BezpiecznaCiaza112023

pościel do łóżeczka - jaką polecacie?

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #913832 przez selena86
Znalazłam super pościel dla chłopca tutaj http://papillon-shoppl/posciel-lniana-marynarska.html, mają też śliczne komplety dla dziewczynek, ręcznie robione i co najważniejsze naturalne tkaniny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #926279 przez olga85
bardzo ładne rzeczy mają w la millou i świetne gatunkowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #927027 przez malina8
Polecam wszystkim mamom szukającym dobrej jakościowo pościeli sklep internetowy papillon-shop.pl, kupiliśmy tam pościel lnianą - rewelacja, super jakość, piękny materiał, kolory, super ozdoba pokoju, poza tym len jest dobry dla alergików. Miałam też pościel Ferretti i LaMilou, jestem bardziej zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 1 miesiąc temu #929910 przez AnnaB
Jest tyle ladnej poscieli,ze cieżko mi się zdecydować. Teraz myślę o tym zeby urządzić pokój w stylu troszkę marynarskim i znalazłam troche inspiracji w jagodowym kocie. Polecam!

Myślicie,ze lniana pościel jest lepsza?
JEŚLI CHCESZ ZAMIEŚCIĆ SWOJĄ REKLAME NA STRONIE ZAPYTAJPOLOZNA.PL SKONTAKTUJ SIE Z REDAKCJĄ PORTALU. ^^ MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #933669 przez Elwira88
W mojej mieścinie też ciężko znaleźć dobrą jakościowo pościel . Rzeczywiście lepiej kupić w normalnym sklepie czy może przez internet?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #934601 przez Elwira88
Ja często kupuję pościel bawełnianą i jestem zadowolona. Ale raczej korzystam ze sprawdzonego sklepu i taka pościel dziecięcamusi być dobrej jakości, wtedy będzie nam służyć długi czas:) Mnie najbardziej podoba się ten zestaw z małpkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #935169 przez ornet
Jeśli chcesz kupić dobrą pościel dla dziecka, czyli dobrej jakości i miękką w dotyku, to warto zajrzeć tu http
JEŚLI CHCESZ ZAMIEŚCIĆ SWOJĄ REKLAME NA STRONIE ZAPYTAJPOLOZNA.PL SKONTAKTUJ SIE Z REDAKCJĄ PORTALU. ^^ MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #940202 przez kasiay
Ja kupowałąm pościel dla synka ze strony i jestem bardzo zadowolona, Jakosć jest bardzo dobra, z pościela nic sie nie dzieje po praniu i ma super kolorki. fajne pościele mają tez w smyku, dostałąm jedną w preencie i jestem również zadowolona
JEŚLI CHCESZ ZAMIEŚCIĆ SWOJĄ REKLAME NA STRONIE ZAPYTAJPOLOZNA.PL SKONTAKTUJ SIE Z REDAKCJĄ PORTALU. ^^ MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #942280 przez monikaa
Mam nadzieję że nie będę posądzona o kryptoreklamę ,ale post jak najbardziej jest na temat i polska , rodzinna marka , wiec chyba warto promować i wspierać :)

Polecam z całego serca - sklep otworzyły moje znajome i niedługo będą do kolekcji dostępne lampki , naklejki ścienne , obrazki , kocyki sweterkowe itp :)

JEŚLI CHCESZ ZAMIEŚCIĆ SWOJĄ REKLAME NA STRONIE ZAPYTAJPOLOZNA.PL SKONTAKTUJ SIE Z REDAKCJĄ PORTALU. ^^ MODERATOR

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #950236 przez mateusz90
Wracając do głównego pytania, pościel do łóżeczka z bawełny. Jak najbardziej przyjemna dla skóry powinna być, oraz cieplutka :)



http://www.med-lab.com.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #966274 przez AnnaB
Ja kupiłam dużo rzeczy na początek na jagodowym kocie -przez internet i szczerze polecam, bo jakość pościeli i kocyków jest dobra. Koleżanka poleciła mi kupić pościel bawełnianą i miala rację:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #967049 przez karmar51
Ja też polecam bawełnianą. Myślę ,że będzie najbezpieczniejsza. Ja lubię takie żywe kolory :) Wydaje mi się że dziecko wygląda w nich najlepiej .

takie jak tu : www.facebook.com/pages/CM-like-a-bird/1390475094550220?ref=hl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #978249 przez Krysia@
Witam,
Podoba mi się zestaw pościeli w niebieskie misie - znalazłam ten wzór w sklepie senna-sowka.pl/produkt/wyprawka-dla-niem...l-120x90-moskitiera/ wzorów tutaj jest sporo do wyboru ale ten właśnie wzór od dawna za mną chodzi nie mam pojęcia dlaczego :). Zastanawiam się co z takiego zestawu jest mi niezbędne. Na pewno będzie mi potrzebny rożek oraz pościel z poduszką i kołderką, być może przybornik żeby butelki i pieluszki nie walały się po ziemi ale nie jestem przekonana do tych wszystkich ochraniaczy, baldachimów i innych. Dawniej tego w ogóle nie było i nie wiem czy jest to dziecku potrzebne, a co ważniejsze czy jest to bezpieczne dla dziecka. Teściowa nastraszyła mnie że przez taki baldachim nie będzie słychać dziecka i nie będę wiedzieć kiedy coś potrzebuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #980619 przez megahertz
My również zakupiliśmy pościel od MAMO-TATO i nie mieliśmy z nią żadnych problemów.
Po wypraniu jest mięciutka, a kolory nic się nie zmieniły.
Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #980794 przez karlow82

megahertz napisał: My również zakupiliśmy pościel od MAMO-TATO i nie mieliśmy z nią żadnych problemów.
Po wypraniu jest mięciutka, a kolory nic się nie zmieniły.
Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy!


Też słyszałem dobre rzeczy o MAMO-TATO. Produkty w dobrej cenie, asortyment praktycznie pełen, a pościeli do bólu jeśli chodzi o wybór.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl