BezpiecznaCiaza112023

pościel do łóżeczka - jaką polecacie?

12 lata 1 miesiąc temu #331528 przez Emme
Zgadzam się z Martelą- myślę, że do 2-2,5 lat (w zależności jakie duże dziecko) ta większa pościel wystarczy, żeby dziecko było ładnie przykryte. My mamy dwa komplety pościeli 90x100 i 100x 136 (zmierzyłam i na długość mają od 5 do 10 cm mniej niż producent zapewnia, a kołderki 2 różnych firm). Mniejszą używamy na zmianę, kiedy większa jest wyprana, ale to na jedną noc póki tamta jest mokra, bo jest za mała. Kołderka lepsza jest szersza, bo po przekręcaniu się dziecka zaraz nie jest ono odkryte, więc używamy w poprzek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #331707 przez domgat
Znajoma ma dziecko 5,5 roku, 110 cm i cały czas śpi pod kołdrą 100x135.
Moja córa ( prawie 7 lat ) od 4 lat ma kołdrę 200x140 cm. I tak co noc jest odktyta. Próbowałam wszystkie sposoby i zawsze znajdzie sposób aby się odkryć.
Pościel 100x135 spokojnie jest dobra dla dziecka o wzroście do 100cm.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332268 przez martela89
Każdy ma swoje zdanie :)
Ale ja sobie nie wyobrażam 3-4 letniego dziecka pod taka kołderka,to tak jakbym takie dziecko kładła nadal do łóżeczka albo w wózku woziła :dry:
I nigdy bym nie chciała żeby mojemu dziecku było nie wygodnie czy zimno bo ma krótką i wąską kołdrę i tak prędzej czy później trzeba kupić tą dużą kołdrę więc uważam ,że lepiej prędzej bo oszczędzanie w tym wypadku tych "paru groszy" nie m sensu :)
To tylko moje zdanie,bez urazy.

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #332897 przez basmiro
ehh i badzi tu czlowieku madry ... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #334926 przez natmur11
ja mam 140x110 i teraz jest super. mysle ze do 4 roku zycia nam poslyzy choc nie wiem jak corcia urosnie do tego czasu. za to z 90x120 wyrosla z pol roku temu. waska i zdecydowanie bardziej dla maluszka do roku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #369888 przez mamcia
Ja jestem zadowolona z pościeli Nino :) co prawda na początku podchodziłam sceptycznie, bo się trochę o niej naczytałam w internecie ale dostałam taką w prezencie od teściówki, więc pomyślałam, że skoro już mam, to wypróbuję. Przyznam, że łatwo sie ją pierze, nic się w środku nie miętosi, kolorki nie blakną i łatwo się ją prasuje :)

A jak u innych mam, mają doświadczenie z tymi kompletami? Pozdrawiam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #370172 przez ania_k
A słyszałyście o tym jak niebezpieczne sa podobno ochraniacze do łóżeczka?
Ja chyba nie kupię ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #419627 przez niusiad25
ania_k napisał:

A słyszałyście o tym jak niebezpieczne sa podobno ochraniacze do łóżeczka?
Ja chyba nie kupię ...


O matko a co jest z tymi ochraniaczami nie tak? Ja myślałam że to raczej powinno chronić dziecko niż mu zagrażać?! Generalnie ja chce pościel prostą, ale dobrej jakości bez baldachimów, organizerów itd. Nie wiem tylko czy wypełnienie kupować razem z pościelą do kompletu czy osobno??
W pierwszej wersji mam wtedy taki zestaw upatrzony posciel 5 elementów i to kosztuje 330 zl, albo też taki zestaw bez wypełnienia www.pierwszyusmiech.com.pl/product-pol-1...so-di-Cristallo.html za 215 i do tego do środka kołderka i poduszeczka z jakiejś innej firmy. Ale tak naprawdę nie wiem co jest ważniejsze, sam materiał, czy to co się właśnie w środku znajduje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421687 przez Beti85
A to niby dlaczego ochraniacz miałby być niebezpieczny?
Jego funkcja, przeznaczenie jest do czegoś zupełnie innego, o ile jest on dobrze umocowany i dobrze wykonany przez producenta to nie widzę przeciwskazań.
Ja zakupiłam Pościel MAMO-TATO bez wszystkich zbytecznych dodatków jak przyborniki, baldachimy, falbany. Bardzo sobie cenie wykonanie tej pościeli, służy mi bez zarzutów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #478725 przez krauss
Polecam przede wszystkim ]pościel] Polską dobrych producentów, na pewno nie te z marketów, które mają sztuczne barwniki i są niezdrowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #488054 przez Marta M
Witajcie :)

Ja tylko chciałam przypomnieć głosującym i nie głosującym o klikaniu, teraz to naprawdę widzę w tym sens bo Maja ma już drugie miejsce, walczymy zatem o pierwsze i pomagamy jej spełnić marzenie, klikamy raz dziennie do 15 grudnia, gorąco zachęcam i proszę o pomoc w jej imieniu :)

www.promykslonca.pl/at521/index.php?a=in&u=Kasianowysacz

A tu ranking miejsc:

www.promykslonca.pl/pl/na-jednym-wozku/5...zgoszone-do-programu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #575664 przez violcia00
Własnie dlaczego ochroniacze do lozeczka sa niebezpieczne???ja tez mam posciel ze sklepu mamo-tato i jestem zadowolona :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #575666 przez violcia00

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586349 przez KasiaS
Prosze o pomoc co do wyboru materaca do łóżeczka i pościeli. Chodzi mi o dobrą jakość w przystępnej cenie. Powoli musze sie uzbrajać w "sprzety". Zastanawiam sie ile taki materac może wyspac dzieci - chodzi mi o uzywany materac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #586364 przez Katarzynka
ja mam kokos-gryka spała na nim Kinia a teraz spi Mati więc chyba dwójka może :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl