę... :silly:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #83583 przez Groszek
Asiersa ja używałam tych starych z żabkami, fakt trochę sztywne, ale super były... a wczoraj mąż przywozi a ja do niego: czyś ty zwariował?? przecież miałeś żaby kupić, a patrzę to Dady tyle że mięciutkie, mniej kolorowe i inne opakowanie :) ale są super, przez całą noc nie przeciekły, więc zostajemy przy nich :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #83587 przez Asiersa
Ja już słyszałam kilka opinii na ich temat i nie były złe :)
Problem polegał jedynie na tej ich "sztywności" :dry:
Groszku, no ale jak napisałaś, że teraz są nowe Dady, bardziej miękkie to chyba dzisiaj po nie podejdę :)




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl