BezpiecznaCiaza112023

pościel do łóżeczka - jaką polecacie?

10 lata 9 miesiąc temu #694373 przez WiolaH
Witajcie dziewczyny Chciałabym zaprosić Was do zakupów w Naszym nowo otwartym sklepie z art.dziecięcymi www.kinderswiat.pl mam nadzieję ,że znajdziecie coś ciekawego dla Waszych pociech.W swojej ofercie mamy również sprzedaż pościeli od 2-15elementowych zestawów :) i różne inne rzeczy przydatne do skompletowania wyprawki dziecięcej :) Super ceny prosto od producenta. Zapraszam i pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #694660 przez patka1603
własnie się zastanawiam nad wyborem pościeli na pewno skorzystam z waszych opini

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708071 przez mami_nka
ja zamawiałam zestaw z Samiboo razem z kocykiem organizatorem zawieszka do smoczka i przytulaskiem :)

POLECAM jakosc pierwsza klasa wykonanie i materiał super warto bylo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #802129 przez Marla
Odpowiednia pościel dla dzieci powinna być przede wszystkim w miarę wygodna w użyciu bez specjalnych guzików, czy zamków błyskawicznych. Poza zewnętrzną częścią pościeli, istotna jest jej część wewnętrzna, czyli to czym jest wypełniona. Dobrze jest wybierać w ekologicznych - im bardziej ekologiczne wypełnienie, tym lepiej dla dziecka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 miesiąc temu - 10 lata 4 miesiąc temu #806765 przez alutkamaj
dokładnie najważniejszy jest materiał pościeli z jakiej jest uszyta, przecież nasz maluszek ma taką delikatną skórę, ja mojemu kupiłam całą wyprawkę coocoojest to przede wszystkim produkt polski do tego bardzo ładne mają wzory:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #825336 przez KarolineCZ
Ja dla swojej córeczki kupiłam pościel 3 elementową , coś takiego jak tutaj [url=http://http://bebelini.pl/sweety-dotti-beige-120x90-3-elementy-p-52.html]http://bebelini.pl/sweety-dotti-beige-120x90-3-elementy-p-52.html[/url]
Dużą uwagę zwracałam na to z jakiego materiału wykonana jest pościel , w końcu ma spać pod tym nasze małe maleństwo i chcemy żeby miało wszystko to co najlepsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #867391 przez malenks
fajne są pościele antyalergiczne. Widziałąm kilka firm które mają je w swoim asortymencie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #879292 przez duszek
Witam, ja ostatnio kupiłam synowi pościel na stronie hippo-sklep.pl/ . Syn sam wybrał sobie wzór i był zachwycony, kiedy po kilku dniach przyszła paczka z jego nową pościelą. Jako mama polecam sklep Hippo, bo jakość pościeli jest bardzo dobra i nie uczula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #886747 przez ankaka
ja jestem ogromną fanką naszych rodzimych produkcji i wcale nie uważam, że zagraniczne firmy robią lepsze produkty. Dziś już jestem mamą cudownej dwójeczki i oboje wychowałam (a może "wyspałam") na pościeli firmy Ankras z Żyrafką: www.ceneo.pl/16912062
Po kilkuset praniach wygląda doskonale. Także, Dziewczyny, nie dajcie się zwariować!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892051 przez iza1988
a możecie coś powiedzieć o pościeli firmy Ceba Baby ( cebababy.pl ) lub Mamimade czy Motherhood? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #892384 przez agnieszkakolodziej
Ja chciałabym polecić bardzo fajną firmę.......... Jest to polski producent pościeli dla niemowląt. Kilka razy już u nich zamawiałam i naprawdę nie mam na co narzekać. Ceny są bardzo niskie, materiał naprawdę pierwszej jakości (pościel wielokrotnie prana i jest jak nowa), szycie staranne. Wysyłka bezproblemowa, po wpłacie na konto od razu wysyłają paczkę.

JEŚLI CHCESZ ZAMIEŚCIĆ SWOJĄ REKLAME NA STRONIE ZAPYTAJPOLOZNA.PL SKONTAKTUJ SIE Z REDAKCJĄ PORTALU. ^^ MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893209 przez mariola27
ja jestem za polskimi firmami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893514 przez Anabelle
Ja serdecznie polecam pościele bambusowe. Mój Antek bardzo się pocił w nocy, a włókno bambusowe nie tylko jest milutkie w dotyku, ale jeszcze chłonie o 70% wilgoci więcej niż bawełna. Mamy lekki kocyk bambusowy z maylily a jeszcze przymierzam się do kupna zestawu przejściowego do spania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #896419 przez Anabelle
pieszkkaaa - ciekawe, że dzisiaj się zarejestrowałaś i od razu post z linkiem do konkretnego sklepu wklejasz.

Dziewczyny patrzcie kto co poleca, bo tu większość kont po 1 poście utworzone tylko na potrzeby reklamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #906855 przez ana36
ja postawiłam na pościel z bawełnianej satyny z koronkowym wykończeniem, kupiłam ją w sklepie z dziecięcym asortymentem bellbino.pl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl