BezpiecznaCiaza112023

pościel do łóżeczka - jaką polecacie?

12 lata 5 miesiąc temu #238699 przez opoka10
Dziewczyny a czy wszystkei kupujecie posciel z ochraniaczami ? bo tak sie zastanawiam czy to nie jest zbedny gadzet - co prawda moje dziecko jeszcze malenkie i nie takie bardzo ruchliwe jest ale moze starsze dzieci przez sen obijaja sie po lozeczku ?

nie wiem czy kupowac komplety z ochraniaczem bo tez sa one drozsze ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238778 przez ifka
ja kupiłam pościel na allegro z firmy
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
bodajże i jestem zadowolona.Ochraniacza nie uważam za zbędny, wręcz przeciwnie,u nas bardzo się przydaje.Lenka przez sen wkłada rączki i nóżki pomiędzy szczebelki (tak gdzie ochraniacz już nie sięga poprzeplatalam kocykami), podczas snu zmienia tak pozycje,że często ląduje główką na szczebelkach.W naszy,m przypaku jak najbardziej rzecz przydatna


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238782 przez Emme
ochraniacz ważna rzecz wg mnie, choć my używamy łóżeczko turystyczne, w tradycyjnym pewnie byłby guz na guzie zwłaszcza podczas nauki wstawania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238793 przez ecia
Ja ochraniacz uważam za zbędny. u nas przydał się jedynie jako osłona żeby smoczek za łóżeczko nie wpadał. Synek główką i tak zawsze uderzał tam gdzie ochraniacza nie było, a całego łóżeczka przecież nie zasłonimy bo wtedy zakłócimy cyrkulację powietrza dziecku. jak był większy to sam sobie go obniżał więc ogólnie u ans się nei sprawdził, ael wszystko zależy od dziecka.


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=24623[/im[img] www.zapytajpolozna.pl/components/com_wid...ew.php?sid=24623[/im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238797 przez natmur11
a ja mialam 4 komplety poscieli i jeden z ochraniaczem. uzywalam go tylko bo ladniej w lozeczku wygladalo;p ale tez krotko. raczej nie uwazam go za cos niezbednego. do nauki wstawania to kolderke i koce grube wieszalam na szczebelki bo ochranicz i tak nie lagodzil wstrzasow. zwlaszcza jak lozeczko bylo juz opuszczone na dol a dziecko przewracajac sie uderzalo gdzies w polowie szczebli albo u gory.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238819 przez opoka10
dzieki dziewczynki :) to szukam poscieli bez ochraniacza - nochyba ze bedzie jakas super promocja cenowa to sie skusze z :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238830 przez natmur11
zawsze mozesz kupic ochraniacz jak sie urodzi dzidzia i wtedy ocenisz czy sie przyda czy nie. ale moja coreczka spala do 3 msc prawie w tej samej pozycji wiec na poczatku ochraniacz wrecz przeszkadzal bo nie widzialam co z mala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238855 przez Mama Malwinki
ja moja posciel kupiłam na allegro, mam komplet z ochraniaczami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #238976 przez Emme
ja mam 2 ochraniacza- nie planowałam żadnego- jeden wygrałam, 2 dostałam bo to był cały komplet.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #239419 przez sylka
Kupując pościel zależało mi by ochraniacz był na całe łóżeczko. Odkąd synek zaczął wstawać i łóżeczko mamy na poziomie 0 na 1 str łózeczka wieszam kocyk lub kordełkę by amortyzował upadek od góry. Pozostałe boki maja nisko ochraniacz. Póki co jest ok. nie mamy guzów. Ochraniacz chroni przed wkładaniem rączek i nózek pomiędzy szczebelki a jego odwiązywanie stanowi super zabawę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241416 przez niusiad25
Jejku człowiek sobie nawet sprawy nie zdaje, że zakup pościeli do łóżka to takie przedsiewziecie ;-) Ja z feretti widziała, dużo teraz tego jest, podoba mi się bardzo ale cena dość wysoka. Chciałabym coś bawełnianego wiadomo, w miarę dobrej jakosci. Obawiam sie że przez neta będe zamawiać, bo to zawsze taniej więc macanie i oglądanie odpada. Rozważam taką posciel 1[/url cały komplet z ochraniaczem, kołderką itd. za 195zł. Kojarzycie firmę? ALbo posciel?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #241434 przez Mama Malwinki
też zamierzam kupić jeszcze jakąś pościel i ostatnio przeglądam allegro, bo dużo jest pościeli i zależy mi ,żeby ta pościel była dobrej jakości materiału nie jakieś chińskie badziewie. Kupowałam już jedną pościel na allegro, ale chciałam teraz kupić jakaś inną.Czy któraś kupowała jakąś pościel na allegro i jaka poleca??? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #241557 przez sylka
Kupowałam na allegro od producenta pościeli dziecięcej czerkaz i jestem zadowolona. Nie sprała się, nie zmechaciła i nie wyblakła. Moge polecić też pościel firmy Amy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #241805 przez Mama Malwinki
sylka znalazłam na allegro tą pościel czarkaz i jest nie droga i chyba ja kupie...dzieki za info :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #242506 przez basmiro
tak z ciekawosci chcialam zobaczyc te posciele czerkaz ale Użytkownik w tym momencie nie sprzedaje żadnych przedmiotów ... a widze ze to jakis nowy sprzedawca bo ma tylko 3 komentarze...

a tak na marginesie najbardziej podoba mi sie posiel z sauthon ale ceny nie dla mnie :( niestety :( a wzory maja cudowne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl