BezpiecznaCiaza112023

pościel do łóżeczka - jaką polecacie?

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #242551 przez sylka
Basmiro nie tego sprzedawcę znalazłaś :) czerkaz1 to nazwa użytkownika allegro.pl/listing/user.php?us_id=9899679

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #243031 przez Mama Malwinki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #244186 przez basmiro
dzieki Dziewczynki - faktycznie zle szukalam , dziekuje - choc ceny faktycznie atrakcyjne to cos te wzory mi sie za bardzo nie podobaja jednak :( za bardzo pstrokate jak na moj gust
ale dziekuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #244189 przez ecia
Sprawdź jeszcze użytkownika KRAK-WIT nie wiem czy aktualnie coś ma, ale ja jestem zadowlona z pościeli od niego.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #244260 przez sylka
ecia napisał:

Sprawdź jeszcze użytkownika KRAK-WIT nie wiem czy aktualnie coś ma, ale ja jestem zadowlona z pościeli od niego.

O właśnie kupowałam u nich łóżeczko i w gratisie za zagubioną przesyłke dostałam komplet pościeli i też jest fajna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #250511 przez milenciamroz
Ja kupiłam 15 elementowy zestaw pościeli , w sumie to nie wiem jak zda egzamin, bo jestem w ciąży z pierwszym dzidziusiem, mam nadzieje jednak ze będzie ok :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #268214 przez anna.w
Bardzo ładny jest ten komplet ale chyba kosztuje majątek? Ja dziś kupiłam dla mojego maleństwa taki KOCYK PIEL kocyk PIEL Podobno jest bardzo delikatny i milutki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 miesiąc temu #270641 przez milenciamroz
Nie aż taki drogi jak na 15 elementów za wszystko zapłaciłam ok 400 zł. To nasze pierwsze dziecko wiec trochę poszalałam sobie z wyprawką. Mam już wszystko w domku złożone...teraz czekamy tylko na Fabianka...to już niedługo, bo kilka dni, trzymajcie kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #293015 przez niusiad25
Za ten zestaw dałaś 400 zł? A gdzie kupiłaś??? Ja mam upatrzony w pierwszym uśmiechu zestaw z feretti bardzo podobny do tego który pokazujesz. Taki:
W skład zestawu wchodzi:

poszewka na poduszkę - 40x60cm

poszewka na kołderkę - 100x135cm

ochraniacz wysoki - 65x40, 65x50, 65x40 cm

prześcieradło bawełniane z gumką na materac - 140x70X10cm

wypełnienie INGEO - poduszka 40x60cm i kołderka 100x135cm.

Z tym że jest antybakteryjny, hipoalergiczny itd. A nie wiem jak ten ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 1 miesiąc temu #327818 przez domgat
Fajna pościel, ale nie wiem czy dałabym 400 zł. Widziałam takie na wyprzedażach po mniej niż 300 zł. Strasznie spadły ceny pościeli Feretti. Chyba się kiepsko sprzedaje.
Dotykałam ten materiał i jest dość gruby, chyba aż nadto.
Sprawdziłam również tą antybakteryjność. Na ich stronie nie ma żadnych certyfikatów. Nie wiadomo czy jest to bezpieczne dla malucha?? Ten dodatek PURISTA na który się powołują, nigdy nie był wcześniej na świecie używany do produktów dla dzieci ! To mnie bardzo zastanawia. Było napisane, że używa się go przy produkcji odzieży sportowej, a w szczególności skarpetek i koszulek. A co ma wspólnego spocony sportowiec po wysiłku z naszym maleństwem? Widzę kolejna marketingowa papka.
Na pościelach nie widziałam również kraju pochodzenia, a chyba to jest obowiązek importera.
Chcę wiedzieć, czy jest to polskie czy chińskie. Panie sprzedawczynie niechętnie powiedziały mi że to chińska pościel :)
Tak myślałam, bo wszystko teraz pochodzi z tamtąd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #330329 przez KAMI
domgat zgadzam się, ja tez zawsze patrzę na kraj pochodzenia i materiał i równie ciężko jest mi znaleźć coś niechińskiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #330624 przez basmiro
dziewczyny mam pytanie - do mam bardziej doswiadczonych :) do jakiego wieku wasze dzieciaczki spaly w poscieli "łóżeczkowej" 100 x 135 cm ?

przyznam, ze nie mam pojecia do ilu w ogole sie spi w lozeczku? tak przecietnie? czy do 2 lat czy dluzej? czy np 4-5 latki zmieszcza sie do lozeczka jeszcze czy raczej juz takie dzieci nie spia w tym rozmiarze poscieli - bo jest za mala?


i drugie pytanie: czy znacie posciel Joko Design albo nino?

www.mamabebe.pl/product-pol-12399-Nino-P...-przescieradlo-.html

www.mamabebe.pl/product-pol-13476-Poscie...sign-Mis-turkus.html

dobra jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 tygodni temu #330885 przez domgat
Druga część pytania: Joko design pościel z częstochowy, firma jednoosobowa.
bawełna polska, jakość średnia (taka jaka jest dostępna w Polsce).
Nino klon Ferettiego dla uboższych. Ten sam producent firma INTERMIX z Łomianek, podobnież zmienili nazwę na bardziej poważną. Założeniem NINO była sprzedaż pościeli LOW COST. Właściciel strzelił sobie w kolano, bo zaczęła się sprzedawać lepiej niż Feretti.
Bawełna ok, produkcja chińska, małe aplikacje. Z tego to co zauważyłam, nowa kolekcja Ferettiego poszła w ślady NINO, czyli prostota, bardzo małe aplikacje, wewnętrzny materiał w poszece na kołdrę w kolorze białym w gorszym gatunku ( szkoda że cena się nie dostosowała, do gorszej jakości ).

Co do spania dziecka w małym łóżeczku, wszystko zależy od wielkości dziecka. Każde dziecko jest inne. Przeważnie dziecko śpi w małym łóżku do rozmiaru 105-110cm. Potem warto zakupić większe. Jeśli mamy łożko-tapczanik 2w1 wówczas przebudowujemy łożko szczebelkowe na tapczanik i mamy spokój do około 6-7 roku życia.
Pościel łóżeczkowa jet dobra nawet dla 5 latków. Kołdra ma długość 135 cm, dlatego dla dziecka mającego ponad 120 cm jest dobra (głowa zawsze jest nad kołdrą)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #331368 przez basmiro
domgat dziekuje bardzo :) za te wszystkie informacje :)

wiem ze dzieci sa rozne i roznie rosna , ale ja nawet nie mialam za bardzo pojecia ile tak przecietnie moze dzieciaczek spac pod tym rozmiarem poscieli - teraz juz wiem ze do 4-5 lat :) czyli warto zainwestowac w cos fajnego :)

pozdrawiam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 3 tygodni temu #331433 przez martela89
Z mojego doświadczenia to pościel 100/135 nie będzie zbyt wygodna dla 4-5 latka,moja córka ma 1,5 roku i już czasami jak sie obraca to kołderka okazuje się za wąska.Wiem,że jak jeszcze podrośnie to musiała by spać nieruchomo żeby była taka kołderka dobra,więc jak będzie miała 2 lata to zmieniamy i łóżko i pościel na normalną dużą i wygodną ;)

[url=http://vanessa-.aguagu.pl][img]http://vanessa-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl